Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: ПДР-камасутра і пологи в родині блогерів
<p>Серіал На трьох - за рівноправність. Поліцейські затримали активістку ФЕМ і допитали її по всій строгості, а даішники зупинили дуже манірного молодого чоловіка... і навіть не взяли з нього штраф!</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">На трьох від Дизель шоу 6 сезон</a> 12 серія 07.03.2019 відбуваються дивовижні речі. Знаєте, як проходять пологи в родині блогерів? Дивіться пряму трансляцію в гумористичному скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу. Що робити приголомшеною акушерці, якщо жінка відмовляється народжувати без прямої трансляції? І куди подіти надокучливого батька? Дитина ще не народилася, а у неї є вже десять тисяч передплатників, які з нетерпінням чекають від нього відео! Про таку популярності можна тільки мріяти.</p> <p><strong>Українські дорожні служби продовжують вражати якістю своєї роботи.</strong></p> <p>Два працівника прийшли в аптеку і попросили... гіпс! Кмітливі хлопці вирішили «підлікувати» дорогу, адже весь асфальт вони пропили. Здивований провізор жартома запропонував горе-робочим зеленку і пластир – мовляв, щоб доріжка краще гоїлася. До його превеликого подиву, ці двоє взяли і погодилися... Дивіться гумористичний скетч про те, як лагодять дороги в Україні в серіалі На трьох від Дизель шоу 12 серія.</p> <p><strong>Чоловік вирішив підтягнути знання дружини з теорії водіння... в ігровій формі.</strong></p> <p>Жінка сприйняла його пропозицію дуже серйозно. Чоловік лише хотів сексу, але його дружину дуже засмучувало те, що вона ніяк не може запам'ятати значення дорожніх знаків. На щастя, знайшовся інший спосіб вивчити ПДД! Який - дізнайтеся прямо зараз, дивіться серіал На трьох від Дизель шоу 12 серія онлайн.</p> <p><strong>Молоді батьки знають, як важко влаштувати дитину в школу.</strong></p> <p>Два батька прийшли до директрисі початкової школи і просто благали, щоб їх дітей взяли. На жаль, в класі залишилося лише одне місце... Тепер татусям доведеться як йдуть позмагатися, щоб забезпечити освіту своїм дітям! Дивіться гумористичний скетч про систему освіти в Україні і жіночу дружбу в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 12 серія від 07.03.2019 онлайн</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-11">На трьох від Дизель шоу 6 сезон 11 серія</a></p>

ПДР-камасутра і пологи в родині блогерів

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 6
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

ПДР-камасутра і пологи в родині блогерів

Серіал На трьох - за рівноправність. Поліцейські затримали активістку ФЕМ і допитали її по всій строгості, а даішники зупинили дуже манірного молодого чоловіка... і навіть не взяли з нього штраф!

У серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 12 серія 07.03.2019 відбуваються дивовижні речі. Знаєте, як проходять пологи в родині блогерів? Дивіться пряму трансляцію в гумористичному скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу. Що робити приголомшеною акушерці, якщо жінка відмовляється народжувати без прямої трансляції? І куди подіти надокучливого батька? Дитина ще не народилася, а у неї є вже десять тисяч передплатників, які з нетерпінням чекають від нього відео! Про таку популярності можна тільки мріяти.

Українські дорожні служби продовжують вражати якістю своєї роботи.

Два працівника прийшли в аптеку і попросили... гіпс! Кмітливі хлопці вирішили «підлікувати» дорогу, адже весь асфальт вони пропили. Здивований провізор жартома запропонував горе-робочим зеленку і пластир – мовляв, щоб доріжка краще гоїлася. До його превеликого подиву, ці двоє взяли і погодилися... Дивіться гумористичний скетч про те, як лагодять дороги в Україні в серіалі На трьох від Дизель шоу 12 серія.

Чоловік вирішив підтягнути знання дружини з теорії водіння... в ігровій формі.

Жінка сприйняла його пропозицію дуже серйозно. Чоловік лише хотів сексу, але його дружину дуже засмучувало те, що вона ніяк не може запам'ятати значення дорожніх знаків. На щастя, знайшовся інший спосіб вивчити ПДД! Який - дізнайтеся прямо зараз, дивіться серіал На трьох від Дизель шоу 12 серія онлайн.

Молоді батьки знають, як важко влаштувати дитину в школу.

Два батька прийшли до директрисі початкової школи і просто благали, щоб їх дітей взяли. На жаль, в класі залишилося лише одне місце... Тепер татусям доведеться як йдуть позмагатися, щоб забезпечити освіту своїм дітям! Дивіться гумористичний скетч про систему освіти в Україні і жіночу дружбу в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 12 серія від 07.03.2019 онлайн

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 6 сезон 11 серія