Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Микита і картопляні війни
<p>Сім'я Павленків зібралася у село до батьків Іри. Микита чекає на зустріч зі своїм заклятим ворогом - тестем.</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1" target="_blank">Татусі 1 сезон</a> серія 12 Іра вмовила чоловіка поїхати відпочити на природу - її батьки скучили за улюбленою донькою.</p><p>Для Іри поїздка до батьків - це відпочинок, а ось для Микити, скоріше, повномасштабна війна. Вони з тестем сильно недолюблюють один одного. Батько дружини навіть назвав собаку його ім'ям! Сільські жителі вважають, що типовий офісний планктон Павленко абсолютно ні на що не здатний.</p><p>Микита розлютився і вирішив довести, що це не так. Вони з тестем посперечалися, хто швидше викопає картоплю. Щоб перемогти свого заклятого родича, Микита вирішив піти на хитрість. Та тільки результат виявився зовсім не такий, як він очікував! Дивіться в комедії Татусі 1 сезон 12 серія, до чого привів обман Павленко.</p><p><strong>Єгор у Татусі 12 серія несподівано отримав шалену популярність.</strong></p><p>Ролик з його піснею отримав більше мільйона переглядів на Youtube. Тепер його впізнають люди на вулицях, вітаються, і навіть в улюбленому пабі дали пиво за рахунок закладу.</p><p><strong>Натхненний успіхом, Єгор погодився дати автограф незнайомій людині. Здається, йому ніколи не говорили, що підписувати сумнівні папери не можна...</strong> Після цього фатального вчинку Єгор отримав зовсім іншу славу. До чого привів необдуманий крок тата, дивіться в комедії Татусі 1 сезон 12 серія.</p><p>Багатодітного батька Женю тероризує старша дочка Віка, якій соромно ходити до школи зі старим телефоном.</p><p>Але у Євгена на всі претензії дочки відповідь одна - грошей немає. Він зовсім не вміє заробляти на стороні! Коли йому запропонували заплатити за роль для улюбленої внучки багатого дідуся - він відмовився і пообіцяв допомогти дівчинці абсолютно безкоштовно. Навіть діти розуміють, що їхній тато дуже нерозумно упускає шанс.</p><p>А ось молодший син Жені Макс не посоромився скористатися можливістю, яка підвернулася. Хлопчик знайшов на вулиці втрачений кимось гаманець - а разом із ним і неприємності для батька. Які пригоди чекали багатостраждального Женю в комедії Татусі 12 серія? Дивіться швидше на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1/vypusk-11" target="_blank">Татусі 1 сезон 11 серія</a></p>

Микита і картопляні війни

Всі серії | Сезон 1

Микита і картопляні війни

Сім'я Павленків зібралася у село до батьків Іри. Микита чекає на зустріч зі своїм заклятим ворогом - тестем.

У серіалі Татусі 1 сезон серія 12 Іра вмовила чоловіка поїхати відпочити на природу - її батьки скучили за улюбленою донькою.

Для Іри поїздка до батьків - це відпочинок, а ось для Микити, скоріше, повномасштабна війна. Вони з тестем сильно недолюблюють один одного. Батько дружини навіть назвав собаку його ім'ям! Сільські жителі вважають, що типовий офісний планктон Павленко абсолютно ні на що не здатний.

Микита розлютився і вирішив довести, що це не так. Вони з тестем посперечалися, хто швидше викопає картоплю. Щоб перемогти свого заклятого родича, Микита вирішив піти на хитрість. Та тільки результат виявився зовсім не такий, як він очікував! Дивіться в комедії Татусі 1 сезон 12 серія, до чого привів обман Павленко.

Єгор у Татусі 12 серія несподівано отримав шалену популярність.

Ролик з його піснею отримав більше мільйона переглядів на Youtube. Тепер його впізнають люди на вулицях, вітаються, і навіть в улюбленому пабі дали пиво за рахунок закладу.

Натхненний успіхом, Єгор погодився дати автограф незнайомій людині. Здається, йому ніколи не говорили, що підписувати сумнівні папери не можна... Після цього фатального вчинку Єгор отримав зовсім іншу славу. До чого привів необдуманий крок тата, дивіться в комедії Татусі 1 сезон 12 серія.

Багатодітного батька Женю тероризує старша дочка Віка, якій соромно ходити до школи зі старим телефоном.

Але у Євгена на всі претензії дочки відповідь одна - грошей немає. Він зовсім не вміє заробляти на стороні! Коли йому запропонували заплатити за роль для улюбленої внучки багатого дідуся - він відмовився і пообіцяв допомогти дівчинці абсолютно безкоштовно. Навіть діти розуміють, що їхній тато дуже нерозумно упускає шанс.

А ось молодший син Жені Макс не посоромився скористатися можливістю, яка підвернулася. Хлопчик знайшов на вулиці втрачений кимось гаманець - а разом із ним і неприємності для батька. Які пригоди чекали багатостраждального Женю в комедії Татусі 12 серія? Дивіться швидше на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Татусі 1 сезон 11 серія