Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Легких грошей не буває: друзі потрапляють в неприємності
<p style="text-align:justify">У новому захоплюючому екшні ICTV «Перевірка на міцність» 1 серія від 27.05.2019 знайомся з трійцею кращих друзів – Суворовим, Товстуном і Красунчиком. Разом вони займаються вельми незвичайним бізнесом: грабують банки та державні установи, щоб перевірити на міцність систему охорони і показати замовникам, де пробоїни в їхній «броні». Чимало начальників охорони були звільнені за свою безпечність! Але засуджувати їх складно – друзі працюють тихо й професійно, до того ж у них завжди є план Б.</p> <p style="text-align:justify">У героїв серіалу «Перевірка на міцність» 2019 суворі правила ведення справ:</p> <ul> <li style="text-align: justify;">погоджуватися на роботу тільки за рекомендацією;</li> <li style="text-align: justify;">брати 2 тижні на підготовку плану дій;</li> <li style="text-align: justify;">за столом не розмовляти про роботу;</li> <li style="text-align: justify;">3 дні після «справи» не ділити свій гонорар і не брати нових завдань.</li> </ul> <p style="text-align:justify">Однак у 1 серії «Перевірка на міцність» Суворову, Товстунові й Красунчику надходить нова пропозиція. Замовник готовий платити втричі більше, якщо герої бойовика погодяться на термінову роботу. Суворов починає підозрювати, що це пастка. Але його друзі хочуть легко «зрубати» багато грошей. Двоє проти одного – чоловікові доводиться погодитися викрасти інкасаторську машину.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Не дарма Суворов чекав підступу!</strong></p> <p style="text-align:justify">Почалася їхня власна перевірка на міцність. Дивись 1 серію: друзі потрапляють в ідеально сплановану западню. Виявляється, вони зробили справжнісіньке пограбування, а найняли їх – закінчені злочинці. Тепер за ними ганяється вся поліція міста. Правоохоронцям навіть надіслали відео, на якому хлопці вбивають персонал банку та віднімають автомобіль, повний грошей.</p> <p style="text-align:justify">Що тепер буде з героями бойовика ICTV «Перевірка на міцність»? Як вони будуть доводити свою невинність? І головне питання, кому знадобилося їх підставляти?</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн «Перевірка на міцність» серія 1 від 27.05.2019 на сайті «Телепортал».</p> <p style="text-align:justify">Разом із нами ти можеш дивитися всі серії серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/perevirka-na-mitsnist">«Перевірка на міцність»</a> від ICTV.</p>

Легких грошей не буває: друзі потрапляють в неприємності

Легких грошей не буває: друзі потрапляють в неприємності

У новому захоплюючому екшні ICTV «Перевірка на міцність» 1 серія від 27.05.2019 знайомся з трійцею кращих друзів – Суворовим, Товстуном і Красунчиком. Разом вони займаються вельми незвичайним бізнесом: грабують банки та державні установи, щоб перевірити на міцність систему охорони і показати замовникам, де пробоїни в їхній «броні». Чимало начальників охорони були звільнені за свою безпечність! Але засуджувати їх складно – друзі працюють тихо й професійно, до того ж у них завжди є план Б.

У героїв серіалу «Перевірка на міцність» 2019 суворі правила ведення справ:

  • погоджуватися на роботу тільки за рекомендацією;
  • брати 2 тижні на підготовку плану дій;
  • за столом не розмовляти про роботу;
  • 3 дні після «справи» не ділити свій гонорар і не брати нових завдань.

Однак у 1 серії «Перевірка на міцність» Суворову, Товстунові й Красунчику надходить нова пропозиція. Замовник готовий платити втричі більше, якщо герої бойовика погодяться на термінову роботу. Суворов починає підозрювати, що це пастка. Але його друзі хочуть легко «зрубати» багато грошей. Двоє проти одного – чоловікові доводиться погодитися викрасти інкасаторську машину.

Не дарма Суворов чекав підступу!

Почалася їхня власна перевірка на міцність. Дивись 1 серію: друзі потрапляють в ідеально сплановану западню. Виявляється, вони зробили справжнісіньке пограбування, а найняли їх – закінчені злочинці. Тепер за ними ганяється вся поліція міста. Правоохоронцям навіть надіслали відео, на якому хлопці вбивають персонал банку та віднімають автомобіль, повний грошей.

Що тепер буде з героями бойовика ICTV «Перевірка на міцність»? Як вони будуть доводити свою невинність? І головне питання, кому знадобилося їх підставляти?

Дивись онлайн «Перевірка на міцність» серія 1 від 27.05.2019 на сайті «Телепортал».

Разом із нами ти можеш дивитися всі серії серіалу «Перевірка на міцність» від ICTV.