Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Викрадення виховательки і пригоди блондинки в банку
<p><strong>Виховательку дитячого садка захопили в заручники! Що сталося, і чому вона прислала батькам таємниче повідомлення з літерами «П», «О», «П» і «А»?</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> серія 41 від 04.12.2018 хтось жорстоко познущався над Вікторією Сергіївною. Вона прислала тривожні повідомлення кільком батькам. Примчавши в дитячий сад, вони знайшли виховательку в жахливому стані... Дивіться подробиці в серіалі На трьох від Дизель шоу серія 41.</p><p>Два єврея прийшли до терапевта і тут же зрозуміли, що їх доктор рахував гроші. Адже тільки у людини, яка щойно доторкнулася до готівки, може бути таке щасливе обличчя!</p><p>Ізя хотів отримати висновок фахівця. Як не дивно, лікар не виявив у чоловіка жодного натяку на будь-яке захворювання. Аналіз крові, обстеження у хірурга і терапевта, флюорограма - навіщо абсолютно здоровій людині настільки ретельно перевіряти свій стан? Євреї ніколи нічого не роблять просто так. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу серія 41, які мотиви рухали жадібними Ізею і Мойшею.</p><p>Блондинка прийшла в банк влаштовувати розборки. Через проблеми з карткою вона не змогла купити плаття і туфлі, а адже розпродаж йде далі! Чим більше часу дівчина витрачає в банку, тим менше одягу вона може купити... Вона навіть посварилася зі своєю колишньою найкращою подругою через цей шопінг. Як вирішити проблему жертви банківського свавілля? І чому після блондинки в банк заявився її чоловік у повному розпачі? Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу онлайн.</p><p>В аптеку прийшов хворий із дуже дивними симптомами: у нього все починає свербіти, коли він чує брехню.</p><p>Аптекарка спочатку не повірила в неймовірну історію чоловіка, а потім вирішила перевірити і розібратися зі своїми стосунками... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 41 від 04.12.2018, чи завжди варто знати правду про своїх коханих.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-40" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 40</a></p>

Викрадення виховательки і пригоди блондинки в банку

Всі серії | Сезон 5

Викрадення виховательки і пригоди блондинки в банку

Виховательку дитячого садка захопили в заручники! Що сталося, і чому вона прислала батькам таємниче повідомлення з літерами «П», «О», «П» і «А»?

У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 41 від 04.12.2018 хтось жорстоко познущався над Вікторією Сергіївною. Вона прислала тривожні повідомлення кільком батькам. Примчавши в дитячий сад, вони знайшли виховательку в жахливому стані... Дивіться подробиці в серіалі На трьох від Дизель шоу серія 41.

Два єврея прийшли до терапевта і тут же зрозуміли, що їх доктор рахував гроші. Адже тільки у людини, яка щойно доторкнулася до готівки, може бути таке щасливе обличчя!

Ізя хотів отримати висновок фахівця. Як не дивно, лікар не виявив у чоловіка жодного натяку на будь-яке захворювання. Аналіз крові, обстеження у хірурга і терапевта, флюорограма - навіщо абсолютно здоровій людині настільки ретельно перевіряти свій стан? Євреї ніколи нічого не роблять просто так. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу серія 41, які мотиви рухали жадібними Ізею і Мойшею.

Блондинка прийшла в банк влаштовувати розборки. Через проблеми з карткою вона не змогла купити плаття і туфлі, а адже розпродаж йде далі! Чим більше часу дівчина витрачає в банку, тим менше одягу вона може купити... Вона навіть посварилася зі своєю колишньою найкращою подругою через цей шопінг. Як вирішити проблему жертви банківського свавілля? І чому після блондинки в банк заявився її чоловік у повному розпачі? Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу онлайн.

В аптеку прийшов хворий із дуже дивними симптомами: у нього все починає свербіти, коли він чує брехню.

Аптекарка спочатку не повірила в неймовірну історію чоловіка, а потім вирішила перевірити і розібратися зі своїми стосунками... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 41 від 04.12.2018, чи завжди варто знати правду про своїх коханих.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 40