Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як ефективно дотримуватися дієти
<p><strong>Ловіть нову добірку найкращого гумору у скетчомі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 5!</strong></p><p>У цій серії гумористи Дизель Шоу підготували для вас такі близькі теми: як дотримуватися дієти, змусити дитину піти в школу, домогтися уваги улюбленої жінки і багато іншого.</p><p>У цій серії Марина Францівна вирішила трохи скинути вагу. Вона навіть пішла на крайні заходи і попросила свого зятя-міліціонера будь-якими методами захистити її від їжі. І він з радістю допоміг тещі не їсти після шести, адже у нього є свої мотиви. Найоригінальніший спосіб дотримуватися дієти - тільки в серіалі На трьох!</p><p><strong>Ще один сюжет На трьох від Дизель Шоу 5 сезон покаже вам справжнє медичне диво.</strong> Що вийде, якщо до лежачого хворого запустити дуже активну повію? У попередніх серіях скетчкому На трьох дівчатам легкої поведінки вже доводилося і лагодити машини, і ловити злочинців. Тепер ви станете свідком того, як повія Філіпова буде лікувати людей.</p><p>А у школі директриса вирішила боротися із учнями, які не відвідують заняття. Як не дивно, найдієвіший метод придумав трудовик. Чим він примудрився заманити прогульників на заняття? Дивіться у скетчі На трьох від Дизель Шоу онлайн.</p><p>І наостанок гумористи Дизель Шоу підготували для вас найбільш епічну битву за жіночу честь: два інтелігента зійшлися в поєдинку за кохану. Хто переможе і отримає увагу красуні? <strong>Найсмішніший поєдинок за жіночу честь - в скетчі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 5!</strong></p><p>У кожному сюжеті шоу На трьох сезон 5 ви можете побачити історії про тонкощі сімейних відносин, особливості різних професій та національностей. Не пропустіть нові серії, у яких вас чекає ще більше життєвого гумору. Скетчком На трьох від Дизель Шоу 5 сезон подарує вам зустріч з новими героями та з улюбленими старими. Як і в попередніх сезонах серіалу На трьох, вас чекають гумористичні скетчі за участю трьох акторів.</p>

Як ефективно дотримуватися дієти

Всі серії | Сезон 5

Як ефективно дотримуватися дієти

Ловіть нову добірку найкращого гумору у скетчомі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 5!

У цій серії гумористи Дизель Шоу підготували для вас такі близькі теми: як дотримуватися дієти, змусити дитину піти в школу, домогтися уваги улюбленої жінки і багато іншого.

У цій серії Марина Францівна вирішила трохи скинути вагу. Вона навіть пішла на крайні заходи і попросила свого зятя-міліціонера будь-якими методами захистити її від їжі. І він з радістю допоміг тещі не їсти після шести, адже у нього є свої мотиви. Найоригінальніший спосіб дотримуватися дієти - тільки в серіалі На трьох!

Ще один сюжет На трьох від Дизель Шоу 5 сезон покаже вам справжнє медичне диво. Що вийде, якщо до лежачого хворого запустити дуже активну повію? У попередніх серіях скетчкому На трьох дівчатам легкої поведінки вже доводилося і лагодити машини, і ловити злочинців. Тепер ви станете свідком того, як повія Філіпова буде лікувати людей.

А у школі директриса вирішила боротися із учнями, які не відвідують заняття. Як не дивно, найдієвіший метод придумав трудовик. Чим він примудрився заманити прогульників на заняття? Дивіться у скетчі На трьох від Дизель Шоу онлайн.

І наостанок гумористи Дизель Шоу підготували для вас найбільш епічну битву за жіночу честь: два інтелігента зійшлися в поєдинку за кохану. Хто переможе і отримає увагу красуні? Найсмішніший поєдинок за жіночу честь - в скетчі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 5!

У кожному сюжеті шоу На трьох сезон 5 ви можете побачити історії про тонкощі сімейних відносин, особливості різних професій та національностей. Не пропустіть нові серії, у яких вас чекає ще більше життєвого гумору. Скетчком На трьох від Дизель Шоу 5 сезон подарує вам зустріч з новими героями та з улюбленими старими. Як і в попередніх сезонах серіалу На трьох, вас чекають гумористичні скетчі за участю трьох акторів.