Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Даішник зупинив циганський табір
<p><strong>Як впоратися з дитиною і розпланувати все її майбутнє наперед? Ось вам кілька смішних варіантів від серіалу На трьох виробництва Дизель Шоу!</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> серія 42 від 18.12.2018 жінка прийшла до лікаря зі своїм псом Графом. Каже, замучив її пес! Постійно гуляє, втікає з дому, перегризає поводок. Жінка запропонувала каструвати негідника. Звичайно ж, це крайні заходи. Та тільки... чи про собаку вона говорить? Дивіться юмористичний скетч На трьох від Дизель шоу серія 42!</p><p>Митники зупинили чоловіка, котори перевозив через кордон книги. Як розплатитися виданням «Гаррі Поттера» та «Ідіота»? Книги бувають різні! Дивіться гумористичний скетч про корупціонерів у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 42!</p><p>Медсестра хотіла відпроситися з роботи, але зауч її не відпустив. Замість цього він запропонував посидіти з її донькою. Він думав, що легко може впоратися з будь-якою дитиною. Поки маленька дівчинка не запитала, звідки беруться діти... І це був тільки початок. Дивіться в гумористичному скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 42, як дитина довела дорослого чоловіка до сліз.</p><p>Даішник прийшов у банк, обвішаний золотом. У нього був прекрасний урожайний день. Офіцеру дорожньої поліції пощастило зупинити цілий циганський табір! А у них, як відомо, і аптечки немає, і вогнегасника, і ніхто не пристебнутий. Однак даішник не знав, що роми підготували для нього страшну помсту... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 42, як кочовий народ помстився корупціонеру.</p><p>Молода пара прийшла в дитячий сад, щоб прилаштувати свого ще ненародженого сина Єгорку. Вони дуже люблять планувати все наперед. Майбутні батьки вже вибрали школу, університет і будинок для своєї дитини. Дивіться в скетчкому На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 42 від 18.12.2018 на сайті Teleportal.ua, який сюрприз очікував занадто організованих батьків.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-41" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 41</a></p>

Даішник зупинив циганський табір

Всі серії | Сезон 5

Даішник зупинив циганський табір

Як впоратися з дитиною і розпланувати все її майбутнє наперед? Ось вам кілька смішних варіантів від серіалу На трьох виробництва Дизель Шоу!

У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 42 від 18.12.2018 жінка прийшла до лікаря зі своїм псом Графом. Каже, замучив її пес! Постійно гуляє, втікає з дому, перегризає поводок. Жінка запропонувала каструвати негідника. Звичайно ж, це крайні заходи. Та тільки... чи про собаку вона говорить? Дивіться юмористичний скетч На трьох від Дизель шоу серія 42!

Митники зупинили чоловіка, котори перевозив через кордон книги. Як розплатитися виданням «Гаррі Поттера» та «Ідіота»? Книги бувають різні! Дивіться гумористичний скетч про корупціонерів у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 42!

Медсестра хотіла відпроситися з роботи, але зауч її не відпустив. Замість цього він запропонував посидіти з її донькою. Він думав, що легко може впоратися з будь-якою дитиною. Поки маленька дівчинка не запитала, звідки беруться діти... І це був тільки початок. Дивіться в гумористичному скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 42, як дитина довела дорослого чоловіка до сліз.

Даішник прийшов у банк, обвішаний золотом. У нього був прекрасний урожайний день. Офіцеру дорожньої поліції пощастило зупинити цілий циганський табір! А у них, як відомо, і аптечки немає, і вогнегасника, і ніхто не пристебнутий. Однак даішник не знав, що роми підготували для нього страшну помсту... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 42, як кочовий народ помстився корупціонеру.

Молода пара прийшла в дитячий сад, щоб прилаштувати свого ще ненародженого сина Єгорку. Вони дуже люблять планувати все наперед. Майбутні батьки вже вибрали школу, університет і будинок для своєї дитини. Дивіться в скетчкому На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 42 від 18.12.2018 на сайті Teleportal.ua, який сюрприз очікував занадто організованих батьків.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 41