Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як підготуватися до подружнього життя і не зійти з розуму?
<p>Як можна заробляти по сто доларів на годину за допомогою власної дружини? Як зняти рекламу з блондинкою в головній ролі і не занапастити все на світі? Дивіться скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу про найнезвичайніші бізнес-ініціативи.</p> <p>Герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">На трьох від Дизель шоу 6 сезон</a> 8 серія від 05.03.2019 завжди придумають, як їм заробити. Дивіться гумористичні мініатюри про те, як саме вони це роблять.</p> <p><strong>Даішники зупинили автомобіль з повністю оголеною блондинкою за кермом.</strong></p> <p>Один з офіцерів дорожньої поліції тут же вийшов з ладу і перестав розуміти, що відбувається. Його більш старший і досвідчений товариш абияк зміг зберегти холодний розум і спробував поспілкуватися з незвичайною порушницею. Гола дівчина пояснила, що вона була на нудистському пляжі, де у неї вкрали весь одяг і гроші. А, значить, вона ніяк не може заплатити штраф за перевищення швидкості і ремінь безпеки, який вона не пристебнула! Даішник не повівся на цю казочку – у нього є ідея, як блондинка може відпрацювати свій штраф без грошей і без одягу... Хочете дізнатися, як? Дивіться гумористичну мініатюру серіалу На трьох від Дизель шоу 8 серія!</p> <p><strong>Чоловік і дружина придумали дуже незвичайний бізнес.</strong></p> <p>Вони створили своєрідну послугу - «дружина на годину». Заплативши певну суму, чоловіки можуть спробувати на собі всі принади подружнього життя. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 8 серія, як саме заповзятлива парочка перевіряє сміливців на готовність до шлюбу.</p> <p><strong>Блондинка Яна хоче бути зіркою. На щастя, у неї є коханий буся, який готовий оплатити зйомки реклами, аби вона там знялася.</strong></p> <p>Оператор не очікував, що зняти рекламу з дівчиною виявиться практично нездійсненним завданням. Яна не може ні запам'ятати свої репліки, ні навіть втерти крем від засмаги. А ще вона постійно нагадує про те, що «буся» може переламати руки і ноги кому завгодно... Як зняти рекламу і вижити? Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 8 серія від 05.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-7">На трьох від Дизель шоу 6 сезон 7 серія</a></p>

Як підготуватися до подружнього життя і не зійти з розуму?

Всі серії | Сезон 6

Як підготуватися до подружнього життя і не зійти з розуму?

Як можна заробляти по сто доларів на годину за допомогою власної дружини? Як зняти рекламу з блондинкою в головній ролі і не занапастити все на світі? Дивіться скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу про найнезвичайніші бізнес-ініціативи.

Герої серіалу На трьох від Дизель шоу 6 сезон 8 серія від 05.03.2019 завжди придумають, як їм заробити. Дивіться гумористичні мініатюри про те, як саме вони це роблять.

Даішники зупинили автомобіль з повністю оголеною блондинкою за кермом.

Один з офіцерів дорожньої поліції тут же вийшов з ладу і перестав розуміти, що відбувається. Його більш старший і досвідчений товариш абияк зміг зберегти холодний розум і спробував поспілкуватися з незвичайною порушницею. Гола дівчина пояснила, що вона була на нудистському пляжі, де у неї вкрали весь одяг і гроші. А, значить, вона ніяк не може заплатити штраф за перевищення швидкості і ремінь безпеки, який вона не пристебнула! Даішник не повівся на цю казочку – у нього є ідея, як блондинка може відпрацювати свій штраф без грошей і без одягу... Хочете дізнатися, як? Дивіться гумористичну мініатюру серіалу На трьох від Дизель шоу 8 серія!

Чоловік і дружина придумали дуже незвичайний бізнес.

Вони створили своєрідну послугу - «дружина на годину». Заплативши певну суму, чоловіки можуть спробувати на собі всі принади подружнього життя. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 8 серія, як саме заповзятлива парочка перевіряє сміливців на готовність до шлюбу.

Блондинка Яна хоче бути зіркою. На щастя, у неї є коханий буся, який готовий оплатити зйомки реклами, аби вона там знялася.

Оператор не очікував, що зняти рекламу з дівчиною виявиться практично нездійсненним завданням. Яна не може ні запам'ятати свої репліки, ні навіть втерти крем від засмаги. А ще вона постійно нагадує про те, що «буся» може переламати руки і ноги кому завгодно... Як зняти рекламу і вижити? Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 8 серія від 05.03.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 6 сезон 7 серія