Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Повія Сорокіна виходить заміж
<p><strong>Повія вирішила кинути своє ремесло, в лікарні потайки знімають рекламу, а банкіри змагаються за симпатичну клієнтку. Світ зійшов з розуму! Або просто сповнений гумору.</strong></p><p>У скетчкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> 38 серія від 28.11.2018 обурена матуся з коляскою прийшла у відділення поліції. Річ у тім, якийсь хам заїхав на своїй автівці прямо на дитячий майданчик, голосно включив музику, та ще й показав їй образливий жест! Доблесні поліцейські, звичайно ж, хочуть допомогти молодій матері, але їм заважає один невеличкий нюанс... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 38 серія, що заважає правосуддю.</p><p>У дитячому садку тато одного з дітей влаштував скандал через дитячий ранок.</p><p>Батькам роздали ролі в казці «Вовк і семеро козенят». Але брутальний папаша зовсім не хоче грати якогось там козла! Виховательці довелося постаратися, щоб пояснити, чому це важливо. Ким краще бути - боягузом або козлом? Після довгих умовлянь тато почав ставитися до обраної для нього ролі дуже серйозно... Дивіться гумористичну мініатюру про проблеми в дитячому садочку в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 38 серія онлайн.</p><p>У лікарні потайки знімали рекламу нового препарату. Взагалі-то це заборонено, але за певну суму лікарі з радістю готові поступитися своїми принципами. Але ось чи згоден пацієнт на участь у зйомках? І як на людину діють ліки з таємничою назвою «Фіговін»? Дивіться прямо зараз у гумористичному скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 38 серія.</p><p>Улюблена повія поліцейської дільниці Сорокіна нарешті вирішила встати на шлях істинний: якийсь бідолаха все-таки покликав жрицю кохання заміж. Сорокіна тут же примчала до рідної ділянки, щоб поділитися радістю з поліцейськими. Скільки загальних спогадів, стільки спільних годин! Слідчі і їх вічна порушниця вже почали нудьгувати один за одним. Або не почали? Дивіться серіал На трьох від Дизель шоу 5 сезон 38 від 28.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-37" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон 37 серія</a></p>

Повія Сорокіна виходить заміж

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Повія Сорокіна виходить заміж

Повія вирішила кинути своє ремесло, в лікарні потайки знімають рекламу, а банкіри змагаються за симпатичну клієнтку. Світ зійшов з розуму! Або просто сповнений гумору.

У скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 38 серія від 28.11.2018 обурена матуся з коляскою прийшла у відділення поліції. Річ у тім, якийсь хам заїхав на своїй автівці прямо на дитячий майданчик, голосно включив музику, та ще й показав їй образливий жест! Доблесні поліцейські, звичайно ж, хочуть допомогти молодій матері, але їм заважає один невеличкий нюанс... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 38 серія, що заважає правосуддю.

У дитячому садку тато одного з дітей влаштував скандал через дитячий ранок.

Батькам роздали ролі в казці «Вовк і семеро козенят». Але брутальний папаша зовсім не хоче грати якогось там козла! Виховательці довелося постаратися, щоб пояснити, чому це важливо. Ким краще бути - боягузом або козлом? Після довгих умовлянь тато почав ставитися до обраної для нього ролі дуже серйозно... Дивіться гумористичну мініатюру про проблеми в дитячому садочку в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 38 серія онлайн.

У лікарні потайки знімали рекламу нового препарату. Взагалі-то це заборонено, але за певну суму лікарі з радістю готові поступитися своїми принципами. Але ось чи згоден пацієнт на участь у зйомках? І як на людину діють ліки з таємничою назвою «Фіговін»? Дивіться прямо зараз у гумористичному скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 38 серія.

Улюблена повія поліцейської дільниці Сорокіна нарешті вирішила встати на шлях істинний: якийсь бідолаха все-таки покликав жрицю кохання заміж. Сорокіна тут же примчала до рідної ділянки, щоб поділитися радістю з поліцейськими. Скільки загальних спогадів, стільки спільних годин! Слідчі і їх вічна порушниця вже почали нудьгувати один за одним. Або не почали? Дивіться серіал На трьох від Дизель шоу 5 сезон 38 від 28.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон 37 серія