Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пригоди на весіллі Павленко
<p>Наближається радісний день весілля Микити та Іри. Вони вже запросили батьків, гостей, замовили сукню... Але в останній момент абсолютно все пішло шкереберть.</p><p>Герой комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1" target="_blank">Татусі 1 сезон</a> 4 серія Микита бачить кошмари про весілля, але Іра не бажає нічого чути. Вона хоче, щоб все було так, як у людей: плаття, кільця, красива церемонія. Для Микити майбутнє одруження - це суцільний стрес. Почнемо з того, що він не дуже подобається татові нареченої...</p><p><strong>У серіалі Татусі 4 серія майбутнє подружжя приїхали до батьків Іри, щоб порадувати їх радісною новиною - вони стануть бабусею і дідусем!</strong></p><p>Тим більше, що на такому терміні вагітність Іри приховувати вже не можна. Реакція майбутнього тестя виявилося зовсім не такою, як хотілося б Микиті.</p><p>Іра хоче, щоб їх дитина народилася в законному шлюбі, тому весіллю - бути.</p><p>Друзі Микити рішуче налаштувалися погуляти на його вечоринку, хоче він того чи ні. Дивіться підготовку до довгоочікуваної весілля героїв в комедії Татусі 1 сезон 4 серія!</p><p>Женя, у свою чергу, служить живим доказом того, що шлюб - це дуже непроста штука. Він тільки що дізнався, що його дружини не буде вдома ще три місяці. Багатодітний тато відчуває, як його життя повільно перетворюється в пекло: мало того, що кохана жінка працює за кордоном, діти не слухаються, так ще й мати постійно тероризує дзвінками... Щоб хоч трохи відволіктися від домашніх турбот, у 4 серії серіалу Татусі Паша відправляється на вечорини до Микити. Тим часом, дітям потрібно придумати відмазку для бабусі...</p><p>У серіалі Татусі 4 серія 1 сезон Микиту чекали справжні пригоди.</p><p><strong>З машини вкрали сукню Іри! Тепер йому вже точно не до дружбин. </strong></p><p>Чи відбудеться довгоочікуване весілля Микити і Іри, незважаючи на всі ці труднощі? Дивіться у комедії Татусі 1 сезон 4 серія.</p><p>Якщо ви пропустив попередню серію, то дивіться за посиланням Татусі 1 сезон 3 серія</p>

Пригоди на весіллі Павленко

Всі серії | Сезон 1

Пригоди на весіллі Павленко

Наближається радісний день весілля Микити та Іри. Вони вже запросили батьків, гостей, замовили сукню... Але в останній момент абсолютно все пішло шкереберть.

Герой комедії Татусі 1 сезон 4 серія Микита бачить кошмари про весілля, але Іра не бажає нічого чути. Вона хоче, щоб все було так, як у людей: плаття, кільця, красива церемонія. Для Микити майбутнє одруження - це суцільний стрес. Почнемо з того, що він не дуже подобається татові нареченої...

У серіалі Татусі 4 серія майбутнє подружжя приїхали до батьків Іри, щоб порадувати їх радісною новиною - вони стануть бабусею і дідусем!

Тим більше, що на такому терміні вагітність Іри приховувати вже не можна. Реакція майбутнього тестя виявилося зовсім не такою, як хотілося б Микиті.

Іра хоче, щоб їх дитина народилася в законному шлюбі, тому весіллю - бути.

Друзі Микити рішуче налаштувалися погуляти на його вечоринку, хоче він того чи ні. Дивіться підготовку до довгоочікуваної весілля героїв в комедії Татусі 1 сезон 4 серія!

Женя, у свою чергу, служить живим доказом того, що шлюб - це дуже непроста штука. Він тільки що дізнався, що його дружини не буде вдома ще три місяці. Багатодітний тато відчуває, як його життя повільно перетворюється в пекло: мало того, що кохана жінка працює за кордоном, діти не слухаються, так ще й мати постійно тероризує дзвінками... Щоб хоч трохи відволіктися від домашніх турбот, у 4 серії серіалу Татусі Паша відправляється на вечорини до Микити. Тим часом, дітям потрібно придумати відмазку для бабусі...

У серіалі Татусі 4 серія 1 сезон Микиту чекали справжні пригоди.

З машини вкрали сукню Іри! Тепер йому вже точно не до дружбин.

Чи відбудеться довгоочікуване весілля Микити і Іри, незважаючи на всі ці труднощі? Дивіться у комедії Татусі 1 сезон 4 серія.

Якщо ви пропустив попередню серію, то дивіться за посиланням Татусі 1 сезон 3 серія