Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Страшніше, ніж зомбі-апокаліпсіс: навала пенсіонерів на аптеку
<p>Світ перекинувся з ніг на голову! Даішник зупинив водія і... дав йому гроші за їзду по всім правилам. Що відбувається? Підірвані всі основи поліцейської світобудови!</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">На трьох від Дизель шоу 6 сезон</a> 13 серія від 12.03.2019 ви побачите, якою риболовлею займаються даішники, і що може статися з дитиною, якщо мамі подобається не дуже стандартна музика.</p> <p><strong>Даішник зупинив водія і урочисто дав йому грош</strong><strong>і як винагороду за дотримання всіх правил ПДР.</strong></p> <p>Шокований водій вирішив, що це якийсь розіграш. Можливо, десь знаходиться прихована камера? Або хитромудрий офіцер просто хоче його на чомусь підловити? Як не дивно, даішник відпустив зразкового водія без конфліктів. Тому стало цікаво, що ж діється у цьому світі, якщо наша дорожня поліція почала себе так вести? Він повернувся дізнатися, що відбувається – і дарма... Дивіться гумористичний скетч про хитрого даішника і наївному водія в серіалі На трьох від Дизель шоу 1 серія онлайн.</p> <p><strong>Знаєте, що може виявитися страшніше зомбі-апокаліпсису? Нашестя пенсіонерів!</strong></p> <p>У скетчі На трьох від Дизель шоу 6 сезон в аптеці оголосили акцію: літнім людям міряють тиск безкоштовно! Провізори дуже швидко пошкодували про це рішення, адже позбутися старих практично неможливо... Зустрітися з героєм цієї мініатюри – дідком-супергероєм, який готовий на все, якщо це безкоштовно! Бравий пенсіонер зумів:</p> <ul> <li>протиснутися в кабінет мера без запрошення;</li> <li>отримати субсидію без черги;</li> <li>отримати від безкоштовної медицини все.</li> </ul> <p>Тепер у пенсіонера одна мета – щоб йому поміряли тиск безкоштовно. Як обіцяли. Стільки разів, скільки побажає примхливий старий. Дивіться дотепну мініатюру серіалу На трьох від Дизель шоу 13 серія онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Що готовий зробити даішник за тисячу гривень? Чому блондинка не може відкрити двері машини? Дивіться смішні історії в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 13 серія від 12.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua прямо зараз!</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-12">На трьох від Дизель шоу 6 сезон 12 серія</a></p>

Страшніше, ніж зомбі-апокаліпсіс: навала пенсіонерів на аптеку

Всі серії | Сезон 6

Страшніше, ніж зомбі-апокаліпсіс: навала пенсіонерів на аптеку

Світ перекинувся з ніг на голову! Даішник зупинив водія і... дав йому гроші за їзду по всім правилам. Що відбувається? Підірвані всі основи поліцейської світобудови!

У серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 13 серія від 12.03.2019 ви побачите, якою риболовлею займаються даішники, і що може статися з дитиною, якщо мамі подобається не дуже стандартна музика.

Даішник зупинив водія і урочисто дав йому гроші як винагороду за дотримання всіх правил ПДР.

Шокований водій вирішив, що це якийсь розіграш. Можливо, десь знаходиться прихована камера? Або хитромудрий офіцер просто хоче його на чомусь підловити? Як не дивно, даішник відпустив зразкового водія без конфліктів. Тому стало цікаво, що ж діється у цьому світі, якщо наша дорожня поліція почала себе так вести? Він повернувся дізнатися, що відбувається – і дарма... Дивіться гумористичний скетч про хитрого даішника і наївному водія в серіалі На трьох від Дизель шоу 1 серія онлайн.

Знаєте, що може виявитися страшніше зомбі-апокаліпсису? Нашестя пенсіонерів!

У скетчі На трьох від Дизель шоу 6 сезон в аптеці оголосили акцію: літнім людям міряють тиск безкоштовно! Провізори дуже швидко пошкодували про це рішення, адже позбутися старих практично неможливо... Зустрітися з героєм цієї мініатюри – дідком-супергероєм, який готовий на все, якщо це безкоштовно! Бравий пенсіонер зумів:

  • протиснутися в кабінет мера без запрошення;
  • отримати субсидію без черги;
  • отримати від безкоштовної медицини все.

Тепер у пенсіонера одна мета – щоб йому поміряли тиск безкоштовно. Як обіцяли. Стільки разів, скільки побажає примхливий старий. Дивіться дотепну мініатюру серіалу На трьох від Дизель шоу 13 серія онлайн на сайті Teleportal.ua

Що готовий зробити даішник за тисячу гривень? Чому блондинка не може відкрити двері машини? Дивіться смішні історії в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 13 серія від 12.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua прямо зараз!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 6 сезон 12 серія