Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чоловік і коханець дивляться бокс
<p>Як лікувати алергію на дружину, вивчити дитину без шкоди для бюджету і заощадити на ліках? Серіал На трьох, улюблені актори і смішні ситуації чекають вас на сайті Teleportal.ua!</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">На трьох 6 сезон</a> 19 серія від 05.04.2019 ви побачите неймовірні, але дуже смішні ситуації – роботу сучасної поліції, велосипедиста з техпаспортом і дуже хитру бабусю. Не пропустіть найсмішніші жарти – дивіться серіал На трьох.</p> <p><strong>Блондинка примчала в поліцію і заявила про зґвалтування.</strong></p> <p>За словами дівчини, це сталося в багатолюдному парку серед білого дня. Ніхто з перехожих не кинувся їй на допомогу... Більш того – роззяви сміялися, тикали пальцями і знімали все на телефони! Невже світ остаточно збожеволів через гаджети? Блондинка запропонувала поліцейським подивитися те відео... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 19 серія, що зняла постраждала. Правоохоронці побачили там зовсім не такого злочинця, як вони очікували.</p> <p><strong>Чоловік повертається раніше з роботи...</strong></p> <p>Серіал На трьох слідує за законами жанру: звичайно ж, у цей час дружина якраз збиралася розважитися з коханцем. Тим часом, у чоловіка серйозні плани на вечір – сьогодні повинен бути феєричний бокс! Чоловік грунтовно підготувався – накупив пива, горішків, чіпсів і готується прекрасно провести вечір. Проблема в тому, що замкнений у шафі коханець теж захотів подивитися бій... Дивіться гумористичний скетч На трьох від Дизель шоу 19 серія про те, до чого довела любов до спорту.</p> <p><strong>Чоловік звернувся до лікаря з несподіваною проблемою: у нього алергія на... алкоголь!</strong></p> <p>Нещасний зізнався, що не може навіть понюхати чарку – він тут же починає нестримно чхати. Що вже говорити про те, щоб повноцінно випити... Звичайно ж, лікар не зміг залишити чоловіка в такому скрутному становищі. Як справжній медик, він зобов'язаний врятувати людину в біді, незважаючи ні на що. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 19 серія від 05.04.2019, як пройшло альтернативне лікування.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-18">На трьох 6 сезон 18 серія</a>.</p>

Чоловік і коханець дивляться бокс

Всі серії | Сезон 6

Чоловік і коханець дивляться бокс

Як лікувати алергію на дружину, вивчити дитину без шкоди для бюджету і заощадити на ліках? Серіал На трьох, улюблені актори і смішні ситуації чекають вас на сайті Teleportal.ua!

У серіалі На трьох 6 сезон 19 серія від 05.04.2019 ви побачите неймовірні, але дуже смішні ситуації – роботу сучасної поліції, велосипедиста з техпаспортом і дуже хитру бабусю. Не пропустіть найсмішніші жарти – дивіться серіал На трьох.

Блондинка примчала в поліцію і заявила про зґвалтування.

За словами дівчини, це сталося в багатолюдному парку серед білого дня. Ніхто з перехожих не кинувся їй на допомогу... Більш того – роззяви сміялися, тикали пальцями і знімали все на телефони! Невже світ остаточно збожеволів через гаджети? Блондинка запропонувала поліцейським подивитися те відео... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 19 серія, що зняла постраждала. Правоохоронці побачили там зовсім не такого злочинця, як вони очікували.

Чоловік повертається раніше з роботи...

Серіал На трьох слідує за законами жанру: звичайно ж, у цей час дружина якраз збиралася розважитися з коханцем. Тим часом, у чоловіка серйозні плани на вечір – сьогодні повинен бути феєричний бокс! Чоловік грунтовно підготувався – накупив пива, горішків, чіпсів і готується прекрасно провести вечір. Проблема в тому, що замкнений у шафі коханець теж захотів подивитися бій... Дивіться гумористичний скетч На трьох від Дизель шоу 19 серія про те, до чого довела любов до спорту.

Чоловік звернувся до лікаря з несподіваною проблемою: у нього алергія на... алкоголь!

Нещасний зізнався, що не може навіть понюхати чарку – він тут же починає нестримно чхати. Що вже говорити про те, щоб повноцінно випити... Звичайно ж, лікар не зміг залишити чоловіка в такому скрутному становищі. Як справжній медик, він зобов'язаний врятувати людину в біді, незважаючи ні на що. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 19 серія від 05.04.2019, як пройшло альтернативне лікування.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох 6 сезон 18 серія.