Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Полювання на бізнесменів і одкровення Лєни
<p style="text-align: justify;">У серіалі ICTV <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1">«Пес» 1 сезон</a> 10 серія від 19.06.2019 сталося вбивство Мирського – великого бізнесмена в місті. У квартирі, де знайшли труп, не помітили ні слідів злому, ні пограбування. Чи означає це, що мотив вбивства: помста, спадщина або ревнощі? Макс і Пес беруться вирішувати нову головоломку!</p> <p style="text-align: justify;">Поліція вважає, що вбивця – сусід-алкоголік, бо в його квартирі знайшли пляшку дорогого віскі з місця злочину. Георгіївський уже повідомив «на верх» про успішне розкриття справи. Тільки ось герой 10 серії «Пса» 2019, Максимов, вважає, що чоловік не має нічого спільного зі злочином, і збирається самостійно розслідувати це вбивство. Начальник відділку наказує своїм слідчим будь-що-будь докопатися до правди раніше, ніж це зробить Макс.</p> <p style="text-align: justify;">Хто виграє в цих божевільних перегонах за винним? І чому Лєні знову вдасться позбавити Максимова спокою? Дізнайся прямо зараз – дивись онлайн серіал «Пес» 1 сезон 10 серія разом із Телепорталом.</p> <p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1/seriya-9">«Пес» 1 сезон 9 серія</a>.</p>

Полювання на бізнесменів і одкровення Лєни

Всі серії | Сезон 1

Полювання на бізнесменів і одкровення Лєни

У серіалі ICTV «Пес» 1 сезон 10 серія від 19.06.2019 сталося вбивство Мирського – великого бізнесмена в місті. У квартирі, де знайшли труп, не помітили ні слідів злому, ні пограбування. Чи означає це, що мотив вбивства: помста, спадщина або ревнощі? Макс і Пес беруться вирішувати нову головоломку!

Поліція вважає, що вбивця – сусід-алкоголік, бо в його квартирі знайшли пляшку дорогого віскі з місця злочину. Георгіївський уже повідомив «на верх» про успішне розкриття справи. Тільки ось герой 10 серії «Пса» 2019, Максимов, вважає, що чоловік не має нічого спільного зі злочином, і збирається самостійно розслідувати це вбивство. Начальник відділку наказує своїм слідчим будь-що-будь докопатися до правди раніше, ніж це зробить Макс.

Хто виграє в цих божевільних перегонах за винним? І чому Лєні знову вдасться позбавити Максимова спокою? Дізнайся прямо зараз – дивись онлайн серіал «Пес» 1 сезон 10 серія разом із Телепорталом.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Пес» 1 сезон 9 серія.