Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: План на мільйон: як обдурити поліцію і «влізти» в борги?
<p style="text-align:justify">У гумористичному серіалі від ICTV <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">«На трьох» 6 сезон</a> 31 серія від 24.05.2019 актори продемонстрували, як віртуозно можна «розвести» поліцію й захистити себе від зайвих витрат! Дивіться більше смішних історій на сайті Teleportal.ua</p> <p style="text-align:justify"><strong>«Євробляхарі» — основний заробіток дорожньої поліції</strong></p> <p style="text-align:justify">Із прийняттям закону про розмитнення автомобілів на закордонних номерах, дорожня поліція активізувалася в перевірках закордонних машин: що там із документами, чи вчасно розмитнене авто… Вартові дорожнього порядку точно знайдуть до чого причепитися і «здерти» якнайбільше грошей. Але чи вдалося співробітнику поліції в 31 серії серіалу «На трьох» 2019 від Дизель шоу нажитися на «євробляхарю»? Який сюрприз на нього чекав?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Для чого вартовим порядку потрібно 13 тисяч доларів?</strong></p> <p style="text-align:justify">Статки, гроші, капітали — болючі теми кожного сучасного українця. За нинішніх зарплат майже неможливо забезпечити собі комфортне життя. Для таких випадків придумали банки! З прохання надати маленьку кредитну допомогу звернулися поліціянти Бережко та Глушко. Але їм потрібно аж 13 тисяч доларів! Для чого держпрацівникам така велика сума? Чи погодився банк виплатити гроші горе-поліцейським? Дізнайтеся в 31 серії «На трьох» 6 сезон.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Розлучитися — отже, почати жити по-новому? Чи ні?</strong></p> <p style="text-align:justify">Після стількох років підозр і недовіри Віка нарешті покинула свого ревнивого чоловіка Єгора! Їй уже остаточно набридли ці постійні сцени ревнощів, підозр і знущань. Тепер жінка нарешті зможе вдихнути ковток свіжого повітря! Тим паче, Віка в скетчі «На трьох» 6 сезон 31 серія швидко знайшла заміну екс-чоловікові — свого коханця Євгена. Але неочікувано до спальні вривається Єгор! Що йому потрібно? Невже він захотів повернутися до Віки? Як він відреагував на нове кохання колишньої? Продовження гумористичної історії дивіться онлайн у серіалі «На трьох» 6 сезон 31 серія від 24.05.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться скетч <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/seriya-30">«На трьох» 6 сезон 30 серія</a>.</p>

План на мільйон: як обдурити поліцію і «влізти» в борги?

Всі серії | Сезон 6

План на мільйон: як обдурити поліцію і «влізти» в борги?

У гумористичному серіалі від ICTV «На трьох» 6 сезон 31 серія від 24.05.2019 актори продемонстрували, як віртуозно можна «розвести» поліцію й захистити себе від зайвих витрат! Дивіться більше смішних історій на сайті Teleportal.ua

«Євробляхарі» — основний заробіток дорожньої поліції

Із прийняттям закону про розмитнення автомобілів на закордонних номерах, дорожня поліція активізувалася в перевірках закордонних машин: що там із документами, чи вчасно розмитнене авто… Вартові дорожнього порядку точно знайдуть до чого причепитися і «здерти» якнайбільше грошей. Але чи вдалося співробітнику поліції в 31 серії серіалу «На трьох» 2019 від Дизель шоу нажитися на «євробляхарю»? Який сюрприз на нього чекав?

Для чого вартовим порядку потрібно 13 тисяч доларів?

Статки, гроші, капітали — болючі теми кожного сучасного українця. За нинішніх зарплат майже неможливо забезпечити собі комфортне життя. Для таких випадків придумали банки! З прохання надати маленьку кредитну допомогу звернулися поліціянти Бережко та Глушко. Але їм потрібно аж 13 тисяч доларів! Для чого держпрацівникам така велика сума? Чи погодився банк виплатити гроші горе-поліцейським? Дізнайтеся в 31 серії «На трьох» 6 сезон.

Розлучитися — отже, почати жити по-новому? Чи ні?

Після стількох років підозр і недовіри Віка нарешті покинула свого ревнивого чоловіка Єгора! Їй уже остаточно набридли ці постійні сцени ревнощів, підозр і знущань. Тепер жінка нарешті зможе вдихнути ковток свіжого повітря! Тим паче, Віка в скетчі «На трьох» 6 сезон 31 серія швидко знайшла заміну екс-чоловікові — свого коханця Євгена. Але неочікувано до спальні вривається Єгор! Що йому потрібно? Невже він захотів повернутися до Віки? Як він відреагував на нове кохання колишньої? Продовження гумористичної історії дивіться онлайн у серіалі «На трьох» 6 сезон 31 серія від 24.05.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться скетч «На трьох» 6 сезон 30 серія.