Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Саша приміряв на себе роль батька
<p>Діти – це квіти життя. Але іноді ці «квіточки» химерують таке, що без них було б простіше.</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1" target="_blank">Татусі 1 сезон</a> 13 серія молодша донька Жені Яна зламала ртутний градусник.</p><p>Злякавшись, Женя звернувся до найбільш надійної людини - своєї мами. Та, звичайно ж, тут же приїхала і влаштувала у квартирі генеральне прибирання. Однак старша Малишева не завжди розуміє, які кордону не варто переступати. Вона настільки раскомандовалась, що навіть поступливий Женя не витримав і дав матері відсіч. А та взяла і... вигнала сина з дому! Дивіться продовження пригод багатодітного тата в комедії Татусі 1 сезон 13 серія.</p><p>Вигнаний Женя пішов до Саші, який погодився ненадовго прихистити товариша. Однак Саня не врахував, що до Малишева-старшого додаються ще троє дітей.</p><p>Женя попросив Сашу постежити за дітьми, поки він буде на роботі. Холостяк необачно погодився - ну хіба він не впорається з малечею? Тим більше, що Віка і Макс дуже швидко втекли, залишивши його наодинці з молодшенької Яною. Яке веселощі влаштувала дівчинка в домі у татового друга, дивіться в серіалі Татусі 13 серія!</p><p><strong>А ще веселіше стало, коли до Саші прийшла дівчина. А слідом за нею - її розгніваний чоловік... Доля Саші несподівано виявилася в руках у маленькій Яночки! Чи зміг місцевий донжуан виплутатися з неприємностей? Показує серіал Татусі 1 сезон 13 серія.</strong></p><p>Єгор виявив, що йому малі куплені тиждень назад джинси. Дружина відразу почала картати його за набрану вагу. Та й сам Єгор мимоволі задумався про те, що пора зайнятися собою...</p><p>Він посперечався з дружиною, що зможе пробігти 20 кіл по стадіону - а це цілих 8 кілометрів! Ігор запропонував татові бігти із фітнес-трекером, щоб потім він міг підтвердити свій результат. Єгору довелося погодитися, але він, як завжди, пішов на хитрість. Дивіться в комедії Татусі 1 сезон 13 серія, як Єгор прилучався до світу фітнесу.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1/vypusk-12" target="_blank">Татусі 1 сезон 12 серія</a></p>

Саша приміряв на себе роль батька

Всі серії | Сезон 1

Саша приміряв на себе роль батька

Діти – це квіти життя. Але іноді ці «квіточки» химерують таке, що без них було б простіше.

У серіалі Татусі 1 сезон 13 серія молодша донька Жені Яна зламала ртутний градусник.

Злякавшись, Женя звернувся до найбільш надійної людини - своєї мами. Та, звичайно ж, тут же приїхала і влаштувала у квартирі генеральне прибирання. Однак старша Малишева не завжди розуміє, які кордону не варто переступати. Вона настільки раскомандовалась, що навіть поступливий Женя не витримав і дав матері відсіч. А та взяла і... вигнала сина з дому! Дивіться продовження пригод багатодітного тата в комедії Татусі 1 сезон 13 серія.

Вигнаний Женя пішов до Саші, який погодився ненадовго прихистити товариша. Однак Саня не врахував, що до Малишева-старшого додаються ще троє дітей.

Женя попросив Сашу постежити за дітьми, поки він буде на роботі. Холостяк необачно погодився - ну хіба він не впорається з малечею? Тим більше, що Віка і Макс дуже швидко втекли, залишивши його наодинці з молодшенької Яною. Яке веселощі влаштувала дівчинка в домі у татового друга, дивіться в серіалі Татусі 13 серія!

А ще веселіше стало, коли до Саші прийшла дівчина. А слідом за нею - її розгніваний чоловік... Доля Саші несподівано виявилася в руках у маленькій Яночки! Чи зміг місцевий донжуан виплутатися з неприємностей? Показує серіал Татусі 1 сезон 13 серія.

Єгор виявив, що йому малі куплені тиждень назад джинси. Дружина відразу почала картати його за набрану вагу. Та й сам Єгор мимоволі задумався про те, що пора зайнятися собою...

Він посперечався з дружиною, що зможе пробігти 20 кіл по стадіону - а це цілих 8 кілометрів! Ігор запропонував татові бігти із фітнес-трекером, щоб потім він міг підтвердити свій результат. Єгору довелося погодитися, але він, як завжди, пішов на хитрість. Дивіться в комедії Татусі 1 сезон 13 серія, як Єгор прилучався до світу фітнесу.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Татусі 1 сезон 12 серія