Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Лейтенант Криниця змінює професію
<p>Менти – козли! До такого висновку прийшов лейтенант Криниця, коли вперше в житті опинився на місці затриманого. Як то кажуть, найголовніше – це точка зору ...</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">На трьох від Дизель шоу 6 сезон</a> 11 серія від 07.03.2019 сміливий даішник бився з монстрами, механік СТО дядько Павлик виявив у собі талант продавця, а стара бабуся спробувала себе в ролі провізора. Які ще таланти приховують улюблені персонажі серіалу На трьох? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться гумористичні скетчі онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p><strong>Директриса викликала батька одного з учнів до школи.</strong></p> <p>Вчителька психології скаржиться на хлопчика за погану поведінку і абсолютно неадекватні відповіді на тести. Так, дитина побачила щось зовсім непристойне у плямах тесту Роршарха! Обурена викладачка вирішила провести цей же тест на татові хлопчика і була дуже здивована їх схожістю. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 11 серія, що батько і син примудрилися побачити в невинних плямах. У тата шибеника теж знайшовся тест для вчителів. І вони його пройшли з відзнакою... Як? Дивіться прямо зараз!</p> <p><strong>Чоловік прийшов в аптеку і попросив ліки від застуди. Замість звичних провізорів його зустріла дуже стара бабуся.</strong></p> <p>Дивіться гумористичну мініатюру серіалу На трьох від Дизель шоу 6 сезон 11 серія про те, як бабуся спробувала долучити покупця до народних методів лікування. Чим лікувати кашель і як зміцнити ламке волосся? Який засіб допомагає шкірі краще будь-якого крему? Послухайте стареньку зі скетчу На трьох від Дизель шоу 11 серія!</p> <p><strong>Полковник нагрянув у поліцейську дільницю з перевіркою: він захотів дізнатися, як його підлеглі вибивають зізнання із злочинців.</strong></p> <p>Офіцери Криниця і Петренко тут же сполошилися – адже у них немає жодного затриманого! Тоді їм в голову прийшов план, як показати свої вміння полковнику без цього. Отже, Криниця переодягається в гопника... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 11 серія, до чого це призвело!</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-10">На трьох від Дизель шоу 6 сезон 10 серія</a></p>

Лейтенант Криниця змінює професію

Всі серії | Сезон 6

Лейтенант Криниця змінює професію

Менти – козли! До такого висновку прийшов лейтенант Криниця, коли вперше в житті опинився на місці затриманого. Як то кажуть, найголовніше – це точка зору ...

У серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 11 серія від 07.03.2019 сміливий даішник бився з монстрами, механік СТО дядько Павлик виявив у собі талант продавця, а стара бабуся спробувала себе в ролі провізора. Які ще таланти приховують улюблені персонажі серіалу На трьох? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться гумористичні скетчі онлайн на сайті Teleportal.ua!

Директриса викликала батька одного з учнів до школи.

Вчителька психології скаржиться на хлопчика за погану поведінку і абсолютно неадекватні відповіді на тести. Так, дитина побачила щось зовсім непристойне у плямах тесту Роршарха! Обурена викладачка вирішила провести цей же тест на татові хлопчика і була дуже здивована їх схожістю. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 11 серія, що батько і син примудрилися побачити в невинних плямах. У тата шибеника теж знайшовся тест для вчителів. І вони його пройшли з відзнакою... Як? Дивіться прямо зараз!

Чоловік прийшов в аптеку і попросив ліки від застуди. Замість звичних провізорів його зустріла дуже стара бабуся.

Дивіться гумористичну мініатюру серіалу На трьох від Дизель шоу 6 сезон 11 серія про те, як бабуся спробувала долучити покупця до народних методів лікування. Чим лікувати кашель і як зміцнити ламке волосся? Який засіб допомагає шкірі краще будь-якого крему? Послухайте стареньку зі скетчу На трьох від Дизель шоу 11 серія!

Полковник нагрянув у поліцейську дільницю з перевіркою: він захотів дізнатися, як його підлеглі вибивають зізнання із злочинців.

Офіцери Криниця і Петренко тут же сполошилися – адже у них немає жодного затриманого! Тоді їм в голову прийшов план, як показати свої вміння полковнику без цього. Отже, Криниця переодягається в гопника... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 11 серія, до чого це призвело!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 6 сезон 10 серія