Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Молитва Всемогутньому Автодору: як механіки шукають клієнтів
<p>Як дочка інспектора ДАІ вибирає собі хлопця? Навіщо механіку проводити незрозумілі ритуали на СТО? Дивіться найнеймовірніші сценарії прямо зараз!</p> <p>У скетчкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">На трьох 6 сезон</a> 21 серія від 12.04.2019 ви побачите унікальну школу з новою європейською навчальною програмою. Тут школярі вчать італійську, польську, а ще – як робити манікюр. Навіщо дітям такий дивний набір знань? Все дуже просто! Дивіться гумористичні мініатюри серіалу На трьох і отримуйте заряд гарного настрою.</p> <p><strong>Директриса викликала до себе вчителя, який викладає не за шкільною програмою.</strong></p> <p>Олександр Костянтинович готує дітей до виїзду за кордон. Юне покоління вчить польську і італійську, щоб потім збирати полуницю і працювати на фабриках, де шиють одежу. А що робити дітям, які збираються залишитися в Україні? Дивіться гумористичний скетч про заробітчан у серіалі На трьох від Дизель шоу 21 серія.</p> <p><strong>Картавий механік Рома часто поводиться дивно. Його колеги вже начебто до всього звикли, але на цей раз хлопець перевершив себе – він придумав ціле божество!</strong></p> <p>СТОшнікі спорудив вівтар і почав молитися Всемогутньому Автодору. Чи допоміг дивний ритуал отримати хорошого клієнта? Хто такий Великий Копач, і чому його зображення так часто ставлять на шляху водіїв? Дивіться гумористичну мініатюру серіалу На трьох від Дизель шоу про дві одвічні проблеми – дурнів і дороги!</p> <p><strong>Дуже гарний пацієнт зайшов не в ту палату.</strong></p> <p>Чоловік не міг знайти лікаря. Цим вирішила скористатися заповзятлива прибиральниця. Чим хворіє бідолаха? Невідомо. Зате ретельний огляд йому тепер забезпечений! Що трапилося, коли прийшла справжня лікарка і побачила пацієнта із прибиральницею? Хочете трохи жартів про альтернативну медицину – дивіться серіал На трьох 6 сезон 21 серія від 12.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-20">На трьох 6 сезон 20 серія</a>.</p>

Молитва Всемогутньому Автодору: як механіки шукають клієнтів

Всі серії | Сезон 6

Молитва Всемогутньому Автодору: як механіки шукають клієнтів

Як дочка інспектора ДАІ вибирає собі хлопця? Навіщо механіку проводити незрозумілі ритуали на СТО? Дивіться найнеймовірніші сценарії прямо зараз!

У скетчкомі На трьох 6 сезон 21 серія від 12.04.2019 ви побачите унікальну школу з новою європейською навчальною програмою. Тут школярі вчать італійську, польську, а ще – як робити манікюр. Навіщо дітям такий дивний набір знань? Все дуже просто! Дивіться гумористичні мініатюри серіалу На трьох і отримуйте заряд гарного настрою.

Директриса викликала до себе вчителя, який викладає не за шкільною програмою.

Олександр Костянтинович готує дітей до виїзду за кордон. Юне покоління вчить польську і італійську, щоб потім збирати полуницю і працювати на фабриках, де шиють одежу. А що робити дітям, які збираються залишитися в Україні? Дивіться гумористичний скетч про заробітчан у серіалі На трьох від Дизель шоу 21 серія.

Картавий механік Рома часто поводиться дивно. Його колеги вже начебто до всього звикли, але на цей раз хлопець перевершив себе – він придумав ціле божество!

СТОшнікі спорудив вівтар і почав молитися Всемогутньому Автодору. Чи допоміг дивний ритуал отримати хорошого клієнта? Хто такий Великий Копач, і чому його зображення так часто ставлять на шляху водіїв? Дивіться гумористичну мініатюру серіалу На трьох від Дизель шоу про дві одвічні проблеми – дурнів і дороги!

Дуже гарний пацієнт зайшов не в ту палату.

Чоловік не міг знайти лікаря. Цим вирішила скористатися заповзятлива прибиральниця. Чим хворіє бідолаха? Невідомо. Зате ретельний огляд йому тепер забезпечений! Що трапилося, коли прийшла справжня лікарка і побачила пацієнта із прибиральницею? Хочете трохи жартів про альтернативну медицину – дивіться серіал На трьох 6 сезон 21 серія від 12.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох 6 сезон 20 серія.