Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Стриптиз в аптеці і жінки на євробляхах
<p>Бійтеся своїх бажань – вони здійснюються! Пенсіонер в аптеці загадав собі стриптиз, а клієнт СТО всерйоз почав замислюватися про жінку з Литви. Чому машину пригнати можна, а нову блондинку – не можна?</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">На трьох від Дизель шоу 6 сезон</a> 14 серія від 12.03.2019 поліцейські прийшли брати вчителя хімії за підозрою у виготовленні наркотиків. Коли переляканий учитель почав валити провину на директора, стало ясно – він працює не один. Або в школі орудує організоване злочинне угруповання, або... поліцейські прийшли брати зовсім не ту людину. Дивіться розгадку в серіалі На трьох від Дизель шоу 14 серія.</p> <p><strong>Пенсіонер жартома зажадав стриптиз в аптеці. Він навіть не уявляв, що посл</strong><strong>ідує за цим бажанням!</strong></p> <p>Слідом за дідусем забігла молода приваблива жінка, якій терміново потрібні були бинти і ліки для людини, який стікає кров'ю. Одна біда: красуня не взяла з собою гроші... Черствий провізор не відреагував на її благання про допомогу. Хоч чимось вона повинна заплатити. Дивіться, як хитрий аптекар розділ купувальницю в гумористичній мініатюрі На трьох від Дизель шоу 14 серія онлайн.</p> <p><strong>Блондинка в черговий раз розбила машину. А до цього вона примудрилася прикінчити свій новенький </strong><strong>телефон і </strong><strong>планшет останньої моделі.</strong></p> <p>Чоловік привів свою недалеку обраницю на СТО і попросив підрахувати, скільки він повинен за ремонт її «машинки». Механік чисто по-чоловічому поспівчував бідоласі і запропонував йому дуже простий вихід із ситуації! Дивіться гумористичний скетч На трьох від Дизель шоу про те, як евробляхі вирішують все.</p> <p>Як прооперувати народного депутата, якщо охоронець постійно нависає над плечем? Що робити приватному детективу, якщо йому довелося стежити за дуже вже вірною дружиною? Дивіться гумористичні мініатюри в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 14 серія від 12.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-13">На трьох від Дизель шоу 6 сезон 13 серія</a></p>

Стриптиз в аптеці і жінки на євробляхах

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 6
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Стриптиз в аптеці і жінки на євробляхах

Бійтеся своїх бажань – вони здійснюються! Пенсіонер в аптеці загадав собі стриптиз, а клієнт СТО всерйоз почав замислюватися про жінку з Литви. Чому машину пригнати можна, а нову блондинку – не можна?

У серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 14 серія від 12.03.2019 поліцейські прийшли брати вчителя хімії за підозрою у виготовленні наркотиків. Коли переляканий учитель почав валити провину на директора, стало ясно – він працює не один. Або в школі орудує організоване злочинне угруповання, або... поліцейські прийшли брати зовсім не ту людину. Дивіться розгадку в серіалі На трьох від Дизель шоу 14 серія.

Пенсіонер жартома зажадав стриптиз в аптеці. Він навіть не уявляв, що послідує за цим бажанням!

Слідом за дідусем забігла молода приваблива жінка, якій терміново потрібні були бинти і ліки для людини, який стікає кров'ю. Одна біда: красуня не взяла з собою гроші... Черствий провізор не відреагував на її благання про допомогу. Хоч чимось вона повинна заплатити. Дивіться, як хитрий аптекар розділ купувальницю в гумористичній мініатюрі На трьох від Дизель шоу 14 серія онлайн.

Блондинка в черговий раз розбила машину. А до цього вона примудрилася прикінчити свій новенький телефон і планшет останньої моделі.

Чоловік привів свою недалеку обраницю на СТО і попросив підрахувати, скільки він повинен за ремонт її «машинки». Механік чисто по-чоловічому поспівчував бідоласі і запропонував йому дуже простий вихід із ситуації! Дивіться гумористичний скетч На трьох від Дизель шоу про те, як евробляхі вирішують все.

Як прооперувати народного депутата, якщо охоронець постійно нависає над плечем? Що робити приватному детективу, якщо йому довелося стежити за дуже вже вірною дружиною? Дивіться гумористичні мініатюри в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 14 серія від 12.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 6 сезон 13 серія