Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Навіщо поліцейським вазелін?
<p>Птах-говорун відрізняється розумом і кмітливістю, а ось офіцери поліції Криниця і Петренко – не дуже. Хто розумніший, невдачливі правоохоронці або блондинки? Подивіться кілька скетчів серіалу На трьох від Дизель шоу і зрозумієте!</p> <p>У скетчі серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">На трьох від Дизель шоу 6 сезон</a> 9 серія від 06.03.2019 поліцейські повернулися до відділку і виявили, що нахабний гопник Борзий знову втік. Схоже, що він просто прослизнув між прутами решітки завдяки своїй худорлявій статурі – іншого пояснення немає. Офіцери вирішили перевірити цю гіпотезу і повторити втечу Борзого. Одного вони не врахували – своїх солідних животів... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 9 серія, як повія Скворцова врятувала поліцейських від ганьби.</p> <p><strong>Оператори банку побачили закон колеса сансари в дії.</strong></p> <p>Вони довго намагалися пояснити бабусі, що тепер їй доведеться виплачувати кредит за свого покійного чоловіка. Саме іронічне те, що дід брав гроші на... похорон дружини! Життя буває непередбачуваним, так що бабці вдалося пережити свого меркантильного чоловіка. Звісно, їй не захотілося виплачувати кредит за свого покійного чоловіка. І у бабусі народився воістину геніальний план, який вразив всіх працівників банку. Який – дізнайтеся в серіалі На трьох від Дизель шоу 9 серія.</p> <p><strong>Провізор Яна намагалася видресирувати золотих рибок.</strong></p> <p>За цим безглуздим заняттям її і застав черговий покупець, який абсолютно випадково опинився дресирувальником! Дівчина зраділа, вирішивши, що зараз-то їй і допоможуть приборкати упертих риб. Але так сталося, як гадалося: поранений дресирувальник повідомив, що за ним женеться розлючений звір. Перелякана аптекарка приготувалася до найгіршого. Вона видала дресирувальнику снодійне, і вони обидва почали чекати на чудовисько... Дівчина навіть не здогадувалися, наскільки страшний монстр переслідує її покупця! Дивіться скетч про дресирувальника і його найбільший страх у серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 9 серія від 06.03.2019 на сайті Teleportal.uа! Існують хижаки страшніше левів і тигрів...</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/vipusk-8">На трьох від Дизель шоу 6 сезон 8 серія</a></p>

Навіщо поліцейським вазелін?

Всі серії | Сезон 6

Навіщо поліцейським вазелін?

Птах-говорун відрізняється розумом і кмітливістю, а ось офіцери поліції Криниця і Петренко – не дуже. Хто розумніший, невдачливі правоохоронці або блондинки? Подивіться кілька скетчів серіалу На трьох від Дизель шоу і зрозумієте!

У скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу 6 сезон 9 серія від 06.03.2019 поліцейські повернулися до відділку і виявили, що нахабний гопник Борзий знову втік. Схоже, що він просто прослизнув між прутами решітки завдяки своїй худорлявій статурі – іншого пояснення немає. Офіцери вирішили перевірити цю гіпотезу і повторити втечу Борзого. Одного вони не врахували – своїх солідних животів... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 9 серія, як повія Скворцова врятувала поліцейських від ганьби.

Оператори банку побачили закон колеса сансари в дії.

Вони довго намагалися пояснити бабусі, що тепер їй доведеться виплачувати кредит за свого покійного чоловіка. Саме іронічне те, що дід брав гроші на... похорон дружини! Життя буває непередбачуваним, так що бабці вдалося пережити свого меркантильного чоловіка. Звісно, їй не захотілося виплачувати кредит за свого покійного чоловіка. І у бабусі народився воістину геніальний план, який вразив всіх працівників банку. Який – дізнайтеся в серіалі На трьох від Дизель шоу 9 серія.

Провізор Яна намагалася видресирувати золотих рибок.

За цим безглуздим заняттям її і застав черговий покупець, який абсолютно випадково опинився дресирувальником! Дівчина зраділа, вирішивши, що зараз-то їй і допоможуть приборкати упертих риб. Але так сталося, як гадалося: поранений дресирувальник повідомив, що за ним женеться розлючений звір. Перелякана аптекарка приготувалася до найгіршого. Вона видала дресирувальнику снодійне, і вони обидва почали чекати на чудовисько... Дівчина навіть не здогадувалися, наскільки страшний монстр переслідує її покупця! Дивіться скетч про дресирувальника і його найбільший страх у серіалі На трьох від Дизель шоу 6 сезон 9 серія від 06.03.2019 на сайті Teleportal.uа! Існують хижаки страшніше левів і тигрів...

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 6 сезон 8 серія