Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Місія: врятувати нареченого від весілля
<p><strong>Від кохання не врятуватися! Навіть, якщо вас посадили за ґрати. Смішні романтичні історії серіалу На трьох піднімають настрій і повертають віру у високі почуття.</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> 35 серія від 20.11.2018 чоловік прибіг до відділення поліції в паніці. Він попросив посадити його за ґрати, адже на нього чекає... весілля. Спочатку поліцейський здивувався через таке несподіване прохання, а потім до відділення прийшла наречена, і все встало на свої місця. Чому жених так відчайдушно хоче втекти від своєї коханої? Не пропустіть гумористичний скетч про інтернет-знайомства в серіалі На трьох від Дизель шоу серія 35.</p><p>У ще одній мініатюрі На трьох від Дизель шоу 5 сезон чоловік і дружина вирішили влаштувати собі романтичну фотосессіію. Точніше, це було швидше бажання дружини - адже вже у всіх її подружок вже є подібні фотографії!</p><p>Чоловік не дуже добре підготувався до зйомки: і штани у нього не ті, і пузо пивне... На щастя, існує така чарівна штука, як фотошоп. Ретушер виконав всі капризи подружжя - і животи поприбирав, і груди збільшив, і навіть штани поміняв на інші. Ось тільки реакція подружок виявилася зовсім не такою, як очікувало подружжя... Дивіться скетч про подружнє життя в гумористичному серіалі На трьох від Дизель шоу онлайн.</p><p>Вчителька викликала до школи батька одного зі своїх учнів і... влаштувала йому стриптиз! Татусь під враженням тут же погодився і ходити на батьківські збори, і здати гроші на потреби школи. Заради такого видовища він готовий віддати до школи ще пару-трійку дітей. Навіть якщо для цього доведеться усиновити парочку.</p><p>Ситуація була занадто хорошею, щоб виявитися правдою. У найвідповідальніший момент до кабінету зайшла директриса школи Надія Костянтинівна... Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 35 серія від 20.11.2018 на сайті Teleportal.ua, яка розправа чекала на горе-татуся.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-34" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 34</a></p>

Місія: врятувати нареченого від весілля

Всі серії | Сезон 5

Місія: врятувати нареченого від весілля

Від кохання не врятуватися! Навіть, якщо вас посадили за ґрати. Смішні романтичні історії серіалу На трьох піднімають настрій і повертають віру у високі почуття.

У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 35 серія від 20.11.2018 чоловік прибіг до відділення поліції в паніці. Він попросив посадити його за ґрати, адже на нього чекає... весілля. Спочатку поліцейський здивувався через таке несподіване прохання, а потім до відділення прийшла наречена, і все встало на свої місця. Чому жених так відчайдушно хоче втекти від своєї коханої? Не пропустіть гумористичний скетч про інтернет-знайомства в серіалі На трьох від Дизель шоу серія 35.

У ще одній мініатюрі На трьох від Дизель шоу 5 сезон чоловік і дружина вирішили влаштувати собі романтичну фотосессіію. Точніше, це було швидше бажання дружини - адже вже у всіх її подружок вже є подібні фотографії!

Чоловік не дуже добре підготувався до зйомки: і штани у нього не ті, і пузо пивне... На щастя, існує така чарівна штука, як фотошоп. Ретушер виконав всі капризи подружжя - і животи поприбирав, і груди збільшив, і навіть штани поміняв на інші. Ось тільки реакція подружок виявилася зовсім не такою, як очікувало подружжя... Дивіться скетч про подружнє життя в гумористичному серіалі На трьох від Дизель шоу онлайн.

Вчителька викликала до школи батька одного зі своїх учнів і... влаштувала йому стриптиз! Татусь під враженням тут же погодився і ходити на батьківські збори, і здати гроші на потреби школи. Заради такого видовища він готовий віддати до школи ще пару-трійку дітей. Навіть якщо для цього доведеться усиновити парочку.

Ситуація була занадто хорошею, щоб виявитися правдою. У найвідповідальніший момент до кабінету зайшла директриса школи Надія Костянтинівна... Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 35 серія від 20.11.2018 на сайті Teleportal.ua, яка розправа чекала на горе-татуся.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 34