Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Таємниці єврейської родини, або Як задурити голову на митниці
<p style="text-align:justify">Чоловічий ритуал риболовлі, окрім головного болю жінкам, призводить ще й до проблем із психікою. Що ж може змусити «сильну половину» планети відмовитися від «справжнього чоловічого заняття»?</p> <p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">«На трьох» 6 сезон</a> 23 серія від 19.04.2019 рибалка потрапив до лікарні через свої п’яні вибрики. А справа ось у чому: теща зустріла свого зятя з риболовлі не з хлібом і сіллю, а з влучим ударом сковорідкою по голові. Усе через те, що чоловік ледь тримався на ногах! Чи зможе бідолага прийти до тями й помститися в’їдливій жінці? Дивіться історію горе-рибалки в серіалі «На трьох» від «Дизель шоу» 23 серія.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Як змусити олігарха взятися за виховання сина?</strong></p> <p style="text-align:justify">Ситуація знайома всім: розбещений син багатого бізнесмена перевертає школу з ніг на голову. То урок зірве, то підлість вчительці зробить, то однокласників поб’є. А навчатися так взагалі не хоче. Уперся рогом, мовляв, тато все «порішає». Але чи зможе батько виділити хоч трохи часу на бешкетника? Чи «яблуко від яблуні недалеко падає»? Подробиці цієї історії дивіться у 23 серії «На трьох» 2019.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Євреї на кордоні</strong></p> <p style="text-align:justify">Мама із сином зібралися на гостину до своїх родичів на батьківщину. Але, щоб пройти митницю, їм потрібно пройти співбесіду. І тут вони показали всі свої таланти. У серіалі «На трьох» 19.04.2019 вони так вправно заговорили зуби військовій, що в неї дар мови пропав. Але від перевірки валізи їх нічого не врятує. Що везе єврейська сім’я за кордон? Побачене шокувало навіть досвідченого митника! Не гайте часу — дивіться онлайн «На трьох» 23 серія.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Неочікувані гості банку</strong></p> <p style="text-align:justify">Люди в масках з’явилися у відділені банку, ніби грім серед ясного неба! Нещасна працівниця вже встигла попрощатися із життям. Мовляв, беріть усе, що потрібно: гроші, дорогоцінні папери й навіть її. Але злочинці прийшли зовсім не за цим! Що ж потрібно грабіжникам? Дивіться мініатюру про пограбування в серіалі «На трьох» 6 сезон 23 серія від 19.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-22">«На трьох» 6 сезон 22 серія</a>.</p>

Таємниці єврейської родини, або Як задурити голову на митниці

Всі серії | Сезон 6

Таємниці єврейської родини, або Як задурити голову на митниці

Чоловічий ритуал риболовлі, окрім головного болю жінкам, призводить ще й до проблем із психікою. Що ж може змусити «сильну половину» планети відмовитися від «справжнього чоловічого заняття»?

У серіалі «На трьох» 6 сезон 23 серія від 19.04.2019 рибалка потрапив до лікарні через свої п’яні вибрики. А справа ось у чому: теща зустріла свого зятя з риболовлі не з хлібом і сіллю, а з влучим ударом сковорідкою по голові. Усе через те, що чоловік ледь тримався на ногах! Чи зможе бідолага прийти до тями й помститися в’їдливій жінці? Дивіться історію горе-рибалки в серіалі «На трьох» від «Дизель шоу» 23 серія.

Як змусити олігарха взятися за виховання сина?

Ситуація знайома всім: розбещений син багатого бізнесмена перевертає школу з ніг на голову. То урок зірве, то підлість вчительці зробить, то однокласників поб’є. А навчатися так взагалі не хоче. Уперся рогом, мовляв, тато все «порішає». Але чи зможе батько виділити хоч трохи часу на бешкетника? Чи «яблуко від яблуні недалеко падає»? Подробиці цієї історії дивіться у 23 серії «На трьох» 2019.

Євреї на кордоні

Мама із сином зібралися на гостину до своїх родичів на батьківщину. Але, щоб пройти митницю, їм потрібно пройти співбесіду. І тут вони показали всі свої таланти. У серіалі «На трьох» 19.04.2019 вони так вправно заговорили зуби військовій, що в неї дар мови пропав. Але від перевірки валізи їх нічого не врятує. Що везе єврейська сім’я за кордон? Побачене шокувало навіть досвідченого митника! Не гайте часу — дивіться онлайн «На трьох» 23 серія.

Неочікувані гості банку

Люди в масках з’явилися у відділені банку, ніби грім серед ясного неба! Нещасна працівниця вже встигла попрощатися із життям. Мовляв, беріть усе, що потрібно: гроші, дорогоцінні папери й навіть її. Але злочинці прийшли зовсім не за цим! Що ж потрібно грабіжникам? Дивіться мініатюру про пограбування в серіалі «На трьох» 6 сезон 23 серія від 19.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться «На трьох» 6 сезон 22 серія.