Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: All inclusive: як знайти правильний підхід до інспектора?
<p style="text-align:justify">У гумористичному серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">«На трьох» 6 сезон </a>30 серія від 17.05.2019 актори розвінчали міф про корисливих поліцейських і розкрили секрет ідеальної фігури. Дивіться смішні скетчі на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Дорожня інспекція — друг кожної людини</strong></p> <p style="text-align:justify">От як воно буває: не встигнеш і кілометр проїхати, як машина заглухла посеред дороги. Так і сталося в серіалі «На трьох» від Дизель шоу 30 серія. До СТО далеко, а зупинятися ніхто не хоче, усі зайняті своїми справами. Але наша доблесна поліція ніколи не покине в біді! Вартові дорожнього порядку зібрали всі сили в кулак й давай штовхати «розвалюху». Та власник своєї «ластівки» запевнив: нічого з того не вийде. То акумулятор сів, то щось у моторі заглухло. Чи змогли чоловіки впоратися з автомобілем? І головне: чи вдалося власнику розплатитися з поліцейськими? Відповідь шукайте в 30 серії «На трьох» 2019.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Неідеальна фігура — проблема кожної жінки</strong></p> <p style="text-align:justify">Кожен у своєму житті хоча б один раз чув: «Я товста, страшна й не жіночна!». Дівчата інколи бувають такими прискіпливими… А особливо в пляжний сезон. Віка в серіалі «На трьох» 30 серія вже набридла подрузі своїми розмовами! Мовляв, у купальнику вона виглядає, як слониха! Як справжня подруга, Яна почала переконувати, що вона товста… Хто ж зміг донести дівчатам, що вони красуні? Який найкращий метод для схуднення? Дізнайтеся в 30 серії «На трьох» 6 сезон.</p> <p style="text-align:justify"><strong>«До нас приїхав ревізор!»</strong></p> <p style="text-align:justify">Митники в повній бойовій готовності до «таємної перевірки»: одягнули парадну форму, забронювали ресторан і басейн. Ба більше, зустріли свого ревізора з кокаїном і хлібом! Здається, інспектор не був готовим до такого повороту подій… Як він відреагував на специфічну зустріч? Дивіться онлайн серіал «На трьох» 6 сезон 30 серія від 17.05.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/seriya-29">«На трьох» 6 сезон 29 серія</a>.</p>

All inclusive: як знайти правильний підхід до інспектора?

Всі серії | Сезон 6

All inclusive: як знайти правильний підхід до інспектора?

У гумористичному серіалі «На трьох» 6 сезон 30 серія від 17.05.2019 актори розвінчали міф про корисливих поліцейських і розкрили секрет ідеальної фігури. Дивіться смішні скетчі на сайті Teleportal.ua.

Дорожня інспекція — друг кожної людини

От як воно буває: не встигнеш і кілометр проїхати, як машина заглухла посеред дороги. Так і сталося в серіалі «На трьох» від Дизель шоу 30 серія. До СТО далеко, а зупинятися ніхто не хоче, усі зайняті своїми справами. Але наша доблесна поліція ніколи не покине в біді! Вартові дорожнього порядку зібрали всі сили в кулак й давай штовхати «розвалюху». Та власник своєї «ластівки» запевнив: нічого з того не вийде. То акумулятор сів, то щось у моторі заглухло. Чи змогли чоловіки впоратися з автомобілем? І головне: чи вдалося власнику розплатитися з поліцейськими? Відповідь шукайте в 30 серії «На трьох» 2019.

Неідеальна фігура — проблема кожної жінки

Кожен у своєму житті хоча б один раз чув: «Я товста, страшна й не жіночна!». Дівчата інколи бувають такими прискіпливими… А особливо в пляжний сезон. Віка в серіалі «На трьох» 30 серія вже набридла подрузі своїми розмовами! Мовляв, у купальнику вона виглядає, як слониха! Як справжня подруга, Яна почала переконувати, що вона товста… Хто ж зміг донести дівчатам, що вони красуні? Який найкращий метод для схуднення? Дізнайтеся в 30 серії «На трьох» 6 сезон.

«До нас приїхав ревізор!»

Митники в повній бойовій готовності до «таємної перевірки»: одягнули парадну форму, забронювали ресторан і басейн. Ба більше, зустріли свого ревізора з кокаїном і хлібом! Здається, інспектор не був готовим до такого повороту подій… Як він відреагував на специфічну зустріч? Дивіться онлайн серіал «На трьох» 6 сезон 30 серія від 17.05.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «На трьох» 6 сезон 29 серія.