Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Навіщо митникам силіконові груди?
<p>Про що думає чоловік під час БДСМ-ігор з дружиною? Як витягти інформацію з дуже відповідального працівника, який з'їв всю чорну бухгалтерію за два роки? Дивіться серіал На трьох онлайн на сайті Teleportal.ua і отримуйте заряд гарного настрою!</p> <p>У скетчкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">На трьох 6 сезон</a> 20 серія від 05.04.2019 чоловіки, жінки і навіть митники вирішують свої інтимні проблеми.</p> <p><strong>Чоловік попросив кредит у банку на 20 000 доларів.</strong></p> <p>Бідолаха в розпачі – йому терміново потрібні гроші для бізнесу! Але він зробив фатальну помилку – залишив сейф відкритим... Чого ні в якому разі не можна робити, якщо в будинку є жінка. Заповзятлива блондинка витратила все на себе. Вона так хотіла стати красивою для свого «бусі» ... Дивіться в гумористичному скетчі На трьох від Дизель шоу 20 серія, на що пішли всі заощадження чоловіка. Чи можна використовувати жінку в якості застави? Як викупити весь силікон назад? Дивіться прямо зараз!</p> <p><strong>На митниці теж виникла несподівана проблема з силіконом.</strong></p> <p>Працівники митниці оглядали багаж пластичного хірурга. Виявилося, що лікар везе з собою приклади продукції. Навіщо митникам імплантати і як вони можуть вплинути на кар'єрне зростання? Дивіться гумористичну мініатюру про дивні традиції на митниці в серіалі На трьох від Дизель шоу 20 серія.</p> <p><strong>В аптеці з'явилася нова функція – дегустація медикаментів!</strong></p> <p>Покупець дуже здивувався, коли йому запропонували спробувати таблетку абсолютно безкоштовно. А потім ще одну. І ще... До яких наслідків призвела ризикована дегустація і ким виявився хитрий промоутер? Дивіться гумористичну мініатюру На трьох від Дизель шоу 20 серія онлайн!</p> <p>У серіалі На трьох є бабусі, які роз'їжджають на дорогих іномарках, винахідливі дружини, строгі тещі і грудисті митники. Не пропустіть найсмішніше! Дивіться серіал На трьох від Дизель шоу 6 сезон 20 серія від 05.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-19">На трьох 6 сезон 19 серія</a>.</p>

Навіщо митникам силіконові груди?

Всі серії | Сезон 6

Навіщо митникам силіконові груди?

Про що думає чоловік під час БДСМ-ігор з дружиною? Як витягти інформацію з дуже відповідального працівника, який з'їв всю чорну бухгалтерію за два роки? Дивіться серіал На трьох онлайн на сайті Teleportal.ua і отримуйте заряд гарного настрою!

У скетчкомі На трьох 6 сезон 20 серія від 05.04.2019 чоловіки, жінки і навіть митники вирішують свої інтимні проблеми.

Чоловік попросив кредит у банку на 20 000 доларів.

Бідолаха в розпачі – йому терміново потрібні гроші для бізнесу! Але він зробив фатальну помилку – залишив сейф відкритим... Чого ні в якому разі не можна робити, якщо в будинку є жінка. Заповзятлива блондинка витратила все на себе. Вона так хотіла стати красивою для свого «бусі» ... Дивіться в гумористичному скетчі На трьох від Дизель шоу 20 серія, на що пішли всі заощадження чоловіка. Чи можна використовувати жінку в якості застави? Як викупити весь силікон назад? Дивіться прямо зараз!

На митниці теж виникла несподівана проблема з силіконом.

Працівники митниці оглядали багаж пластичного хірурга. Виявилося, що лікар везе з собою приклади продукції. Навіщо митникам імплантати і як вони можуть вплинути на кар'єрне зростання? Дивіться гумористичну мініатюру про дивні традиції на митниці в серіалі На трьох від Дизель шоу 20 серія.

В аптеці з'явилася нова функція – дегустація медикаментів!

Покупець дуже здивувався, коли йому запропонували спробувати таблетку абсолютно безкоштовно. А потім ще одну. І ще... До яких наслідків призвела ризикована дегустація і ким виявився хитрий промоутер? Дивіться гумористичну мініатюру На трьох від Дизель шоу 20 серія онлайн!

У серіалі На трьох є бабусі, які роз'їжджають на дорогих іномарках, винахідливі дружини, строгі тещі і грудисті митники. Не пропустіть найсмішніше! Дивіться серіал На трьох від Дизель шоу 6 сезон 20 серія від 05.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох 6 сезон 19 серія.