Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Повний Новий рік: полювання на Діда Мороза
<p><strong>Кажуть, як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. А ще кажуть: «Бійтеся своїх бажань - вони виконуються».</strong></p> <p>Свята - святами, а розслідування за розкладом. У новорічному спецвипуску Пес Новорічне диво 1 серія від 31.12.2018 Максимов не знає спокою. Прикраса ялинки кульками і гірляндами не дуже приваблює детектива - хочеться якоїсь дії. До того ж, йому почали снитися дуже дивні речі. До чого сниться колишня дружина, яка приходить додому і починає бити посуд? Дізнайтеся у святковому спецвипуску серіалу Пес!</p> <p>А тут ще й особливо важливий Дід Мороз втік. Ганна з'явилася до поліцейської дільниці і звинуватила дідуся-аніматора в крадіжці. За її словами, запрошений Дід Мороз вкрав у її сина лотерейний квиток, який вона подарувала дитині на свята. Раптом саме цей клаптик паперу виявиться виграшним? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться новорічний спецвипуск серіалу Пес Новорічне диво!</p> <p>Незважаючи на те, що справа начебто маленька, Макс із радістю схопився за можливість допомогти жінці. Олені тут же здалося, що між її колишнім чоловіком і Ганною щось є. Невже вона почала ревнувати Максимова? Дивіться в новорічній серії Пса 2018!</p> <p>Та й Леонідові не дає дружині проходу через свою ревнощів. Його дратує, що Лєна постійно говорить про Макса. Здається, жоден розмова подружжя не обходиться без згадки її колишнього! Кому це сподобається? Дивіться в спецвипуску Пес Новорічне диво, як Льоша в черговий раз умирав від ревнощів.</p> <p>Під Новий рік всі герої вплуталися в якісь амурні справи. А Гнєздилов через це ледь не позбувся життя! Чоловік його коханки дізнався про зраду своєї... неблаговірної. Більш того, він знає прізвище Гнездилова. І знає, де його знайти ... Дивіться в спецвипуску Пес Новорічне диво 1 серія від 31.12.2018, чи вийшло у капітана Гнездилова втекти від відплати обманутого чоловіка!</p>

Повний Новий рік: полювання на Діда Мороза

Всі серії: дивись з початку сезону
Новорічне Диво
Новорічне Диво
Сезон 4
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Повний Новий рік: полювання на Діда Мороза

Кажуть, як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. А ще кажуть: «Бійтеся своїх бажань - вони виконуються».

Свята - святами, а розслідування за розкладом. У новорічному спецвипуску Пес Новорічне диво 1 серія від 31.12.2018 Максимов не знає спокою. Прикраса ялинки кульками і гірляндами не дуже приваблює детектива - хочеться якоїсь дії. До того ж, йому почали снитися дуже дивні речі. До чого сниться колишня дружина, яка приходить додому і починає бити посуд? Дізнайтеся у святковому спецвипуску серіалу Пес!

А тут ще й особливо важливий Дід Мороз втік. Ганна з'явилася до поліцейської дільниці і звинуватила дідуся-аніматора в крадіжці. За її словами, запрошений Дід Мороз вкрав у її сина лотерейний квиток, який вона подарувала дитині на свята. Раптом саме цей клаптик паперу виявиться виграшним? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться новорічний спецвипуск серіалу Пес Новорічне диво!

Незважаючи на те, що справа начебто маленька, Макс із радістю схопився за можливість допомогти жінці. Олені тут же здалося, що між її колишнім чоловіком і Ганною щось є. Невже вона почала ревнувати Максимова? Дивіться в новорічній серії Пса 2018!

Та й Леонідові не дає дружині проходу через свою ревнощів. Його дратує, що Лєна постійно говорить про Макса. Здається, жоден розмова подружжя не обходиться без згадки її колишнього! Кому це сподобається? Дивіться в спецвипуску Пес Новорічне диво, як Льоша в черговий раз умирав від ревнощів.

Під Новий рік всі герої вплуталися в якісь амурні справи. А Гнєздилов через це ледь не позбувся життя! Чоловік його коханки дізнався про зраду своєї... неблаговірної. Більш того, він знає прізвище Гнездилова. І знає, де його знайти ... Дивіться в спецвипуску Пес Новорічне диво 1 серія від 31.12.2018, чи вийшло у капітана Гнездилова втекти від відплати обманутого чоловіка!