Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ідеальний подарунок для аптекарки і інтимні послуги на митниці
<p>Люди - найвинахідливіші тварини в плані сексу. Вони придумали рольові ігри, різні іграшки і навіть мобільні додатки, щоб урізноманітнити своє особисте життя.</p> <p>Дивіться гумористичні скетчі про інтимне життя вже улюблених героїв в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">На трьох від Дизель шоу 6 сезон</a> 6 серія від 28.02.2019</p> <p><strong>Аптекарка з розмахом відсвяткувала свій день народження.</strong></p> <p>Колега щосили намагався вразити іменинницю - купив торт, зробив кульки з латексних рукавичок, пообіцяв подарувати «особливий» подарунок. Галя була задоволена такою увагою з боку давно закоханого в неї чоловіка. Але ще більше вона зраділа ввечері, коли побачила, що саме підготував для неї Олег. Отже, ввечері в аптеку прийшов стриптизер... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 6 серія, як святкували день народження аптекарки Галі.</p> <p><strong>У школу забралася отруйна змія.</strong></p> <p>Двоє вчителів замкнулися в кабінеті і намагалися придумати план порятунку. Все, що було в їх арсеналі – це книги. «Кобзар», тригонометрія, «Війна і мир» - чим краще вбити отруйну гадину?</p> <p>Учитель озброївся важким томом і кинув виклик змії. У нерівному бою чоловік все-таки був укушений... Як врятуватися в такій ситуації? Як відомо, отруту потрібно відсмоктати. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 серія, як вчителька рятувала свого колегу від повільної і болісної смерті.</p> <p><strong>Молода пара з дуже незвичайним хобі збиралася поїхати до Болгарії.</strong></p> <p>У них було все настільки добре з документами, що митнику було навіть не до чого прискіпатися. І це, схоже, дуже сильно розчарувало мандрівників. Адже насправді вони зовсім не хочуть в Болгарію. Вони прийшли на митницю, щоб здійснити свою давню мрію. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 6 серія від 28.02.2019 на сайті Teleportal.ua, які химерні захоплення бувають у людей, і як їм може допомогти працівник української митниці.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-5">На трьох від Дизель шоу 6 сезон 5 серія</a></p>

Ідеальний подарунок для аптекарки і інтимні послуги на митниці

Всі серії | Сезон 6

Ідеальний подарунок для аптекарки і інтимні послуги на митниці

Люди - найвинахідливіші тварини в плані сексу. Вони придумали рольові ігри, різні іграшки і навіть мобільні додатки, щоб урізноманітнити своє особисте життя.

Дивіться гумористичні скетчі про інтимне життя вже улюблених героїв в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 6 серія від 28.02.2019

Аптекарка з розмахом відсвяткувала свій день народження.

Колега щосили намагався вразити іменинницю - купив торт, зробив кульки з латексних рукавичок, пообіцяв подарувати «особливий» подарунок. Галя була задоволена такою увагою з боку давно закоханого в неї чоловіка. Але ще більше вона зраділа ввечері, коли побачила, що саме підготував для неї Олег. Отже, ввечері в аптеку прийшов стриптизер... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 6 серія, як святкували день народження аптекарки Галі.

У школу забралася отруйна змія.

Двоє вчителів замкнулися в кабінеті і намагалися придумати план порятунку. Все, що було в їх арсеналі – це книги. «Кобзар», тригонометрія, «Війна і мир» - чим краще вбити отруйну гадину?

Учитель озброївся важким томом і кинув виклик змії. У нерівному бою чоловік все-таки був укушений... Як врятуватися в такій ситуації? Як відомо, отруту потрібно відсмоктати. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 серія, як вчителька рятувала свого колегу від повільної і болісної смерті.

Молода пара з дуже незвичайним хобі збиралася поїхати до Болгарії.

У них було все настільки добре з документами, що митнику було навіть не до чого прискіпатися. І це, схоже, дуже сильно розчарувало мандрівників. Адже насправді вони зовсім не хочуть в Болгарію. Вони прийшли на митницю, щоб здійснити свою давню мрію. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 6 серія від 28.02.2019 на сайті Teleportal.ua, які химерні захоплення бувають у людей, і як їм може допомогти працівник української митниці.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 6 сезон 5 серія