Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як домовитися із коханцем дружини і вислизнути з рук податківців?
<p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">«На трьох» 6 сезон</a> 29 серія від 17.05.2019 давні друзі поліцейські знову трудяться в поті чола, а в блондинки викрали машину! Чи може розум? Дивіться смішні скетчі від улюблених гумористів на сайті Teleportal.ua</p> <p style="text-align:justify"><strong>Що гірше: поцупили машину чи поцупили машину в блондинки?</strong></p> <p style="text-align:justify">Зараз такий час, що й на вулицю деколи буває страшно вийти! А тут — крадіжка машини! Цього разу біда трапилася з гламурною «цяцею»! Вона миттю прибігла в поліцейський відділок, аби хоч ті їй допомогли щось зробити. Але тут проблемка: номера машини вона не пам’ятає, на питання поліцейських про те, як відбулася крадіжка, жінка розповіла про все своє життя… Здається, такими темпами авто ніколи не знайти! Дивіться в серіалі «На трьох» від Дизель шоу 29 серія, чи вдалося поліцейським відшукати машину і злочинців?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ревнивець спіймав свою жінку «на гарячому»!</strong></p> <p style="text-align:justify">Історія продовжується: Єгор у серіалі «На трьох» 2019 зустрів у своїй спальні непроханого гостя — рятувальника, який щось там «чаклував» над його жінкою! Невже дружина дійсно йому зрадила з юним хлопцем? Віка ж розповіла: усе було добре, вона плавала у воді, аж раптом їй стало погано, але, дякувати богу, її врятували! Кому ж вірити: розлюченому Єгору чи постраждалій Віці? Що зробив ревнивець із горе-рятувальником? Відповідь дізнайтеся у 29 серії гумористичного серіалу «На трьох» 2019.</p> <p style="text-align:justify"><strong>У скетчі «На трьох» 6 сезон 29 серія на завуча школи «настукали» до податкової</strong></p> <p style="text-align:justify">Страшний сон для всіх держслужбовців — податкова декларація, яку кожен без винятку повинен заповнити. Але ж скільки скелетів у шафі приховують люди: мільйонні статки, незаконні привласнення, дорога нерухомість. А звідки? Одному богу відомо. До такого порушника завітала податкова служба. Цікаво, що приховує бідний завуч школи? Як він викрутився з курйозної ситуації? Дивіться онлайн «На трьох» 6 сезон 29 серія від 17.05.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/seriya-28">«На трьох» 6 сезон 28 серія</a>.</p>

Як домовитися із коханцем дружини і вислизнути з рук податківців?

Всі серії | Сезон 6

Як домовитися із коханцем дружини і вислизнути з рук податківців?

У серіалі «На трьох» 6 сезон 29 серія від 17.05.2019 давні друзі поліцейські знову трудяться в поті чола, а в блондинки викрали машину! Чи може розум? Дивіться смішні скетчі від улюблених гумористів на сайті Teleportal.ua

Що гірше: поцупили машину чи поцупили машину в блондинки?

Зараз такий час, що й на вулицю деколи буває страшно вийти! А тут — крадіжка машини! Цього разу біда трапилася з гламурною «цяцею»! Вона миттю прибігла в поліцейський відділок, аби хоч ті їй допомогли щось зробити. Але тут проблемка: номера машини вона не пам’ятає, на питання поліцейських про те, як відбулася крадіжка, жінка розповіла про все своє життя… Здається, такими темпами авто ніколи не знайти! Дивіться в серіалі «На трьох» від Дизель шоу 29 серія, чи вдалося поліцейським відшукати машину і злочинців?

Ревнивець спіймав свою жінку «на гарячому»!

Історія продовжується: Єгор у серіалі «На трьох» 2019 зустрів у своїй спальні непроханого гостя — рятувальника, який щось там «чаклував» над його жінкою! Невже дружина дійсно йому зрадила з юним хлопцем? Віка ж розповіла: усе було добре, вона плавала у воді, аж раптом їй стало погано, але, дякувати богу, її врятували! Кому ж вірити: розлюченому Єгору чи постраждалій Віці? Що зробив ревнивець із горе-рятувальником? Відповідь дізнайтеся у 29 серії гумористичного серіалу «На трьох» 2019.

У скетчі «На трьох» 6 сезон 29 серія на завуча школи «настукали» до податкової

Страшний сон для всіх держслужбовців — податкова декларація, яку кожен без винятку повинен заповнити. Але ж скільки скелетів у шафі приховують люди: мільйонні статки, незаконні привласнення, дорога нерухомість. А звідки? Одному богу відомо. До такого порушника завітала податкова служба. Цікаво, що приховує бідний завуч школи? Як він викрутився з курйозної ситуації? Дивіться онлайн «На трьох» 6 сезон 29 серія від 17.05.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «На трьох» 6 сезон 28 серія.