Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Єгор лагодить сантехніку по відео-уроках
<p>Маленька Яна дуже сильно боїться бабайки. Женя намагається пояснити своїй молодшій доньці, що монстрів не існує - не рахуючи кербуда Олега Петровича.</p><p>У комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1" target="_blank">Татусі 1 сезон</a> 6 серія вихователька дитячого саду поскаржилася Жені на поведінку Яни: вона лякає всіх дітей чортом, який нібито ховається в шафі. Тепер багатодітний батько повинен провести виховну роботу із маленькою фантазеркою. Женя спробував переконати Яночку в тому, що ніякого бабайки не існує. Головне - не відкривати двері чужим людям, особливо голові ОСББ Олегу Петровичу.</p><p>Женя вирішив на практиці перевірити, наскільки добре дівчинка засвоїла правило «не відкривати чужим людям». Можливо, він навчив доньку занадто добре - тепер вона не впускає додому власного тата! Слідкуйте за новими пригодами багатодітного батька Євгена у серіалі Татусі 1 сезон.</p><p>Єгор, як зазвичай, грав із сином на приставці, коли у двері подзвонив чоловік у формі робочого. Незнайомець сказав, що він - чоловік на годину, якого викликали за цією адресою. Єгор виштовхав нахабу геть, адже в його будинку ніхто інший не сміє називатися «чоловіком»! Виявилося, що його дружина дійсно викликала найманого працівника... Уражене самолюбство Єгора не витримало - він вирішив полагодити кран у ванній та довести дружині, що їй не потрібні ніякі чоловіки на годину.</p><p><strong>Отже, Єгор намагається чинити сантехніку по роликам на Youtube...</strong> А що з цього вийде - дізнайтеся у комедії Татусі 1 сезон 6 серія!</p><p><strong>Поки Єгор бореться із трубами, Микита вирішив зайнятися електрикою.</strong></p><p>Він дізнався, що лічильник електроенергії його квартири крутиться... у зворотну сторону! Замість того, щоб зрадіти економії, Микита не на жарт запанікував: за подібні махінації може загрожувати кримінальне покарання. Він вирішив терміново виправити ситуацію і повернути державі награбовану електрику, а як саме - дізнайтеся в комедії Татусі 6 серія.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1/vypusk-5" target="_blank">Татусі 1 сезон 5 серія</a></p>

Єгор лагодить сантехніку по відео-уроках

Всі серії | Сезон 1

Єгор лагодить сантехніку по відео-уроках

Маленька Яна дуже сильно боїться бабайки. Женя намагається пояснити своїй молодшій доньці, що монстрів не існує - не рахуючи кербуда Олега Петровича.

У комедії Татусі 1 сезон 6 серія вихователька дитячого саду поскаржилася Жені на поведінку Яни: вона лякає всіх дітей чортом, який нібито ховається в шафі. Тепер багатодітний батько повинен провести виховну роботу із маленькою фантазеркою. Женя спробував переконати Яночку в тому, що ніякого бабайки не існує. Головне - не відкривати двері чужим людям, особливо голові ОСББ Олегу Петровичу.

Женя вирішив на практиці перевірити, наскільки добре дівчинка засвоїла правило «не відкривати чужим людям». Можливо, він навчив доньку занадто добре - тепер вона не впускає додому власного тата! Слідкуйте за новими пригодами багатодітного батька Євгена у серіалі Татусі 1 сезон.

Єгор, як зазвичай, грав із сином на приставці, коли у двері подзвонив чоловік у формі робочого. Незнайомець сказав, що він - чоловік на годину, якого викликали за цією адресою. Єгор виштовхав нахабу геть, адже в його будинку ніхто інший не сміє називатися «чоловіком»! Виявилося, що його дружина дійсно викликала найманого працівника... Уражене самолюбство Єгора не витримало - він вирішив полагодити кран у ванній та довести дружині, що їй не потрібні ніякі чоловіки на годину.

Отже, Єгор намагається чинити сантехніку по роликам на Youtube... А що з цього вийде - дізнайтеся у комедії Татусі 1 сезон 6 серія!

Поки Єгор бореться із трубами, Микита вирішив зайнятися електрикою.

Він дізнався, що лічильник електроенергії його квартири крутиться... у зворотну сторону! Замість того, щоб зрадіти економії, Микита не на жарт запанікував: за подібні махінації може загрожувати кримінальне покарання. Він вирішив терміново виправити ситуацію і повернути державі награбовану електрику, а як саме - дізнайтеся в комедії Татусі 6 серія.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Татусі 1 сезон 5 серія