Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Пес

Сезон 5
Вибрати сезон
Сезон 5
Новорічне Диво
Сезон 4
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1

Це історія про людину і його пса. Або про Пса і його людину? Коли колишній детектив Макс втратив все – від роботи до коханої дружини – його кращим другом стала німецька вівчарка. Тепер вони разом розкривають складні злочини.

Пес

Це історія про людину і його пса. Або про Пса і його людину? Коли колишній детектив Макс втратив все – від роботи до коханої дружини – його кращим другом стала німецька вівчарка. Тепер вони разом розкривають складні злочини.

Серіал «Пес» телеканалу ICTV полюбився багатьом українцям за динамічний сюжет, легкий гумор і чудову історію дружби колишнього майора поліції Макса Максимова і його чотирилапого друга. У 2018 році серіал «Пес» став найбільш рейтинговим серед українських серіалів! За що ж його так люблять?


Сюжет детектива «Пес».

Головний герой Макс раніше був найкращим детективом міста. На роботі його цінували і поважали. Все було прекрасно – працював пліч-о-пліч із найкращим другом, дружина – розумниця і красуня.

Однак в якийсь момент життя Макса несподівано пішла під укіс. Кохана – судмедексперт Олена – пішла до кращого друга Максимова. Це стало справжнім ударом для слідчого. Макс і його товариш, Олексій Леонідов, не один рік працювали пліч-о-пліч. Такий поворот подій схожий на подвійну зраду!

На цьому біди головного героя серіалу «Пес» не закінчилися: Макса підставили на роботі. Ніхто особливо не розбирався, хто правий, а хто винний – поліцейського швидко звільнили. Залишившись без коханої жінки і роботи, Макс впав у депресію і знайшов розраду в алкоголі. Здавалося, що на цьому його життя скінчилося, але ні: про подальші пригоди колишнього майора Максимова і розповідає серіал «Пес».


Життя – непередбачувана штука. Доля вирішила зглянутися над чоловіком і послала йому в подарунок... поранену німецьку вівчарку.

Макс абсолютно випадково став свідком пограбування і потрапив до списку підозрюваних. У цей же час він отримав повідомлення від свого колишнього тестя. Приїхавши до нього додому, Максимов виявив чоловіка мертвим, а поруч із ним – поранену вівчарку. Макс забрав собаку, вилікував і залишив у себе. Не мудруючи, він так і назвав свого нового сусіда – Пес. Колишній детектив вирішив будь-що-будь дізнатися, хто вбив його колишнього тестя і за що.

Пес виявився відмінним напарником – кращим, ніж деякі люди. Поступово Макс знову відчув жгу до життя, кинув пити і розкрив свою першу після звільнення справу. Після цього головний герой серіалу «Пес» повертається на роботу як позаштатний співробітник поліції. Тепер Макс і його чотирилапий друг розкривають злочини разом. Кожна серія детектива – це нова справа, за яку беруться Максимов і Пес. Вони вплутуються у бійки, перестрілки і пригоди, часто ризикують власним життям – але завжди докопуються до істини. Дивіться в серіалі «Пес» (ICTV) онлайн, як незвичайні напарники працюють над найскладнішими справами.


Не тільки вбивства і погоні.

Повернувшись до роботи в поліції, Максимов зустрівся зі старими знайомими і недругами. Він знову опинився пліч-о-пліч з Леонідовим. Колись той був кращим другом Макса – до того, як між ними встала жінка. Дивіться в детективі «Пес» онлайн, чи пережила їхня дружба цей удар.

Про Олену теж забути не вдалося, адже колишня дружина Макса – експерт-криміналіст! Вона працює в тому ж відділенні поліції, що і Леонідов. У серіалі «Пес» їй доводиться співпрацювати і з новим чоловіком, і з колишнім. Це часто ускладнює стосунки між героями – то Леонідов приревнує Олену до Макса, то Максимов згадає про старі почуття... Як це поєднується з небезпечною і складною роботою поліцейських? Дивіться захоплюючий детектив «Пес» онлайн на сайті Teleportal.ua – в цьому серіалі на вас чекають і пригоди, і гумор, і історія кохання.

Ще один колоритний персонаж серіалу «Пес» – капітан поліції Ігор Гнєзділов на прізвисько Гніздо. Він на розум небагатий і постійно потрапляє в кумедні ситуації. У поліції його тримають виключно через дядька-генерала. Гнєздилов постійно намагається будувати підступи проти Макса і Пса.


Хто працював над створенням детектива?

Виробництво: «PRO TV».

Режисери: Микола Кафтан, Ігор Забара.

Продюсери: Віктор Приходько і Артем Приходько.

У ролях: Микита Панфілов, Андрій Самінін, Ольга Олексій, Михайло Жонін, Денис Роднянський і інші.


Головна зірка серіалу.

У 1-3 сезонах Пса грають вівчарки Граф Шутч Хунд і Рекс Шутц Хунд. Глядачам особливо полюбився Граф, який неодноразово знімався в кіно і шоу. До цього собака служив у МВС – тож він дійсно допомагав розкривати злочини. У 2018 року зірка серіалу «Пес» Граф помер. Починаючи з 4 сезону роль чотирилапого друга Макса виконує німецька вівчарка Мухтар. Новий актор відмінно справляється зі своїм завданням, адже він – син легендарного Графа!

Які пригоди чекають на Макса і його вірного друга далі? Не пропустіть 5 сезон серіалу «Пес» –дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua відразу після ефіру на ICTV.