Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Як досягти нірвани і стати крипто-повією?
<p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">«На трьох» 6 сезон</a> 28 серія від 10.05.2019 депутат вирішив нарешті схуднути, а знаменита повія Філіппова здійснила свою давню мрію і стала валютною повією... точніше – кріптовалютною! Дивіться скетчі від улюблених гумористів на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify"><strong>У скетчі «На трьох» від Дизель шоу 28 серія депутат </strong><strong>із промовистим прізвищем Жлобів звернувся до дієтолога.</strong></p> <p style="text-align:justify">У кандидата проблема – його обличчя перестало поміщатися на рекламних щитах! Помічник запропонував депутату нарешті схуднути, адже так він буде вселяти більше довіри своїх виборців. Дієтолог із радістю погодився допомогти, але ось проблема – депутату потрібно, щоб результат був видний уже через тиждень... Дивіться в мініатюрі «На трьох» від Дизель шоу 28 серія, що запропонував хитрий лікар.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Серіал «На трьох» 2019 не відстає від останніх трендів.</strong></p> <p style="text-align:justify">Повія Філіппова іноді надає послуги по бартеру. Зазвичай вона так працює з депутатами, які розплачуються гречкою. Але цього разу клієнт виявився незвичайним – він заплатив «нічному метелику» якоюсь абсолютно незрозумілою для неї штукою – біткоіном. Що тепер робити Філіпповій – користуватися заробленим або писати заяву в поліцію? Дивіться мініатюру про повію і її занадто сучасного клієнта в скетчкомі «На трьох» 6 сезон.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Митники затримали буддиста з величезною кількістю наркотиків.</strong></p> <p style="text-align:justify">Одна біда – достукатися до просвітленого неможливо, адже він пішов у нірвану. Однак українські митники теж не ликом шиті – вони вирішили наздогнати буддиста, навіть якщо для цього доведеться пірнути на якийсь астральний рівень. Як досягти нірвани швидко і без духовного просвітлення? Наші митники знайшли короткий шлях, але не подумали про наслідки. Дивіться смішну мініатюру серіалу «На трьох» 6 сезон 28 серія від 10.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/seriya-27">«На трьох» 6 сезон 27 серія</a>.</p>

Як досягти нірвани і стати крипто-повією?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 6
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Як досягти нірвани і стати крипто-повією?

У серіалі «На трьох» 6 сезон 28 серія від 10.05.2019 депутат вирішив нарешті схуднути, а знаменита повія Філіппова здійснила свою давню мрію і стала валютною повією... точніше – кріптовалютною! Дивіться скетчі від улюблених гумористів на сайті Teleportal.ua.

У скетчі «На трьох» від Дизель шоу 28 серія депутат із промовистим прізвищем Жлобів звернувся до дієтолога.

У кандидата проблема – його обличчя перестало поміщатися на рекламних щитах! Помічник запропонував депутату нарешті схуднути, адже так він буде вселяти більше довіри своїх виборців. Дієтолог із радістю погодився допомогти, але ось проблема – депутату потрібно, щоб результат був видний уже через тиждень... Дивіться в мініатюрі «На трьох» від Дизель шоу 28 серія, що запропонував хитрий лікар.

Серіал «На трьох» 2019 не відстає від останніх трендів.

Повія Філіппова іноді надає послуги по бартеру. Зазвичай вона так працює з депутатами, які розплачуються гречкою. Але цього разу клієнт виявився незвичайним – він заплатив «нічному метелику» якоюсь абсолютно незрозумілою для неї штукою – біткоіном. Що тепер робити Філіпповій – користуватися заробленим або писати заяву в поліцію? Дивіться мініатюру про повію і її занадто сучасного клієнта в скетчкомі «На трьох» 6 сезон.

Митники затримали буддиста з величезною кількістю наркотиків.

Одна біда – достукатися до просвітленого неможливо, адже він пішов у нірвану. Однак українські митники теж не ликом шиті – вони вирішили наздогнати буддиста, навіть якщо для цього доведеться пірнути на якийсь астральний рівень. Як досягти нірвани швидко і без духовного просвітлення? Наші митники знайшли короткий шлях, але не подумали про наслідки. Дивіться смішну мініатюру серіалу «На трьох» 6 сезон 28 серія від 10.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «На трьох» 6 сезон 27 серія.