Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Помститися евроблясі: еротична фантазія механіка
<p style="text-align:justify">Механік дядько Павлик не звернув ніякої уваги на сексуальну блондинку, а кримінальний авторитет на прізвисько Кабан влаштувався на роботу. Невже світ зійшов з розуму?</p> <p style="text-align:justify"><strong>У скетчах серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">«На трьох» 6 сезон</a> 25 серія від 03.05.2019 ви побачите епічну помст</strong><strong>у евробля</strong><strong>сі, схиблених на інтернеті </strong><strong>чоловіка та жінку і блондинку, для якої немає нічого важливішого</strong><strong>, ніж селфі.</strong></p> <p style="text-align:justify">Кіндратович вирішив зробити дядьку Павлику подарунок на день механіка і притягнув величезну коробку, з якої вискочила напівгола жінка. Та тільки СТОшнікові, схоже, не до жіночих принад – у нього дуже багато роботи. Подумавши, дядько Павлик все ж таки зрозумів, як йому скористатися оригінальним подаруноком Кіндрата Кіндратовича – дивіться детально в мініатюрі «На трьох» від Дизель шоу серія 25.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Люди часто не хочуть звертатися до лікарів і шукають інформацію про хвороби в інтернеті. Не займайтеся самолікуванням – дивіться гумористичний серіал «На трьох» і користуйтеся послугами офіційної медицини!</strong></p> <p style="text-align:justify">В аптеку прийшов чоловік, який попросив ліки від страшної хвороби. Діагноз йому поставив один з підписників у соцмережах. Чоловік категорично відмовляється показуватися лікарям, вважаючи їх всіх шарлатанами. Він успішно поставив діагноз не тільки собі, а й своєму сусіду, а його дружина змогла народити виключно завдяки керівництву, яке знайшла на якомусь форумі. У скетчі «На трьох» від Дизель шоу серія 25 аптекарю довелося винайти ліки від інтернет-залежності.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Водія зупинив даішник </strong><strong>у незвичайній екіпіровці – в шоломі і з автоматом.</strong></p> <p style="text-align:justify">Інспектор зажадав показати вогнегасник, МРТ, костюм хімзахисту... Вражений водій здивувався, навіщо у нього вимагають всі ці предмети. Невже змінилися якісь правила? І найголовніше питання – як в такому випадку давати хабар? Дивіться мініатюру про хитромудрого даішника і наївного водія в серіалі «На трьох» від Дизель шоу 6 сезон 25 серія від 03.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/seriya-24">«На трьох» 6 сезон 24 серія</a>.</p>

Помститися евроблясі: еротична фантазія механіка

Всі серії | Сезон 6

Помститися евроблясі: еротична фантазія механіка

Механік дядько Павлик не звернув ніякої уваги на сексуальну блондинку, а кримінальний авторитет на прізвисько Кабан влаштувався на роботу. Невже світ зійшов з розуму?

У скетчах серіалу «На трьох» 6 сезон 25 серія від 03.05.2019 ви побачите епічну помсту евроблясі, схиблених на інтернеті чоловіка та жінку і блондинку, для якої немає нічого важливішого, ніж селфі.

Кіндратович вирішив зробити дядьку Павлику подарунок на день механіка і притягнув величезну коробку, з якої вискочила напівгола жінка. Та тільки СТОшнікові, схоже, не до жіночих принад – у нього дуже багато роботи. Подумавши, дядько Павлик все ж таки зрозумів, як йому скористатися оригінальним подаруноком Кіндрата Кіндратовича – дивіться детально в мініатюрі «На трьох» від Дизель шоу серія 25.

Люди часто не хочуть звертатися до лікарів і шукають інформацію про хвороби в інтернеті. Не займайтеся самолікуванням – дивіться гумористичний серіал «На трьох» і користуйтеся послугами офіційної медицини!

В аптеку прийшов чоловік, який попросив ліки від страшної хвороби. Діагноз йому поставив один з підписників у соцмережах. Чоловік категорично відмовляється показуватися лікарям, вважаючи їх всіх шарлатанами. Він успішно поставив діагноз не тільки собі, а й своєму сусіду, а його дружина змогла народити виключно завдяки керівництву, яке знайшла на якомусь форумі. У скетчі «На трьох» від Дизель шоу серія 25 аптекарю довелося винайти ліки від інтернет-залежності.

Водія зупинив даішник у незвичайній екіпіровці – в шоломі і з автоматом.

Інспектор зажадав показати вогнегасник, МРТ, костюм хімзахисту... Вражений водій здивувався, навіщо у нього вимагають всі ці предмети. Невже змінилися якісь правила? І найголовніше питання – як в такому випадку давати хабар? Дивіться мініатюру про хитромудрого даішника і наївного водія в серіалі «На трьох» від Дизель шоу 6 сезон 25 серія від 03.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «На трьох» 6 сезон 24 серія.