Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Уроки медитації від повії і розслідування в дитсадку
<p><strong>Мода на Шерлока Холмса ніяк не піде на спад. Поліцейські і приватні детективи намагаються брати приклад з легендарного детектива. Чи виходить у них щось путнє? Дивіться самі.</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> серія 34 від 14.11.2018 поліцейський вирішив наслідувати приклад культового героя детективів і почав грати на скрипці. У романах Артура Конана Дойля це завжди допомагало зосередитися Холмсу. Колегам сучасного поліцейського не дуже подобається його нове захоплення, але що поробиш, якщо натхнення на розкриття злочинів немає?</p><p>І тут до відділення поліції прийшов порятунок горе-Шерлока - місцева повія, яка регулярно приносить поліцейським відсотки від свого заробітку. Вона поділилася маленьким секретом: один клієнт-індус навчив її медитувати. Це проста вправа допомагає розслабитися і зосередитися. Дивіться гумористичний скетч серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон 34 серія про те, як повія вчила поліцейських медитувати.</p><p>Єврей прийшов до митників з конкретною діловою пропозицією: він готовий поділитися інформацією про фуру з контрабандою. За певну винагороду, звичайно ж. Митники ще ніколи не платили за свою роботу - вони звикли, що гроші несуть їм. Що ж такого цінного в цій фурі, заради чого навіть скупі працівники митниці готові розщедритися? Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 34 серія онлайн!</p><p>Сищик заявився до дитячого садочку і заявив виховательці, що він шукає докази. Виявляється, приватного детектива найняв хтось із батьків... Що сталося в садку? Що хоче дізнатися стурбований батько? Дивіться прямо зараз смішну історію про горе-татуся в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 34 від 14.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-33" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон 33 серія</a></p>

Уроки медитації від повії і розслідування в дитсадку

Всі серії | Сезон 5

Уроки медитації від повії і розслідування в дитсадку

Мода на Шерлока Холмса ніяк не піде на спад. Поліцейські і приватні детективи намагаються брати приклад з легендарного детектива. Чи виходить у них щось путнє? Дивіться самі.

У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 34 від 14.11.2018 поліцейський вирішив наслідувати приклад культового героя детективів і почав грати на скрипці. У романах Артура Конана Дойля це завжди допомагало зосередитися Холмсу. Колегам сучасного поліцейського не дуже подобається його нове захоплення, але що поробиш, якщо натхнення на розкриття злочинів немає?

І тут до відділення поліції прийшов порятунок горе-Шерлока - місцева повія, яка регулярно приносить поліцейським відсотки від свого заробітку. Вона поділилася маленьким секретом: один клієнт-індус навчив її медитувати. Це проста вправа допомагає розслабитися і зосередитися. Дивіться гумористичний скетч серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон 34 серія про те, як повія вчила поліцейських медитувати.

Єврей прийшов до митників з конкретною діловою пропозицією: він готовий поділитися інформацією про фуру з контрабандою. За певну винагороду, звичайно ж. Митники ще ніколи не платили за свою роботу - вони звикли, що гроші несуть їм. Що ж такого цінного в цій фурі, заради чого навіть скупі працівники митниці готові розщедритися? Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 34 серія онлайн!

Сищик заявився до дитячого садочку і заявив виховательці, що він шукає докази. Виявляється, приватного детектива найняв хтось із батьків... Що сталося в садку? Що хоче дізнатися стурбований батько? Дивіться прямо зараз смішну історію про горе-татуся в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 34 від 14.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон 33 серія