Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Півбатона, пляшка горілки та вбивство Жарова
<p style="text-align:justify">У серіалі ICTV «Пес» 1 сезон 1 серія від 03.06.2019 не інакше як доля звела двох друзів – головного героя детектива Максима Максимова і Пса.</p> <p style="text-align:justify">У колишнього «слідака» Максимова важкий період у житті. Дружина пішла до кращого друга, з яким герой працював пліч-о-пліч, з органів вигнали чи за пияцтво, чи тому що не зміг домовитися з «потрібними» людьми, свого вчителя і за сумісництвом колишнього тестя Макс розчарував і вже 5 років із ним не спілкувався. Півбатона і пляшка горілки – ось який улюблений сніданок тепер у героя 1 серії серіалу «Пес» 2019.</p> <p style="text-align:justify">Якраз коли Макс зайшов до магазину за «частуванням», він став свідком пограбування і з задоволенням вплутався в бійку. Виявилося, один із зловмисників – син прокурора. А колишньому слідчому Максимову не пощастило саме йому «зарядити» кулаком в обличчя. Дивись у серіалі «Пес» ICTV, чи вдасться герою уникнути відповідальності, якщо в поліції вже вирішили повісити всю провину на нього?</p> <p style="text-align:justify">У цій метушні на телефон Макса раптово, після 5 років мовчання, приходить повідомлення від Жарова – колишнього тестя. Сенс слів не розібрати. Хлопець розуміє, що би це не означало, СМС – тривожний сигнал. У детективі «Пес» 1 сезон 1 серія він терміново їде до Жарова додому. Але вже занадто пізно... Учитель Максимова убитий, а його пес, хоч і поранений, не збирається нікого підпускати до тіла.</p> <p style="text-align:justify">Слідчий Гнєзділов закриває очі на докази й оголошує самогубство робочою версією. Макс розлючений і починає власне незаконне розслідування в серіалі «Пес» 03.06.2019.</p> <p style="text-align:justify">Що дізнається герой про смерть Жарова? І як йому вдасться подружитися із Псом? Дивись детектив «Пес» 1 сезон 1 серія на сайті «Телепортал».</p> <p style="text-align:justify">Більше про серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1">«Пес» 1 сезон</a> (ICTV) читай за посиланням.</p>

Півбатона, пляшка горілки та вбивство Жарова

Всі серії | Сезон 1

Півбатона, пляшка горілки та вбивство Жарова

У серіалі ICTV «Пес» 1 сезон 1 серія від 03.06.2019 не інакше як доля звела двох друзів – головного героя детектива Максима Максимова і Пса.

У колишнього «слідака» Максимова важкий період у житті. Дружина пішла до кращого друга, з яким герой працював пліч-о-пліч, з органів вигнали чи за пияцтво, чи тому що не зміг домовитися з «потрібними» людьми, свого вчителя і за сумісництвом колишнього тестя Макс розчарував і вже 5 років із ним не спілкувався. Півбатона і пляшка горілки – ось який улюблений сніданок тепер у героя 1 серії серіалу «Пес» 2019.

Якраз коли Макс зайшов до магазину за «частуванням», він став свідком пограбування і з задоволенням вплутався в бійку. Виявилося, один із зловмисників – син прокурора. А колишньому слідчому Максимову не пощастило саме йому «зарядити» кулаком в обличчя. Дивись у серіалі «Пес» ICTV, чи вдасться герою уникнути відповідальності, якщо в поліції вже вирішили повісити всю провину на нього?

У цій метушні на телефон Макса раптово, після 5 років мовчання, приходить повідомлення від Жарова – колишнього тестя. Сенс слів не розібрати. Хлопець розуміє, що би це не означало, СМС – тривожний сигнал. У детективі «Пес» 1 сезон 1 серія він терміново їде до Жарова додому. Але вже занадто пізно... Учитель Максимова убитий, а його пес, хоч і поранений, не збирається нікого підпускати до тіла.

Слідчий Гнєзділов закриває очі на докази й оголошує самогубство робочою версією. Макс розлючений і починає власне незаконне розслідування в серіалі «Пес» 03.06.2019.

Що дізнається герой про смерть Жарова? І як йому вдасться подружитися із Псом? Дивись детектив «Пес» 1 сезон 1 серія на сайті «Телепортал».

Більше про серіал «Пес» 1 сезон (ICTV) читай за посиланням.