Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Даішник-падаван зупинив не ту машину
<p>Що робить блондинка, коли на телефоні закінчується пам'ять? Як довести працівників Міністерства освіти до нервового зриву? Як отримати кредит на ліки і не виплатити його? Гумористи зробили кілька припущень, хочете – вірте, хочете – ні.</p> <p>У скетчкомі<a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6"> На трьох від Дизель шоу 6 сезон</a> 16 серія від 13.03.2019 ви побачите, як молодий неоперений даішник вчиться зупиняти страшні чорні джипи. Дізнаєтеся, на що здатні доктора за великі гроші. А ще – чи можна відвернути чоловіка від перегляду футболу. Включайте серіал На трьох прямо зараз на сайті Teleportal.ua і дивіться онлайн!</p> <p><strong>Даішник запитав у старшого товариша, як правильно зупиняти джипи.</strong></p> <p>Новому співробітнику дорожньої поліції трохи страшно, адже можна випадково зупинити не ту людину! А що, якщо це виявиться бандит, депутат або прокурор? Більш досвідчений офіцер підказав своєму юному падавану, як правильно гальмувати дорогі машини. Чи вийшло у нового даішника зробити все за правилами? І навіщо на ділянці існують спеціальні кущі для плачу? Дивіться в гумористичній мініатюрі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 16 серія онлайн.</p> <p><strong>Міністерство освіти в черговий раз намагається ввести якісь реформи.</strong></p> <p>Двоє молодих людей прийшли в школу, щоб розповісти директрисі про нову сучасну систему оцінювання. Проксі-сервер, хмарне зберігання, обліковий запис – всі ці словосполучення ледь не змусили директрису написати заяву про звільнення. «Реформатори» вирішили йти до кінця і все-таки навчити старомодну жінку користуватися благами цивілізації і цифрового світу. Вони ще не розуміли, яке важке випробування їх очікує. Дивіться гумористичну мініатюру про боротьбу сучасних і застарілих методів у серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 16 серія від 13.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-15">На трьох від Дизель шоу 6 сезон 15 серія</a></p>

Даішник-падаван зупинив не ту машину

Всі серії | Сезон 6

Даішник-падаван зупинив не ту машину

Що робить блондинка, коли на телефоні закінчується пам'ять? Як довести працівників Міністерства освіти до нервового зриву? Як отримати кредит на ліки і не виплатити його? Гумористи зробили кілька припущень, хочете – вірте, хочете – ні.

У скетчкомі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 16 серія від 13.03.2019 ви побачите, як молодий неоперений даішник вчиться зупиняти страшні чорні джипи. Дізнаєтеся, на що здатні доктора за великі гроші. А ще – чи можна відвернути чоловіка від перегляду футболу. Включайте серіал На трьох прямо зараз на сайті Teleportal.ua і дивіться онлайн!

Даішник запитав у старшого товариша, як правильно зупиняти джипи.

Новому співробітнику дорожньої поліції трохи страшно, адже можна випадково зупинити не ту людину! А що, якщо це виявиться бандит, депутат або прокурор? Більш досвідчений офіцер підказав своєму юному падавану, як правильно гальмувати дорогі машини. Чи вийшло у нового даішника зробити все за правилами? І навіщо на ділянці існують спеціальні кущі для плачу? Дивіться в гумористичній мініатюрі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 16 серія онлайн.

Міністерство освіти в черговий раз намагається ввести якісь реформи.

Двоє молодих людей прийшли в школу, щоб розповісти директрисі про нову сучасну систему оцінювання. Проксі-сервер, хмарне зберігання, обліковий запис – всі ці словосполучення ледь не змусили директрису написати заяву про звільнення. «Реформатори» вирішили йти до кінця і все-таки навчити старомодну жінку користуватися благами цивілізації і цифрового світу. Вони ще не розуміли, яке важке випробування їх очікує. Дивіться гумористичну мініатюру про боротьбу сучасних і застарілих методів у серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 16 серія від 13.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 6 сезон 15 серія