Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Нетрадиційна медицина та навігатор для блондинки
<p><strong>До чого дійшла сучасна медицина? Як нове плаття може вирішити долю жінки? Чому може убиватися людина, яка тільки-но повернулася з відпустки? Дивіться нові гумористичні мініатюри про улюблених персонажів! Лікарі, поліцейські, митники і примхливі дружини миттю розвіють вашу нудьгу!</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> 33 серія від 13.11.2018 пацієнт прокинувся у лікарні після дуже смішного інциденту. Лікар із задоволенням розповів, як чоловік отримав травму з його вини. Схвильований пацієнт тут же попросив перевести його до іншого відділення, адже він не довіряє лікарям-алкоголіками! І взагалі - є прихильником нетрадиційних методів лікування.</p><p>Бажання клієнта - закон. Послужливий лікар миттю звернувся до спеціалізованного відділення. Спеціаліст із нетрадиційної медицини прибув для огляду... Зовсім не такий фахівець, якого очікував примхливий пацієнт! Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 33, який огляд очікував хворого.</p><p>Блондинка звернулася до механікам через несправний навігатора. Чому диво техніки не бажає прокладати маршрут до червоненьких італійських туфельок?</p><p>СТОшнікі пошкодували дівчину і пообіцяли налаштувати навігатор під її специфічні вимоги. І тут планшет заговорив з ними людським голосом... Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 33 серія, до чого жінка довела розумну техніку.</p><p>Дружина ще одного героя серіалу На трьох ніяк не могла вийти з дому за дуже важливої ​​причини - їй нічого надіти! У шафі повно суконь, а носити нічого... Знайома кожній жінці ситуація. До якої катастрофи може привести неправильно вибрана сукня? У яких випадках справа може дійти до поліції? Дивіться гумористичну мініатюру про жінок в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 33 серія від 13.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-32" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон 32 серія</a></p>

Нетрадиційна медицина та навігатор для блондинки

Всі серії | Сезон 5

Нетрадиційна медицина та навігатор для блондинки

До чого дійшла сучасна медицина? Як нове плаття може вирішити долю жінки? Чому може убиватися людина, яка тільки-но повернулася з відпустки? Дивіться нові гумористичні мініатюри про улюблених персонажів! Лікарі, поліцейські, митники і примхливі дружини миттю розвіють вашу нудьгу!

У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 33 серія від 13.11.2018 пацієнт прокинувся у лікарні після дуже смішного інциденту. Лікар із задоволенням розповів, як чоловік отримав травму з його вини. Схвильований пацієнт тут же попросив перевести його до іншого відділення, адже він не довіряє лікарям-алкоголіками! І взагалі - є прихильником нетрадиційних методів лікування.

Бажання клієнта - закон. Послужливий лікар миттю звернувся до спеціалізованного відділення. Спеціаліст із нетрадиційної медицини прибув для огляду... Зовсім не такий фахівець, якого очікував примхливий пацієнт! Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 33, який огляд очікував хворого.

Блондинка звернулася до механікам через несправний навігатора. Чому диво техніки не бажає прокладати маршрут до червоненьких італійських туфельок?

СТОшнікі пошкодували дівчину і пообіцяли налаштувати навігатор під її специфічні вимоги. І тут планшет заговорив з ними людським голосом... Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 33 серія, до чого жінка довела розумну техніку.

Дружина ще одного героя серіалу На трьох ніяк не могла вийти з дому за дуже важливої ​​причини - їй нічого надіти! У шафі повно суконь, а носити нічого... Знайома кожній жінці ситуація. До якої катастрофи може привести неправильно вибрана сукня? У яких випадках справа може дійти до поліції? Дивіться гумористичну мініатюру про жінок в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 33 серія від 13.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон 32 серія