Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Прощавай, минуле: повія Філіпова змінила професію
<p style="text-align:justify">Актори в скетчі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">«На трьох» 6 сезон</a> 32 серія від 24.05.2019 знову перевтілилися в улюблених персонажів і приготували нову порцію гумору для своїх фанатів! Усі гумористичні історії дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Українська медицина: крок у прірву чи назустріч одужанню?</strong></p> <p style="text-align:justify">У 32 серії серіалу «На трьох» 2019 стався курйозний випадок. До аптеки щохвилини бігала медсестра із сусідньої лікарні. То спирту в них немає, то вата закінчилася, то знеболювальних препаратів бракує… Ба більше, медпрацівниця не знала, на що хворий пацієнт і яку операцію йому роблять! Цікаво, що це за така лікарня? І чи змогли вони вилікувати хворого?</p> <p style="text-align:justify"><strong>У скетчі «На трьох» 32 серія від Дизель шоу чоловік спіймав на гарячому дружину з коханцем</strong></p> <p style="text-align:justify">Ох і ці жінки! Швидко знаходять собі нове заняття й нового чоловіка. Але завжди походеньки «наліво» закінчуються трагічно і плачевно для обох! Так і сталося цього разу. Поки Сашко працював у поті чола, Яна «розважалася» зі своєю новою забавкою Євгеном. Та неочікувано чоловік жінки повернувся додому і спіймав на гарячому горе-коханців! Як відреагував Олександр на неприємний сюрприз? Чи знайшла Яна пояснення своїй поведінці? Відповідь шукайте в 32 серії гумористичного серіалу «На трьох» 6 сезон.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Повія Філіпова змінює ремесло і їде на заробітки: тепер вона — збирачка полуниці</strong></p> <p style="text-align:justify">Ось до чого доводить життя! Люди масово покидають свої рідні домівки й шукають кращого життя десь за кордоном: Польща, Чехія, Словаччина… Перелік можна продовжувати і продовжувати! Навіть представниці найдревнішої професії взялися за розум і спакували валізи на Польщу. Однією із заробітчанок стала повія Філіпова, яка в 32 серії «На трьох» збиралася до Польщі на полуницю. Але чи вдалося їй змінити професію й заробити купу грошей?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Більше гумористичних скетчів дивіться онлайн серіал «На трьох» 6 сезон 32 серія від 24.05.2019 на сайті Teleportal.ua.</strong></p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/seriya-31">«На трьох» 6 сезон 31 серія</a>.</p>

Прощавай, минуле: повія Філіпова змінила професію

Всі серії | Сезон 6

Прощавай, минуле: повія Філіпова змінила професію

Актори в скетчі «На трьох» 6 сезон 32 серія від 24.05.2019 знову перевтілилися в улюблених персонажів і приготували нову порцію гумору для своїх фанатів! Усі гумористичні історії дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua.

Українська медицина: крок у прірву чи назустріч одужанню?

У 32 серії серіалу «На трьох» 2019 стався курйозний випадок. До аптеки щохвилини бігала медсестра із сусідньої лікарні. То спирту в них немає, то вата закінчилася, то знеболювальних препаратів бракує… Ба більше, медпрацівниця не знала, на що хворий пацієнт і яку операцію йому роблять! Цікаво, що це за така лікарня? І чи змогли вони вилікувати хворого?

У скетчі «На трьох» 32 серія від Дизель шоу чоловік спіймав на гарячому дружину з коханцем

Ох і ці жінки! Швидко знаходять собі нове заняття й нового чоловіка. Але завжди походеньки «наліво» закінчуються трагічно і плачевно для обох! Так і сталося цього разу. Поки Сашко працював у поті чола, Яна «розважалася» зі своєю новою забавкою Євгеном. Та неочікувано чоловік жінки повернувся додому і спіймав на гарячому горе-коханців! Як відреагував Олександр на неприємний сюрприз? Чи знайшла Яна пояснення своїй поведінці? Відповідь шукайте в 32 серії гумористичного серіалу «На трьох» 6 сезон.

Повія Філіпова змінює ремесло і їде на заробітки: тепер вона — збирачка полуниці

Ось до чого доводить життя! Люди масово покидають свої рідні домівки й шукають кращого життя десь за кордоном: Польща, Чехія, Словаччина… Перелік можна продовжувати і продовжувати! Навіть представниці найдревнішої професії взялися за розум і спакували валізи на Польщу. Однією із заробітчанок стала повія Філіпова, яка в 32 серії «На трьох» збиралася до Польщі на полуницю. Але чи вдалося їй змінити професію й заробити купу грошей?

Більше гумористичних скетчів дивіться онлайн серіал «На трьох» 6 сезон 32 серія від 24.05.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «На трьох» 6 сезон 31 серія.