Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мама-блогер і її божевільна сімейка
<p><strong>Що поліція шукає в аптеці? Навіщо злодієві довідка від лікаря? Що потрібно зробити, щоб дитина-блогер побачила зауваження завуча? Не пропустіть нову порцію добірного гумору!</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> серія 43 від 19.12.2018 поліція увірвалася в аптеку і почала конфіскувати все підряд. Що можна знайти у звичайному аптечному пункті? Незрозумілий порошок, кислоту з важковимовною назвою, страшну речовину під назвою новококаїн? Дивіться в скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 43, що шукали поліцейські.</p><p><strong>Чоловік прибіг до лікаря з дивним проханням: йому терміново потрібна довідка про те, що він клептоман. Це питання життя і смерті!</strong></p><p>Доктор звик виписувати довідки для людей, які збираються поїхати відпочити за кордон - їм потрібний доказ того, що вони здорові. Досвідчений лікар, звичайно, і не раз стикався з молодими людьми, які хочуть ухилитися від служби в армії. Але навіщо молодому здоровому чоловіку довідка про те, що він клептоман? І яких симптомів досить для постановки такого діагнозу? Дивіться гумористичний скетч На трьох від Дизель шоу серія 43 про хитрого злодюжку.</p><p>ВДВшник у гніві здатний на все. Він їсть кволих мужиків на сніданок і закушує свіжими танками. Він може застрелити з пилососа і - за класикою! - розбити собі що-небудь об голову. Що робити, якщо ВДВшник застав свою дружину... з іншим чоловіком? Тут може пролитися кров! Дивіться мініатюру про ревнощі в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 43.</p><p>Мама-блогер - горе в сім'ї.</p><p>Блондинка прийшла у школу свого сина. Вона провела прямий ефір прямо в кабінеті завуча. Бідний педагог зовсім не міг зрозуміти, про що говорить дивна матуся. Як пояснити такій людині, що гаджети заважають вчитися її синові? Завуч понадіявся, що батько дитини буде більш нормальним... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу серія 43 від 19.12.2018 на сайті Teleportal.ua, як живе схиблена на гаджетах сім'я.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-42" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 42</a></p>

Мама-блогер і її божевільна сімейка

Всі серії | Сезон 5

Мама-блогер і її божевільна сімейка

Що поліція шукає в аптеці? Навіщо злодієві довідка від лікаря? Що потрібно зробити, щоб дитина-блогер побачила зауваження завуча? Не пропустіть нову порцію добірного гумору!

У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 43 від 19.12.2018 поліція увірвалася в аптеку і почала конфіскувати все підряд. Що можна знайти у звичайному аптечному пункті? Незрозумілий порошок, кислоту з важковимовною назвою, страшну речовину під назвою новококаїн? Дивіться в скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 43, що шукали поліцейські.

Чоловік прибіг до лікаря з дивним проханням: йому терміново потрібна довідка про те, що він клептоман. Це питання життя і смерті!

Доктор звик виписувати довідки для людей, які збираються поїхати відпочити за кордон - їм потрібний доказ того, що вони здорові. Досвідчений лікар, звичайно, і не раз стикався з молодими людьми, які хочуть ухилитися від служби в армії. Але навіщо молодому здоровому чоловіку довідка про те, що він клептоман? І яких симптомів досить для постановки такого діагнозу? Дивіться гумористичний скетч На трьох від Дизель шоу серія 43 про хитрого злодюжку.

ВДВшник у гніві здатний на все. Він їсть кволих мужиків на сніданок і закушує свіжими танками. Він може застрелити з пилососа і - за класикою! - розбити собі що-небудь об голову. Що робити, якщо ВДВшник застав свою дружину... з іншим чоловіком? Тут може пролитися кров! Дивіться мініатюру про ревнощі в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 43.

Мама-блогер - горе в сім'ї.

Блондинка прийшла у школу свого сина. Вона провела прямий ефір прямо в кабінеті завуча. Бідний педагог зовсім не міг зрозуміти, про що говорить дивна матуся. Як пояснити такій людині, що гаджети заважають вчитися її синові? Завуч понадіявся, що батько дитини буде більш нормальним... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу серія 43 від 19.12.2018 на сайті Teleportal.ua, як живе схиблена на гаджетах сім'я.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 42