Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Гопник знайомиться з творчістю Тараса Шевченка
<p><strong>Команда гумористів підготувала для вас справжні дива в серіалі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 6!</strong></p><p>Тільки в сюжеті серіалу На трьох можливо чарівне зцілення вічно незадоволених пенсіонерів, які прийшли в аптеку за ліками. Один за іншим старі звертаються до аптекарки, яка лікує їх... силою слова. Які чарівні фрази підібрала «цілителька» для бабусі й дідусі? Дивіться в сюжеті На трьох від Дизель Шоу 5 онлайн!</p><p><strong>Ще одна неймовірна подія трапилася у школі: серіал На трьох покаже рідкісний випадок перевиховання гопника.</strong></p><p>Інтелігентна вчителька Софія Миколаївна у розпачі: до неї на перевиховання привели справжнісіньку необтесану колоду. Однак жінка не здається і намагається достукатися до свого нового вихованця. Їй навіть доведеться згадати своє темне минуле! Чим закінчиться знайомство гопника Жмені з Тарасом Шевченком - дивіться у скетчі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 6. Але ми точно знаємо, що за кобзаря тендітна і ніжна Софія Миколаївна стоятиме горою.</p><p><strong>А наступний сюжет скетчкому На трьох від Дизель Шоу 5 сезон відкриє для вас страшну таємницю будь-якого банку! Ви коли-небудь замислювалися про те, які умови прописуються у договорах найменшим шрифтом?</strong></p><p>Коли підписуєш офіційні папери, потрібно враховувати все. Але пересічному громадянину дуже важко змагатися із великими банками, які часто приховують від нас найважливіше... Ось і герой скетчу серіалу На трьох зіткнувся з невеликими труднощами, коли вирішив взяти кредит.</p><p><strong>Три актора, три героя - і тисячі історій в легкому гумористичному серіалі На трьох. У 5 сезоні проекту На трьох виробництва Дизель Шоу вас чекають іронічні інтерпретації знайомих життєвих ситуацій.</strong> У персонажах серіалу На трьох глядач може впізнати тих людей, які оточують його кожного дня – вчителів, лікарів, операторів банку та продавців.</p>

Гопник знайомиться з творчістю Тараса Шевченка

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Гопник знайомиться з творчістю Тараса Шевченка

Команда гумористів підготувала для вас справжні дива в серіалі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 6!

Тільки в сюжеті серіалу На трьох можливо чарівне зцілення вічно незадоволених пенсіонерів, які прийшли в аптеку за ліками. Один за іншим старі звертаються до аптекарки, яка лікує їх... силою слова. Які чарівні фрази підібрала «цілителька» для бабусі й дідусі? Дивіться в сюжеті На трьох від Дизель Шоу 5 онлайн!

Ще одна неймовірна подія трапилася у школі: серіал На трьох покаже рідкісний випадок перевиховання гопника.

Інтелігентна вчителька Софія Миколаївна у розпачі: до неї на перевиховання привели справжнісіньку необтесану колоду. Однак жінка не здається і намагається достукатися до свого нового вихованця. Їй навіть доведеться згадати своє темне минуле! Чим закінчиться знайомство гопника Жмені з Тарасом Шевченком - дивіться у скетчі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 6. Але ми точно знаємо, що за кобзаря тендітна і ніжна Софія Миколаївна стоятиме горою.

А наступний сюжет скетчкому На трьох від Дизель Шоу 5 сезон відкриє для вас страшну таємницю будь-якого банку! Ви коли-небудь замислювалися про те, які умови прописуються у договорах найменшим шрифтом?

Коли підписуєш офіційні папери, потрібно враховувати все. Але пересічному громадянину дуже важко змагатися із великими банками, які часто приховують від нас найважливіше... Ось і герой скетчу серіалу На трьох зіткнувся з невеликими труднощами, коли вирішив взяти кредит.

Три актора, три героя - і тисячі історій в легкому гумористичному серіалі На трьох. У 5 сезоні проекту На трьох виробництва Дизель Шоу вас чекають іронічні інтерпретації знайомих життєвих ситуацій. У персонажах серіалу На трьох глядач може впізнати тих людей, які оточують його кожного дня – вчителів, лікарів, операторів банку та продавців.