Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Закінчення історії: таємниця «12-11-63» і зрада кращого друга
<p style="text-align: justify;">Прокурор Міловідова в бойовику ICTV <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/perevirka-na-mitsnist">«Перевірка на міцність»</a> серія 4 від 30.05.2019 продовжує працювати в тіні. Вона усунула Жарова від справи про пограбування банку. Але цього жінці виявилося мало: тепер вона вирішила взяти слідчого під варту. Стажер Жарова з'ясовує, що Міловідова зовсім не з прокуратури. Чи встигне він викрити злочинницю, поки не виявиться занадто пізно?</p><p style="text-align: justify;">Новіков у 4 серії «Перевірка на міцність» 2019 повідомляє Суворову страшну новину – Анжелу викрали. Головний герой кидає всі свої сили на те, щоб зрозуміти, де шукати доньку і хто зрадник серед друзів, який повідомляє Міловідовій про всі їхні пересування. Раптово на телефон Суворова надходить дзвінок – його знайшов справжній власник золота. Голос по іншу сторону слухавки стверджує, що знає, що шукає Незнайомець, і готовий поділитися цією таємницею за повернення його активів. Дивись онлайн серіал «Перевірка на міцність» 4 серія від 30.05.2019 та дізнайся в заключному епізоді, чи погодиться Суворов зустрітися з невідомим власником золота? І хто виявиться зрадником?</p><p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/perevirka-na-mitsnist/sezon-1/seriya-3">«Перевірка на міцність» 3 серія</a>.</p>

Закінчення історії: таємниця «12-11-63» і зрада кращого друга

Закінчення історії: таємниця «12-11-63» і зрада кращого друга

Прокурор Міловідова в бойовику ICTV «Перевірка на міцність» серія 4 від 30.05.2019 продовжує працювати в тіні. Вона усунула Жарова від справи про пограбування банку. Але цього жінці виявилося мало: тепер вона вирішила взяти слідчого під варту. Стажер Жарова з'ясовує, що Міловідова зовсім не з прокуратури. Чи встигне він викрити злочинницю, поки не виявиться занадто пізно?

Новіков у 4 серії «Перевірка на міцність» 2019 повідомляє Суворову страшну новину – Анжелу викрали. Головний герой кидає всі свої сили на те, щоб зрозуміти, де шукати доньку і хто зрадник серед друзів, який повідомляє Міловідовій про всі їхні пересування. Раптово на телефон Суворова надходить дзвінок – його знайшов справжній власник золота. Голос по іншу сторону слухавки стверджує, що знає, що шукає Незнайомець, і готовий поділитися цією таємницею за повернення його активів. Дивись онлайн серіал «Перевірка на міцність» 4 серія від 30.05.2019 та дізнайся в заключному епізоді, чи погодиться Суворов зустрітися з невідомим власником золота? І хто виявиться зрадником?

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Перевірка на міцність» 3 серія.