Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як полагодити машину за 100 гривень?
<p>Блондинка розбила три дуже дорогі машини за місяць і вижила. Але ми ще подивимося, що з нею трапиться після зустрічі з розгніваним чоловіком.</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">На трьох від Дизель шоу 6 сезон</a> 18 серія від 14.03.2019 ви побачите унікальний випадок чоловічої вагітності, божевільного контрабандиста і безвідмовний спосіб взяти вигідний кредит.</p> <p><strong>Блондинка в черговий раз потрапила в аварію і тепер переживає, що чоловік її вб'є.</strong></p> <p>Лікар попросив чоловіка не турбувати дружину, яка провинилася, адже вона пережила величезний стрес. За словами жінки, вона не винна в тому, що трапилося ДТП, адже вона їхала за всіма правилами: селфі не робила, нігті не фарбувала, волосся на плойку не накручувала... Чи повірив чоловік у виправдання своєї горе-дружини? Дивіться гумористичну мініатюру про сімейні взаємини і дуже хитрого лікаря в серіалі На трьох від Дизель шоу 18 серія.</p> <p><strong>Два єврея приїхали на СТО і попросили полагодити машину дешевше.</strong></p> <p>В автомобілі щось постійно стукає, але водій не згоден віддавати шалені гроші за ремонт. Власне, через це дефекту він і зміг купити машину за безцінь! Однак його друг переживає, що вони не доїдуть до Одеси і просто встануть десь посеред дороги. Господар машини відмовився ремонтувати свою «ластівку» за ту ціну, яку запропонував механік. Довелося придумувати альтернативні варіанти – адже, як ми знаємо, всі справжні євреї намагаються заощадити! Як полагодити машину за сто гривень? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться гумористичний скетч На трьох від Дизель шоу 18 серія.</p> <p><strong>На митницю увірвався неадекватний чоловік і почав вивалювати всі свої речі.</strong></p> <p>Він зажадав, щоб його терміново обшукали! Виваливши весь одяг митникам на стіл, дивний відвідувач не зупинився і почав роздягатися... Що відбувається з цим нещасним? І чому він називає себе... сином Сталлоне? Дивіться в мініатюрі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 18 серія від 14.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-17">На трьох від Дизель шоу 6 сезон 17 серія</a></p>

Як полагодити машину за 100 гривень?

Всі серії | Сезон 6

Як полагодити машину за 100 гривень?

Блондинка розбила три дуже дорогі машини за місяць і вижила. Але ми ще подивимося, що з нею трапиться після зустрічі з розгніваним чоловіком.

У серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 18 серія від 14.03.2019 ви побачите унікальний випадок чоловічої вагітності, божевільного контрабандиста і безвідмовний спосіб взяти вигідний кредит.

Блондинка в черговий раз потрапила в аварію і тепер переживає, що чоловік її вб'є.

Лікар попросив чоловіка не турбувати дружину, яка провинилася, адже вона пережила величезний стрес. За словами жінки, вона не винна в тому, що трапилося ДТП, адже вона їхала за всіма правилами: селфі не робила, нігті не фарбувала, волосся на плойку не накручувала... Чи повірив чоловік у виправдання своєї горе-дружини? Дивіться гумористичну мініатюру про сімейні взаємини і дуже хитрого лікаря в серіалі На трьох від Дизель шоу 18 серія.

Два єврея приїхали на СТО і попросили полагодити машину дешевше.

В автомобілі щось постійно стукає, але водій не згоден віддавати шалені гроші за ремонт. Власне, через це дефекту він і зміг купити машину за безцінь! Однак його друг переживає, що вони не доїдуть до Одеси і просто встануть десь посеред дороги. Господар машини відмовився ремонтувати свою «ластівку» за ту ціну, яку запропонував механік. Довелося придумувати альтернативні варіанти – адже, як ми знаємо, всі справжні євреї намагаються заощадити! Як полагодити машину за сто гривень? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться гумористичний скетч На трьох від Дизель шоу 18 серія.

На митницю увірвався неадекватний чоловік і почав вивалювати всі свої речі.

Він зажадав, щоб його терміново обшукали! Виваливши весь одяг митникам на стіл, дивний відвідувач не зупинився і почав роздягатися... Що відбувається з цим нещасним? І чому він називає себе... сином Сталлоне? Дивіться в мініатюрі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 18 серія від 14.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 6 сезон 17 серія