Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Між молотом і ковадлом: друзі ховаються від поліції та злочинної банди
<p style="text-align:justify">У кримінальному екшні ICTV <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/perevirka-na-mitsnist">«Перевірка на міцність»</a> серія 2 від 28.05.2019 події загострюються. Суворова заарештували і допитують у відділку, брата Товстуна вбили, Новіков і Красунчик у бігах. Тепер на друзів одночасно полюють вся поліція міста та ціла банда злочинців. Комусь потрібна справедливість, а комусь золото. Чия правда візьме гору в серіалі «Перевірка на міцність» 2019?</p> <p style="text-align:justify">Однак не тільки друзів чекала неприємна несподіванка в завданні, яке обіцяло їм легкі гроші. Бандитів теж чекав сюрприз від Суворова – порожня інкасаторська машина. Де ж золото? Слідчий Жаров намагається домогтися зізнання екс-чоловіка своєї дружини Олени. Але чує тільки те, що друзів підставили. Чи повірить він Суворову в серіалі «Перевірка на міцність» 2 серія, якщо поліція вже знайшла пістолет із відбитками героя, план пограбування, протигази й інші складові злочину?</p> <p style="text-align:justify">Прокуратура вважає, що повірить. Тому до відділку надсилають свого прокурора. Не зрозуміло одне, яку роль вона грає в «Перевірці на міцність»? І за кого б'ється: за закон або за кримінальних авторитетів?</p> <p style="text-align:justify">Красунчик і Новіков зустрічаються на базі. Молодий Рома вважає, що в першу чергу потрібно витягти боса з лап правоохоронних органів. А ось Красунчика цікавить інше запитання – де його друг залишив фургон із золотом? Щоб це з'ясувати, у 2 серії серіалу «Перевірка на міцність» вони вирушають на таємну квартиру Суворова. Але там їх вже дехто чекає...</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн «Перевірка на міцність» серія 2 від 28.05.2019 на сайті «Телепортал» і дізнайся, чи вдасться героям довести свою невинність? І чому Красунчик дивовижно багато знає про зникле золото?</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – дізнайтеся, як почалися небезпечні пригоди друзів у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/perevirka-na-mitsnist/sezon-1/seriya-1">«Перевірка на міцність» серія 1</a>.</p>

Між молотом і ковадлом: друзі ховаються від поліції та злочинної банди

Між молотом і ковадлом: друзі ховаються від поліції та злочинної банди

У кримінальному екшні ICTV «Перевірка на міцність» серія 2 від 28.05.2019 події загострюються. Суворова заарештували і допитують у відділку, брата Товстуна вбили, Новіков і Красунчик у бігах. Тепер на друзів одночасно полюють вся поліція міста та ціла банда злочинців. Комусь потрібна справедливість, а комусь золото. Чия правда візьме гору в серіалі «Перевірка на міцність» 2019?

Однак не тільки друзів чекала неприємна несподіванка в завданні, яке обіцяло їм легкі гроші. Бандитів теж чекав сюрприз від Суворова – порожня інкасаторська машина. Де ж золото? Слідчий Жаров намагається домогтися зізнання екс-чоловіка своєї дружини Олени. Але чує тільки те, що друзів підставили. Чи повірить він Суворову в серіалі «Перевірка на міцність» 2 серія, якщо поліція вже знайшла пістолет із відбитками героя, план пограбування, протигази й інші складові злочину?

Прокуратура вважає, що повірить. Тому до відділку надсилають свого прокурора. Не зрозуміло одне, яку роль вона грає в «Перевірці на міцність»? І за кого б'ється: за закон або за кримінальних авторитетів?

Красунчик і Новіков зустрічаються на базі. Молодий Рома вважає, що в першу чергу потрібно витягти боса з лап правоохоронних органів. А ось Красунчика цікавить інше запитання – де його друг залишив фургон із золотом? Щоб це з'ясувати, у 2 серії серіалу «Перевірка на міцність» вони вирушають на таємну квартиру Суворова. Але там їх вже дехто чекає...

Дивись онлайн «Перевірка на міцність» серія 2 від 28.05.2019 на сайті «Телепортал» і дізнайся, чи вдасться героям довести свою невинність? І чому Красунчик дивовижно багато знає про зникле золото?

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – дізнайтеся, як почалися небезпечні пригоди друзів у серіалі «Перевірка на міцність» серія 1.