Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Звичайне українське весілля і альтернативна робота для даішника
<p>Ким працює священик у депутата? Чим співачка Світлана Світлячок відрізняється від звичайної повії? У гумористичних скетчах серіалу На трьох від Дизель шоу ви дізнаєтеся і не таке!</p> <p>Скетчком <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">На трьох від Дизель шоу 6 сезон</a> 5 серія від 28.02.2019 – це збірник веселих мініатюр про життя дуже різних людей. Дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua – подаруйте собі заряд гарного настрою.</p> <p><strong>Не потрібно шукати приклади екзотичних професій в далеких азіатських країнах – серіал На трьох покаже вам нав</strong><strong>іть більш дивні варіанти.</strong></p> <p>Ви коли-небудь бачили людину-антирадара або священика, який працює в автомобілі у депутата? Ким може стати даішник, якщо запропонувати йому достатньо грошей? Дивіться в гумористичному скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу 5 серія онлайн!</p> <p><strong>Чи можливо переконати жінку, якщо вона вбила собі в голову, що вона товста?</strong></p> <p>Відповідь однозначна – ні. У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 серія ви побачите чудовий приклад того, до яких крайнощів може дійти красуня, коли і на пляж хочеться, і у відкритому купальнику ходити соромно. Хоча справжні страждання, звичайно, відчуває не вона, а її чоловік... Дивіться мініатюру про шорсткості сімейних стосунків і жіночі упередження в серіалі На трьох від Дизель шоу онлайн.</p> <p><strong>Хороший тамада, і конкурси цікаві.</strong></p> <p>В аптеку раз по раз приходить чоловік з ресторану, де святкують весілля. Кожен раз покупець все більш п'яний і все менше володіє членороздільною промовою. З його замовлень ясно одне: весілля відзначають з розмахом. Після того, як чоловік зажадав гіпс, аптекарі зрозуміли, що про таких веселих весіллях вони ще не чули. Мужик радісно повідомив провізорів, що буде ще й другий день феєричного святкування! А в аптеці вже закінчився спирт... Дивіться скетч серіалу На трьох від Дизель шоу 6 сезон 5 серія від 28.02.2019 про те, як правильно святкувати весілля.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-4">На трьох від Дизель шоу 6 сезон 4 серія</a></p>

Звичайне українське весілля і альтернативна робота для даішника

Всі серії | Сезон 6

Звичайне українське весілля і альтернативна робота для даішника

Ким працює священик у депутата? Чим співачка Світлана Світлячок відрізняється від звичайної повії? У гумористичних скетчах серіалу На трьох від Дизель шоу ви дізнаєтеся і не таке!

Скетчком На трьох від Дизель шоу 6 сезон 5 серія від 28.02.2019 – це збірник веселих мініатюр про життя дуже різних людей. Дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua – подаруйте собі заряд гарного настрою.

Не потрібно шукати приклади екзотичних професій в далеких азіатських країнах – серіал На трьох покаже вам навіть більш дивні варіанти.

Ви коли-небудь бачили людину-антирадара або священика, який працює в автомобілі у депутата? Ким може стати даішник, якщо запропонувати йому достатньо грошей? Дивіться в гумористичному скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу 5 серія онлайн!

Чи можливо переконати жінку, якщо вона вбила собі в голову, що вона товста?

Відповідь однозначна – ні. У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 серія ви побачите чудовий приклад того, до яких крайнощів може дійти красуня, коли і на пляж хочеться, і у відкритому купальнику ходити соромно. Хоча справжні страждання, звичайно, відчуває не вона, а її чоловік... Дивіться мініатюру про шорсткості сімейних стосунків і жіночі упередження в серіалі На трьох від Дизель шоу онлайн.

Хороший тамада, і конкурси цікаві.

В аптеку раз по раз приходить чоловік з ресторану, де святкують весілля. Кожен раз покупець все більш п'яний і все менше володіє членороздільною промовою. З його замовлень ясно одне: весілля відзначають з розмахом. Після того, як чоловік зажадав гіпс, аптекарі зрозуміли, що про таких веселих весіллях вони ще не чули. Мужик радісно повідомив провізорів, що буде ще й другий день феєричного святкування! А в аптеці вже закінчився спирт... Дивіться скетч серіалу На трьох від Дизель шоу 6 сезон 5 серія від 28.02.2019 про те, як правильно святкувати весілля.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 6 сезон 4 серія