Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Небажаний свідок і таємниця прокурора Міловідової
<p style="text-align: justify;">У серіалі ICTV <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/perevirka-na-mitsnist">«Перевірка на міцність»</a> серія 3 від 29.05.2019 друзі опинилися в перестрілці. Всі виходи зі складу заблоковані. Злочинці пропонують їм вибрати одну людину, яку залишать в живих. Красунчик хоче домовитися, а Новіков поспішає кинутися в бійку. Суворов розуміє, очевидно, у фургоні інкасаторів знаходиться щось цінніше золота – інакше на їхню команду в бойовику «Перевірка на міцність» 2019 не стали би так завзято полювати.</p><p style="text-align: justify;">Відомо одне: те, що знаходиться в автомобілі, вимагає якогось коду. Прокурор Міловідова звідкись знає потрібні цифри. Такий самий пароль Жаров знаходить на її досьє. Що ж це означає: місце розташування, номер банківської комірки, пароль від сейфа або акаунта на сайті? Дивись онлайн 3 серію серіалу «Перевірка на міцність», щоб разом із героями розкрити цей секрет.</p><p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/perevirka-na-mitsnist/sezon-1/seriya-2">«Перевірка на міцність» 2 серія</a>.</p>

Небажаний свідок і таємниця прокурора Міловідової

Небажаний свідок і таємниця прокурора Міловідової

У серіалі ICTV «Перевірка на міцність» серія 3 від 29.05.2019 друзі опинилися в перестрілці. Всі виходи зі складу заблоковані. Злочинці пропонують їм вибрати одну людину, яку залишать в живих. Красунчик хоче домовитися, а Новіков поспішає кинутися в бійку. Суворов розуміє, очевидно, у фургоні інкасаторів знаходиться щось цінніше золота – інакше на їхню команду в бойовику «Перевірка на міцність» 2019 не стали би так завзято полювати.

Відомо одне: те, що знаходиться в автомобілі, вимагає якогось коду. Прокурор Міловідова звідкись знає потрібні цифри. Такий самий пароль Жаров знаходить на її досьє. Що ж це означає: місце розташування, номер банківської комірки, пароль від сейфа або акаунта на сайті? Дивись онлайн 3 серію серіалу «Перевірка на міцність», щоб разом із героями розкрити цей секрет.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Перевірка на міцність» 2 серія.