Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Справжній детектив: Макс і Пес стають зірками кіно і розслідують вбивство
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Справжнє вбивство сталося на знімальному майданчику в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1" style="text-align: justify;">«Пес» 1 сезон</a> 11 серія від 20.06.2019!</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Під час зйомок детектива хтось убив гримершу Машу і скинув її з третього поверху – це версія Максима, якого викликали на місце злочину. Гнєздилов вважає, що вбивством тут і не пахне: дівчина, швидше за все, вкоротила собі віку.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">У 11 серії детектива «Пес» Макс, його чотирилапий друг і всюдисущий Ігор Гнєзділов відвідали знімальний майданчик. Режисера вразила робота Максимова, тому він тут же запропонував слідчому і його Псові роль у фільмі. Макс подумав-подумав і... погодився! Але зацікавила його зовсім не можливість знятися в кіно, а рудоволоса асистентка режисера. Невже Максимов нарешті зустрів дівчину мрії? Дивіться в серіалі «Пес» 11 серія.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Олені не сподобалося нове захоплення колишнього чоловіка. Максу навіть здалося, що вона трохи ревнує... Можливо, у Олени досі залишилися якісь почуття до Максимова? У 11 серії детектива «Пес» жінка втрачає свою звичайну незворушність.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Дивіться в серіалі «Пес» 1 сезон 11 серія від 20.06.2019 онлайн, як Макс і його чотирилапий розкрили черговий злочин і паралельно з цим стали зірками кіно.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1/seriya-10">«Пес» 1 сезон 10 серія</a>.</p>

Справжній детектив: Макс і Пес стають зірками кіно і розслідують вбивство

Всі серії | Сезон 1

Справжній детектив: Макс і Пес стають зірками кіно і розслідують вбивство

Справжнє вбивство сталося на знімальному майданчику в серіалі «Пес» 1 сезон 11 серія від 20.06.2019!

Під час зйомок детектива хтось убив гримершу Машу і скинув її з третього поверху – це версія Максима, якого викликали на місце злочину. Гнєздилов вважає, що вбивством тут і не пахне: дівчина, швидше за все, вкоротила собі віку.

У 11 серії детектива «Пес» Макс, його чотирилапий друг і всюдисущий Ігор Гнєзділов відвідали знімальний майданчик. Режисера вразила робота Максимова, тому він тут же запропонував слідчому і його Псові роль у фільмі. Макс подумав-подумав і... погодився! Але зацікавила його зовсім не можливість знятися в кіно, а рудоволоса асистентка режисера. Невже Максимов нарешті зустрів дівчину мрії? Дивіться в серіалі «Пес» 11 серія.

Олені не сподобалося нове захоплення колишнього чоловіка. Максу навіть здалося, що вона трохи ревнує... Можливо, у Олени досі залишилися якісь почуття до Максимова? У 11 серії детектива «Пес» жінка втрачає свою звичайну незворушність.

Дивіться в серіалі «Пес» 1 сезон 11 серія від 20.06.2019 онлайн, як Макс і його чотирилапий розкрили черговий злочин і паралельно з цим стали зірками кіно.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Пес» 1 сезон 10 серія.