Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Гей-клуб в поліцейській дільниці і поради досвідчених худіїв
<p>Україна – це Європа! Уже можна зустріти платні туалети на пляжах і гей-клуби на місці поліцейських дільниць. Люди худнуть за допомогою новомодних таблеток, а на звичайні СТО приїжджають люди на елітних автомобілях.</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">На трьох від Дизель шоу 6 сезон</a> 7 серія від 05.03.2019 наша доблесна поліція навчилася розколювати досвідчених злочинців, а даішник помстився своїм старим однокласникам. Тому що до кожного потрібен індивідуальний підхід.</p> <p><strong>На добре знайомому глядачам серіалу На трьох поліцейську дільницю влаштували повномасштабну ревізію.</strong></p> <p>Офіцери розбирали старі справи і речові докази, час від часу вдаючись до ностальгії. Скільки прекрасних речей зберігаються в цих сейфах! Наприклад, вилучені у злочинців гроші і наркотики.</p> <p>Відомий кримінальний елемент на прізвисько Кабан здивувався тим змінам, які відбуваються навколо нього. Поліцейські з радістю повідомили, що вони переїжджають на іншу дільницю, тому що на цьому місці планують відкрити гей-клуб. Яка доля чекає Кабана в цих реаліях? Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 7 серія.</p> <p><strong>Провізор намагається схуднути і вже практично тиждень харчується тільки салатами. Як виявилося, вона не все робить вірно на шляху до </strong><strong>ідеальної фігури...</strong></p> <p>В аптеку прийшла пара дуже товстих людей. Вони попросили якихось новеньких таблеток для схуднення, адже вони перепробували вже все! Пара худне вже п'ять років, так що їм відомо про цей процес все. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 7 серія, які альтернативні способи позбавлення від зайвої ваги придумують винахідливі люди.</p> <p><strong>Даішник зупинив свого колишнього однокласника на шикарному кабріолеті.</strong></p> <p>Здається, життя склалося зовсім по-різному для офіцера дорожньої поліції і його старого товариша. Мало того, що колишній однокашник їздить на дорогій автівці, так ще й із дуже красивою жінкою. А адже саме за нею колись бігав цей даішник... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 7 серія від 05.03.2019, чому не варто дражнити офіцера його невдачами.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-6">На трьох від Дизель шоу 6 сезон 6 серія</a></p>

Гей-клуб в поліцейській дільниці і поради досвідчених худіїв

Всі серії | Сезон 6

Гей-клуб в поліцейській дільниці і поради досвідчених худіїв

Україна – це Європа! Уже можна зустріти платні туалети на пляжах і гей-клуби на місці поліцейських дільниць. Люди худнуть за допомогою новомодних таблеток, а на звичайні СТО приїжджають люди на елітних автомобілях.

У серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 7 серія від 05.03.2019 наша доблесна поліція навчилася розколювати досвідчених злочинців, а даішник помстився своїм старим однокласникам. Тому що до кожного потрібен індивідуальний підхід.

На добре знайомому глядачам серіалу На трьох поліцейську дільницю влаштували повномасштабну ревізію.

Офіцери розбирали старі справи і речові докази, час від часу вдаючись до ностальгії. Скільки прекрасних речей зберігаються в цих сейфах! Наприклад, вилучені у злочинців гроші і наркотики.

Відомий кримінальний елемент на прізвисько Кабан здивувався тим змінам, які відбуваються навколо нього. Поліцейські з радістю повідомили, що вони переїжджають на іншу дільницю, тому що на цьому місці планують відкрити гей-клуб. Яка доля чекає Кабана в цих реаліях? Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 7 серія.

Провізор намагається схуднути і вже практично тиждень харчується тільки салатами. Як виявилося, вона не все робить вірно на шляху до ідеальної фігури...

В аптеку прийшла пара дуже товстих людей. Вони попросили якихось новеньких таблеток для схуднення, адже вони перепробували вже все! Пара худне вже п'ять років, так що їм відомо про цей процес все. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 7 серія, які альтернативні способи позбавлення від зайвої ваги придумують винахідливі люди.

Даішник зупинив свого колишнього однокласника на шикарному кабріолеті.

Здається, життя склалося зовсім по-різному для офіцера дорожньої поліції і його старого товариша. Мало того, що колишній однокашник їздить на дорогій автівці, так ще й із дуже красивою жінкою. А адже саме за нею колись бігав цей даішник... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 7 серія від 05.03.2019, чому не варто дражнити офіцера його невдачами.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 6 сезон 6 серія