Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Повний Новий рік: полювання на свинку-скарбничку
<p><strong>Новий рік - казковий час, коли всі бажання виконуються. По одному бажанням в руки, але обов'язково. Але чого хоче Максимов?</strong></p><p>У спецвипуску Пес Новорічне диво 2018 серія 2 від 31.12.2018 триває полювання на чудо.</p><p>Нагадуємо, що в попередній серії Ганна попросила Макса допомогти повернути лотерейний квиток, який вона подарувала своєму синові на Новий Рік. Виявилося, що квиток не простий, а золотий - після розіграшу виявилося, що саме син Анни виграв мільярд! Це чимала сума, тому не дивно, що за злощасним шматочком паперу погналася стільки людей. Поліція, бандити, обдурений чоловік коханки Гнездилова - розігралася неабияка боротьба. Дивіться в новорічній серії Пес Новорічне диво, як серйозні дорослі люди влаштували бійку і стрілянину через один квиток.</p><p>Дід Мороз навів поліцію на слід: нещасний розповів, що сховав виграшний квиток в одній з свинок-скарбничок, якими прикрасили ресторан. Перестрілка за символ року, справжня дуель для Гнездилова і чоловік, що збігає в костюмі П'ятачка - такого ви ще не бачили! Не пропустіть феєричний святковий випуск серіалу Пес Новорічне диво.</p><p>Тим часом, Ганна дала зрозуміти Олені, що у неї є плани на Макса. Олена не на жарт захвилювалася і помчала колишньому чоловікові на допомогу - нібито для того, щоб врятувати його від неприємностей на ділі, звичайно.</p><p>Поки чоловіки відважно билися за квиток для сина Ганни, між жінками відбулася серйозна розмова про Максимова. Не пропустіть подробиці в новорічній серії Пса 2018! Чи є у Макса шанси повернути колишню дружину? Або хоча б побудувати нові стосунки з Ганною?</p><p>Дон Жуан Гнєздилов неабияк заплутав чоловіка своєї коханки. Той так і не зміг розібратися, з ким йому зрадила дружина, тому вирішив помститися всім і відразу. Його вибір чомусь впав на Леонідова... Не пропустіть нові пригоди Гнездилова в новорічному спецвипуску серіалу Пес Новорічне диво 2018 серія 2 від 31.12.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили першу серію спецвипуску, то дивіться початок історії за посиланням Пес Новорічне диво 2018 серія 1</p>

Повний Новий рік: полювання на свинку-скарбничку

Всі серії: дивись з початку сезону
Новорічне Диво
Сезон 5
Новорічне Диво
Сезон 4
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Повний Новий рік: полювання на свинку-скарбничку

Новий рік - казковий час, коли всі бажання виконуються. По одному бажанням в руки, але обов'язково. Але чого хоче Максимов?

У спецвипуску Пес Новорічне диво 2018 серія 2 від 31.12.2018 триває полювання на чудо.

Нагадуємо, що в попередній серії Ганна попросила Макса допомогти повернути лотерейний квиток, який вона подарувала своєму синові на Новий Рік. Виявилося, що квиток не простий, а золотий - після розіграшу виявилося, що саме син Анни виграв мільярд! Це чимала сума, тому не дивно, що за злощасним шматочком паперу погналася стільки людей. Поліція, бандити, обдурений чоловік коханки Гнездилова - розігралася неабияка боротьба. Дивіться в новорічній серії Пес Новорічне диво, як серйозні дорослі люди влаштували бійку і стрілянину через один квиток.

Дід Мороз навів поліцію на слід: нещасний розповів, що сховав виграшний квиток в одній з свинок-скарбничок, якими прикрасили ресторан. Перестрілка за символ року, справжня дуель для Гнездилова і чоловік, що збігає в костюмі П'ятачка - такого ви ще не бачили! Не пропустіть феєричний святковий випуск серіалу Пес Новорічне диво.

Тим часом, Ганна дала зрозуміти Олені, що у неї є плани на Макса. Олена не на жарт захвилювалася і помчала колишньому чоловікові на допомогу - нібито для того, щоб врятувати його від неприємностей на ділі, звичайно.

Поки чоловіки відважно билися за квиток для сина Ганни, між жінками відбулася серйозна розмова про Максимова. Не пропустіть подробиці в новорічній серії Пса 2018! Чи є у Макса шанси повернути колишню дружину? Або хоча б побудувати нові стосунки з Ганною?

Дон Жуан Гнєздилов неабияк заплутав чоловіка своєї коханки. Той так і не зміг розібратися, з ким йому зрадила дружина, тому вирішив помститися всім і відразу. Його вибір чомусь впав на Леонідова... Не пропустіть нові пригоди Гнездилова в новорічному спецвипуску серіалу Пес Новорічне диво 2018 серія 2 від 31.12.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили першу серію спецвипуску, то дивіться початок історії за посиланням Пес Новорічне диво 2018 серія 1