Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Єгор звернувся до альтернативної медицини
<p>Єгор дивився телевізор, коли син попросив його дістати пульку з шафи. Але там знайшлося дещо більш страшне.</p><p>У комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1" target="_blank">Татусі 1 сезон</a> 2 серія Єгору довелося засумніватися у своїй чоловічій силі, адже дружина ховає від нього таблетки для підвищення потенції. Добрий друг Саня тут же припустив, що дружина підмішує препарат Єгору у їжу, і запропонував піти перевіритися. Після деяких роздумів той все ж таки вирушив до лікаря, який дав йому два варіанти лікування - або таблетки, або змінити свій спосіб життя. Для цього Єгору потрібно перестати пити, курити, скинути зайву вагу... Чи вийде у нього дотримуватися рекомендацій лікаря? Які дивні методи запропонувала йому альтернативна медицина? Та чому дружина раптом вирішила, що Єгор збирається з нею розлучитися? Дивіться в серіалі Татусі 1 сезон 2 серія.</p><p>Всі три дитини Жені в 2 серії Татусі раптом почали малювати на собі. </p><p>А все через старшу дочку Віку, яка зібралася зробити собі татуювання. Дівчинка вважає, що це модно, а її батько не може зважитися на такий крок тільки через бабусю, яка досі контролює свого дорослого сина. <strong>Обурений Женя зважився на радикальний крок - він пішов до тату-майстра разом із дочкою!</strong> Крім того, за порадою друзів він ще і зайнявся спортом... Що вийде з цієї затії, і як відреагує сувора бабуся на бунт сина? Дивіться у комедії Татусі 1 сезон 2 серія.</p><p>Поки Єгор варить собі шпинатові супи, а Женя намагається впоратися з гантелями, Микита вирішив підзаробити на зміні курсу. Адже скоро на нього чекають дуже великі витрати: у родині буде поповнення... Для початку він позичив гроші у Єгора, а далі - справа техніки. У всякому разі, так думає Микита. Чи вийде у нього втілити свій план в життя? Дивіться в серіалі Татусі 1 сезон 2 серія.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1/vypusk-1" target="_blank">Татусі 1 сезон серія 1</a></p>

Єгор звернувся до альтернативної медицини

Всі серії | Сезон 1

Єгор звернувся до альтернативної медицини

Єгор дивився телевізор, коли син попросив його дістати пульку з шафи. Але там знайшлося дещо більш страшне.

У комедії Татусі 1 сезон 2 серія Єгору довелося засумніватися у своїй чоловічій силі, адже дружина ховає від нього таблетки для підвищення потенції. Добрий друг Саня тут же припустив, що дружина підмішує препарат Єгору у їжу, і запропонував піти перевіритися. Після деяких роздумів той все ж таки вирушив до лікаря, який дав йому два варіанти лікування - або таблетки, або змінити свій спосіб життя. Для цього Єгору потрібно перестати пити, курити, скинути зайву вагу... Чи вийде у нього дотримуватися рекомендацій лікаря? Які дивні методи запропонувала йому альтернативна медицина? Та чому дружина раптом вирішила, що Єгор збирається з нею розлучитися? Дивіться в серіалі Татусі 1 сезон 2 серія.

Всі три дитини Жені в 2 серії Татусі раптом почали малювати на собі.

А все через старшу дочку Віку, яка зібралася зробити собі татуювання. Дівчинка вважає, що це модно, а її батько не може зважитися на такий крок тільки через бабусю, яка досі контролює свого дорослого сина. Обурений Женя зважився на радикальний крок - він пішов до тату-майстра разом із дочкою! Крім того, за порадою друзів він ще і зайнявся спортом... Що вийде з цієї затії, і як відреагує сувора бабуся на бунт сина? Дивіться у комедії Татусі 1 сезон 2 серія.

Поки Єгор варить собі шпинатові супи, а Женя намагається впоратися з гантелями, Микита вирішив підзаробити на зміні курсу. Адже скоро на нього чекають дуже великі витрати: у родині буде поповнення... Для початку він позичив гроші у Єгора, а далі - справа техніки. У всякому разі, так думає Микита. Чи вийде у нього втілити свій план в життя? Дивіться в серіалі Татусі 1 сезон 2 серія.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Татусі 1 сезон серія 1