Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кінолог влаштовується на роботу в дитячий сад
<p>Чи правда, що за новими правилами дорожнього руху вас можуть оштрафувати за їзду у недозволений час? Як євреї економлять на всьому, навіть на власній операції? Це і багато іншого обігрує серіал На трьох у гумористичних скетчах.</p><p>Герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> серія 29 від 30.10.2018 вражають своєю винахідливістю!</p><p>Двоє поліцейських увірвалися в банк з вимогою покинути приміщення. Вони повідомили, що банк замінований! Але виявилося, що у доблесних правоохоронців є свої мотиви ... Які - дізнайтеся просто зараз у гумористичній мініатюрі серіалу На трьох від Дизель шоу 29 серія.</p><p>Мати звернулася до механіків СТО з незвичайним проханням: їй потрібно, щоб вони поспілкувалися з її дитиною. Її маленький син вирішив, що СТОшнік - це його робота мрії. Матері зовсім не подобається такий вибір, адже вона хоче для своєї дитини найкращого. Вона навіть вирішила заплатити механікам, щоб вони розповіли, наскільки у них важка робота. Чи вийшло у них зруйнувати мрію хлопчика? Дивіться в скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 29.</p><p>Єврей навіть на операційному столі примудряється торгуватися. Його не влаштовує абсолютно все - вартість наркозу, асистентка, кількість бинтів... Жадібний пацієнт запропонував своїм лікарям кілька незвичайних альтернатив. Наприклад, кров від операції можна здати як донорську, а асистентом може попрацювати його племінник Ізя на добровільних засадах... Лікарі теж не ликом шиті - вони ні за що не хочуть збивати ціну. Хто виявився більш жадібним? Дивіться прямо зараз у гумористичному скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 29 серія.</p><p>У дитячому садку давно шукали нового вихователя. І ось вони знайшли приголомшливу кандидатуру! Правда, досить нестандартну - до них на роботу вирішив влаштуватися кінолог міжнародного класу... Якими неординарними здібностями вразив дресирувальник? Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 29 серія від 30.10.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-28" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон 28 серія</a></p>

Кінолог влаштовується на роботу в дитячий сад

Всі серії | Сезон 5

Кінолог влаштовується на роботу в дитячий сад

Чи правда, що за новими правилами дорожнього руху вас можуть оштрафувати за їзду у недозволений час? Як євреї економлять на всьому, навіть на власній операції? Це і багато іншого обігрує серіал На трьох у гумористичних скетчах.

Герої серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 29 від 30.10.2018 вражають своєю винахідливістю!

Двоє поліцейських увірвалися в банк з вимогою покинути приміщення. Вони повідомили, що банк замінований! Але виявилося, що у доблесних правоохоронців є свої мотиви ... Які - дізнайтеся просто зараз у гумористичній мініатюрі серіалу На трьох від Дизель шоу 29 серія.

Мати звернулася до механіків СТО з незвичайним проханням: їй потрібно, щоб вони поспілкувалися з її дитиною. Її маленький син вирішив, що СТОшнік - це його робота мрії. Матері зовсім не подобається такий вибір, адже вона хоче для своєї дитини найкращого. Вона навіть вирішила заплатити механікам, щоб вони розповіли, наскільки у них важка робота. Чи вийшло у них зруйнувати мрію хлопчика? Дивіться в скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 29.

Єврей навіть на операційному столі примудряється торгуватися. Його не влаштовує абсолютно все - вартість наркозу, асистентка, кількість бинтів... Жадібний пацієнт запропонував своїм лікарям кілька незвичайних альтернатив. Наприклад, кров від операції можна здати як донорську, а асистентом може попрацювати його племінник Ізя на добровільних засадах... Лікарі теж не ликом шиті - вони ні за що не хочуть збивати ціну. Хто виявився більш жадібним? Дивіться прямо зараз у гумористичному скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 29 серія.

У дитячому садку давно шукали нового вихователя. І ось вони знайшли приголомшливу кандидатуру! Правда, досить нестандартну - до них на роботу вирішив влаштуватися кінолог міжнародного класу... Якими неординарними здібностями вразив дресирувальник? Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 29 серія від 30.10.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон 28 серія