Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Як погасити кредит і знайти анедоідний прохід у людини?
<p>Які ювілеї святкують даішники? Як погасити кредит - швидко і безболісно? І де, врешті-решт, у людини знаходиться анедоідний прохід? Дивіться в серіалі На трьох!</p> <p>Скетчком <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">На трьох від Дизель шоу 6 сезон</a> 3 серія від 27.02.2019 представляє вам збірник дотепних мініатюр про стосунки, труднощі на роботі і саму крапельку магії.</p> <p><strong>На СТО механіки розважаються, як можуть.</strong></p> <p>Рома любить добре пожартувати, але іноді він перегинає палицю. Такими розіграшами можна і до інфаркту довести! Наприклад, дядько Павлик прийшов на СТО і знайшов свого колегу... мертвим. Виявилося, що це всього лише черговий дурний жарт Романа. Хлопець так часто розігрував свого колегу, що той вже перестав сприймати молодшого товариша всерйоз.</p> <p>І, коли на СТО заявився грабіжник, дядько Павлик вирішив, що це не по-справжньому... Що з цього вийшло - дізнаєтеся в скетчі серіалі На трьох від Дизель шоу 3 серія.</p> <p><strong>У банку сталася пожежа, слідом за якою послідували несподівані проблеми.</strong></p> <p>Пожежні навідріз відмовилися гасити вогонь у відділенні. Якщо в приміщенні немає ні плану евакуації, ні вогнегасника - і по заслузі їм! До того ж, у пожежних в цьому банку є непогашені кредити. Дивіться гумористичну мініатюру про жадібність в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 3 серія.</p> <p><strong>А ви вмієте читаєте на лікарському?</strong></p> <p>Всім відомо, що лікарі пишуть якимось абсолютно особливим почерком, який практично неможливо розібрати. Серіал На трьох знову показує мініатюру про супер-аптекарку, яка може все - навіть зрозуміти лікарські шифри.</p> <p>Одна справа - прочитати... Але що робити, якщо пацієнту прописали ліки з такими таємничими назвами, як «фуфлоцітрон» і «задротін»? Дивіться дуже смішний скетч серіалу На трьох від Дизель шоу 3 серія про особливості медичної реформи в Україні.</p> <p>Що робити, якщо викликав покоївку, а замість приїхала повія? Що робити, якщо фокус з розрізанням людини навпіл пішов... трохи не за планом? Дивіться в гумористичних скетчах серіалу На трьох від Дизель шоу 6 сезон 3 серія від 27.02.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-2">На трьох від Дизель шоу 6 сезон 2 серія</a></p>

Як погасити кредит і знайти анедоідний прохід у людини?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 6
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Як погасити кредит і знайти анедоідний прохід у людини?

Які ювілеї святкують даішники? Як погасити кредит - швидко і безболісно? І де, врешті-решт, у людини знаходиться анедоідний прохід? Дивіться в серіалі На трьох!

Скетчком На трьох від Дизель шоу 6 сезон 3 серія від 27.02.2019 представляє вам збірник дотепних мініатюр про стосунки, труднощі на роботі і саму крапельку магії.

На СТО механіки розважаються, як можуть.

Рома любить добре пожартувати, але іноді він перегинає палицю. Такими розіграшами можна і до інфаркту довести! Наприклад, дядько Павлик прийшов на СТО і знайшов свого колегу... мертвим. Виявилося, що це всього лише черговий дурний жарт Романа. Хлопець так часто розігрував свого колегу, що той вже перестав сприймати молодшого товариша всерйоз.

І, коли на СТО заявився грабіжник, дядько Павлик вирішив, що це не по-справжньому... Що з цього вийшло - дізнаєтеся в скетчі серіалі На трьох від Дизель шоу 3 серія.

У банку сталася пожежа, слідом за якою послідували несподівані проблеми.

Пожежні навідріз відмовилися гасити вогонь у відділенні. Якщо в приміщенні немає ні плану евакуації, ні вогнегасника - і по заслузі їм! До того ж, у пожежних в цьому банку є непогашені кредити. Дивіться гумористичну мініатюру про жадібність в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 3 серія.

А ви вмієте читаєте на лікарському?

Всім відомо, що лікарі пишуть якимось абсолютно особливим почерком, який практично неможливо розібрати. Серіал На трьох знову показує мініатюру про супер-аптекарку, яка може все - навіть зрозуміти лікарські шифри.

Одна справа - прочитати... Але що робити, якщо пацієнту прописали ліки з такими таємничими назвами, як «фуфлоцітрон» і «задротін»? Дивіться дуже смішний скетч серіалу На трьох від Дизель шоу 3 серія про особливості медичної реформи в Україні.

Що робити, якщо викликав покоївку, а замість приїхала повія? Що робити, якщо фокус з розрізанням людини навпіл пішов... трохи не за планом? Дивіться в гумористичних скетчах серіалу На трьох від Дизель шоу 6 сезон 3 серія від 27.02.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 6 сезон 2 серія