Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Перевірка на міцність

Сезон 1

Троє друзів заснували прибутковий бізнес: вони грабують банки і держустанови, щоб перевірити якість охорони. Справа йшла в гору, поки самі злочинці не вирішили «протестувати» друзів на міцність. Дивись онлайн з 27 травня на Teleportal.ua!

Перевірка на міцність

Троє друзів заснували прибутковий бізнес: вони грабують банки і держустанови, щоб перевірити якість охорони. Справа йшла в гору, поки самі злочинці не вирішили «протестувати» друзів на міцність. Дивись онлайн з 27 травня на Teleportal.ua!


Сюжет детективного серіалу «Перевірка на міцність»

Тріо підприємців — Суворов, Товстун і Красунчик — організували власну фірму перевірки служб безпеки різноманітних установ. А використовують вони дуже неординарний метод: приятелі здійснюють «фейкові рейди» на компанії та власноруч знаходять слабкі місця в охороні будівель. Після такого псевдонападу трійка героїв серіалу «Перевірка на міцність»продумує план удосконалення охоронної системи. Стратегія дуже проста і водночас надзвичайно відповідальна!

Одного разу Суворов, Товстун і Красунчик отримали чергове замовлення: перевірити інкасаторську машину й «для вигляду» пограбувати її. Для трійки професіоналів детективного серіалу «Перевірка на міцність» 2019 зробити рейд на банківський автомобіль — раз плюнути. Без зайвих думок, хлопці вправно «обчистили» автівку й готові були розповісти замовникам про їхні прогалини в охороні. Проте чоловіки дізналися: їх замовили і використали справжні бандити! Тепер на тріо товаришів чекають серйозні проблеми і терниста дорога за грати! Чи вдасться їм уникнути суворого покарання феміди? Як вони поквитаються зі своїми кривдниками? Дивіться онлайн детективний бойовик ICTV «Перевірка на міцність» 2019.


Скільки серій у серіалі «Перевірка на міцність»?

Пригоди трьох друзів, які ризикують власним життям заради безпеки інших, розтягнулися на 4 серії. Вони змусять застигнути кров у ваших жилах від неочікуваних поворотів долі, небезпек, стрілянини і шахрайських махінацій. А також вкотре доведуть цінність справжньої дружби. Дивитися онлайн усі серії «Перевірка на міцність» (2019) ви можете на сайті Teleportal.ua відразу після ефіру на ICTV.


Акторський склад

Одну з головних ролей зіграв Вахтанг Берідзе. Актор зізнається: пропозиція взяти участь у зйомках серіалу була дуже спокусливою. Стрілянина, перегони, трюки, адреналін — це романтика детективних серіалів, яка найбільше подобається чоловікам.

Роль наставника «розбишак у законі»майстерно зіграв Дмитро Сарансков, а його напарника і друга — Олексій Агеєв.

У серіалі також знімалися: Ілля Денискин, Юлія Вайшнур, Євгеній Бондарський, Борис Георгієвський, Даша Килиниченко, Вікторія Литвиненко, Дмитро Суржиков, Павло Текучьов та інші.


Знімальна група бойовика «Перевірка на міцність» від ICTV

Режисер: Сергій Терещук

Сценарист: Віктор Приходько

Продюсери: Віктор Приходько й Артем Приходько


Якщо ви фанат бойовиків, вибухів, переслідувань, стрілянини, адреналіну, тоді не гайте часу — дивіться онлайн детективний серіал «Перевірка на міцність» разом із Teleportal.ua і зануртеся в злочинний світ, у якому троє відчайдухів намагаються знайти справедливість!