Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як потрапити в нірвану й не піддаватися провокаціям дружини?
<p style="text-align:justify">Порушники дорожнього руху... Це просто рай для патрульної поліції: і заробити можна, і підняти собі настрій. Але чи завжди в машині сидить прибутковий клієнт?</p> <p style="text-align:justify">Патрульні в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">«На трьох» 6 сезон</a> 24 серія від 19.04.2019 потрапили на «жирного клієнта». Багатенький бізнесмен перевищив швидкість. Але чи вдасться горе-поліцейським вибити з нього бодай якусь копійчину? Здається, олігарха не так просто розвести… Подробиці історії у 24 серії «На трьох» від «Дизель Шоу».</p> <p style="text-align:justify"><strong>Як хлопці йогою займалися</strong></p> <p style="text-align:justify">Прекрасний і сонячний день… Берег Дніпра й шум води. Що ж може бути прекраснішим за таку атмосферу? Ну і троє чоловіків вирішили спробувати новомодні психологічну практику свідомості — йогу. Мовляв, це шлях до самодисципліни й самоконтролю. Але щось пішло не так. Що потривожило медитації чоловіків? Дізнайтеся в серіалі «На трьох» 19.04.2019.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Чоловік намагався дізнатися про «ліві походеньки» дружини</strong></p> <p style="text-align:justify">Ревнивці… Як із ними важко вжитися! А найголовніша проблема в тому, що вони ревнують жінок до кожного стовпа. У 24 серії «На трьох» 2019 чоловік вирішив вивести на чисту воду свою дружину завдяки… Як ви думаєте чого? Темним силам! От до чого доводять маніакальні думки про зраду. Жінка, зайшовши до кімнати, скам’яніла: чорний маг проводить ритуали над їхнім подружнім ложем! Що потойбічні сили розказали екстрасенсу про жінку? Дивіться мініатюру про сімейне життя в серіалі «На трьох» 24 серія.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Літня провізорка — жах в аптеці</strong></p> <p style="text-align:justify">Молодий чоловік по дорозі до своєї коханої заскочив у аптеку за контрацептивами. Здається, у когось наполеонівські плани на сьогоднішню ніч. Але не все так гладко, як хотілося б. В аптеці на нього чекала глуха провізора, яка ніяк не могла зрозуміти, що від неї хочуть: то ліки проти геморою, то проти діареї… Здається, чоловікові сьогодні нічого не світить. Як він розрулив цю ситуацію? Подробиці курйозного випадку дивіться онлайн у серіалі «На трьох» 6 сезон 24 серія від 19.04.2019 на Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-23">«На трьох» 6 сезон 23 серія</a>.</p>

Як потрапити в нірвану й не піддаватися провокаціям дружини?

Всі серії | Сезон 6

Як потрапити в нірвану й не піддаватися провокаціям дружини?

Порушники дорожнього руху... Це просто рай для патрульної поліції: і заробити можна, і підняти собі настрій. Але чи завжди в машині сидить прибутковий клієнт?

Патрульні в серіалі «На трьох» 6 сезон 24 серія від 19.04.2019 потрапили на «жирного клієнта». Багатенький бізнесмен перевищив швидкість. Але чи вдасться горе-поліцейським вибити з нього бодай якусь копійчину? Здається, олігарха не так просто розвести… Подробиці історії у 24 серії «На трьох» від «Дизель Шоу».

Як хлопці йогою займалися

Прекрасний і сонячний день… Берег Дніпра й шум води. Що ж може бути прекраснішим за таку атмосферу? Ну і троє чоловіків вирішили спробувати новомодні психологічну практику свідомості — йогу. Мовляв, це шлях до самодисципліни й самоконтролю. Але щось пішло не так. Що потривожило медитації чоловіків? Дізнайтеся в серіалі «На трьох» 19.04.2019.

Чоловік намагався дізнатися про «ліві походеньки» дружини

Ревнивці… Як із ними важко вжитися! А найголовніша проблема в тому, що вони ревнують жінок до кожного стовпа. У 24 серії «На трьох» 2019 чоловік вирішив вивести на чисту воду свою дружину завдяки… Як ви думаєте чого? Темним силам! От до чого доводять маніакальні думки про зраду. Жінка, зайшовши до кімнати, скам’яніла: чорний маг проводить ритуали над їхнім подружнім ложем! Що потойбічні сили розказали екстрасенсу про жінку? Дивіться мініатюру про сімейне життя в серіалі «На трьох» 24 серія.

Літня провізорка — жах в аптеці

Молодий чоловік по дорозі до своєї коханої заскочив у аптеку за контрацептивами. Здається, у когось наполеонівські плани на сьогоднішню ніч. Але не все так гладко, як хотілося б. В аптеці на нього чекала глуха провізора, яка ніяк не могла зрозуміти, що від неї хочуть: то ліки проти геморою, то проти діареї… Здається, чоловікові сьогодні нічого не світить. Як він розрулив цю ситуацію? Подробиці курйозного випадку дивіться онлайн у серіалі «На трьох» 6 сезон 24 серія від 19.04.2019 на Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться «На трьох» 6 сезон 23 серія.