Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як перевиховати ексгібіціоніста?
<p>Чому жінка ніколи не заходить в кімнату, якщо там ввімкнене світло? Можливо, вона... вампір? Що робити, якщо твоя дружина – нечисть, або не пам'ятає, як звуть ваших дітей? Дивіться гумористичні мініатюри про сімейні стосунки в серіалі На трьох від Дизель шоу!</p><p>Герої скетчкома <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">На трьох від Дизель шоу 6 сезон</a> 10 серія від 06.03.2019 часто не розуміють своїх других половинок. Чому? Дізнайтеся прямо зараз!</p><p><strong>Батьків викликали до школи через жорстоке поводження з дітьми.</strong></p><p>Вчителька стурбована тим, які методи застосовує батько для виховання своєї дочки. Зазвичай дорослі заохочують своїх дітей за хороші оцінки, але у цій сім'ї все по-іншому. Батько б'є дівчинку і загрожує, що задушить хом'ячка, якщо вона буде вести себе погано. Вчителька вирішила звернутися до розуму матері, але виявила, що мама в цій сім'ї теж не дуже ласкава і уважна... Дивіться гумористичну мініатюру про альтернативні методи виховання в серіалі На трьох від Дизель шоу 10 серія.</p><p><strong>Чоловік почав підозрювати, що його дружина – вампір!</strong></p><p>Жінка ніколи не заходить в спальню, коли там вимкнене світло, і ніколи не носить срібло. Заради інтересу чоловік кілька разів запалив каганець, на що отримав дуже бурхливу реакцію – його благовірна почала несамовито кричати! Чоловікові стало цікаво: він вирішив з'ясувати правду про свою дружину. Він підстеріг її вночі з ліхтариком і побачив щось воістину жахливе... Дивіться скетч про жіночі примхи в серіалі На трьох від Дизель шоу 10 серія.</p><p><strong>Поліцейські спіймали ексгібіціоніста, який порушував спокій відпочивальників </strong><strong>у парку.</strong></p><p>Збоченець поводився дуже самовпевнено і розв'язно. Його начебто зовсім не бентежило те, що він сидить за гратами. Поліцейський довго намагався втихомирити порушника, і, врешті-решт, просто викликав свідка, яка могла б його впізнати. Офіцер сподівався просто притягнути чоловіка до відповідальності, а замість цього знайшов несподівані ліки від збоченців. Які? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал На трьох від Дизель шоу 6 сезон 10 серія від 06.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-9">На трьох від Дизель шоу 6 сезон 9 серія</a></p>

Як перевиховати ексгібіціоніста?

Всі серії | Сезон 6

Як перевиховати ексгібіціоніста?

Чому жінка ніколи не заходить в кімнату, якщо там ввімкнене світло? Можливо, вона... вампір? Що робити, якщо твоя дружина – нечисть, або не пам'ятає, як звуть ваших дітей? Дивіться гумористичні мініатюри про сімейні стосунки в серіалі На трьох від Дизель шоу!

Герої скетчкома На трьох від Дизель шоу 6 сезон 10 серія від 06.03.2019 часто не розуміють своїх других половинок. Чому? Дізнайтеся прямо зараз!

Батьків викликали до школи через жорстоке поводження з дітьми.

Вчителька стурбована тим, які методи застосовує батько для виховання своєї дочки. Зазвичай дорослі заохочують своїх дітей за хороші оцінки, але у цій сім'ї все по-іншому. Батько б'є дівчинку і загрожує, що задушить хом'ячка, якщо вона буде вести себе погано. Вчителька вирішила звернутися до розуму матері, але виявила, що мама в цій сім'ї теж не дуже ласкава і уважна... Дивіться гумористичну мініатюру про альтернативні методи виховання в серіалі На трьох від Дизель шоу 10 серія.

Чоловік почав підозрювати, що його дружина – вампір!

Жінка ніколи не заходить в спальню, коли там вимкнене світло, і ніколи не носить срібло. Заради інтересу чоловік кілька разів запалив каганець, на що отримав дуже бурхливу реакцію – його благовірна почала несамовито кричати! Чоловікові стало цікаво: він вирішив з'ясувати правду про свою дружину. Він підстеріг її вночі з ліхтариком і побачив щось воістину жахливе... Дивіться скетч про жіночі примхи в серіалі На трьох від Дизель шоу 10 серія.

Поліцейські спіймали ексгібіціоніста, який порушував спокій відпочивальників у парку.

Збоченець поводився дуже самовпевнено і розв'язно. Його начебто зовсім не бентежило те, що він сидить за гратами. Поліцейський довго намагався втихомирити порушника, і, врешті-решт, просто викликав свідка, яка могла б його впізнати. Офіцер сподівався просто притягнути чоловіка до відповідальності, а замість цього знайшов несподівані ліки від збоченців. Які? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал На трьох від Дизель шоу 6 сезон 10 серія від 06.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 6 сезон 9 серія